sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
stopy, stopari, stoparky
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 27.6.2007 10:24    Post subject: stopy, stopari, stoparky Reply with quote

nejak jsem zjistila, ze tuhle formu dopravy uz pouzivam nebezpecne casto. pohybuju se tak vlastne vice ci mene uz 4 roky a tak jsem si na to zvykla, ze uz kdyz mi vecer ujede autobus, tak nechci cekat pul hodinu na dalsi a radsi zastavim nejake auto.

vetsinou mam docela uspech a zastavi jeden z prvnich ridicu. tak se chci zeptat, jak to mate vy. stopujete? sami nebo zasadne s nekym? mate nejake spatne zkusenosti?
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 27.6.2007 10:26    Post subject: Reply with quote

Nestopuju a nikdy jsem nestopovala. Je to nebezpečné.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 27.6.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

nestopuju, nestopovala jsem a stopovat doufám nikdy nebudu, a když, určitě ne sama, ale ani tak, radši půjdu pěšky nebo někomu zavolám, popřípadě někde přespím ... když jsme jednou jely s kámoškou z prahy a ujel nám bus - poslední, tak ona hned že jdem stopovat, ani jsme nemávly rukou a už tam stálo nějaký auto s němcema, ona se jim rvala do auta a já ji z auta ... to byla moje jediná a doufám poslední zkušenost. A taky doufám, že ona zmoudřela Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 27.6.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

ale prave kdyz clovek nema zadnou spatnou zkusenost, tak lehce uveri tomu, ze ma "cich" na lidi Embarassed

ale jednou, to mi fakt spadl hrebinek. nastesti jsem nebyla sama, ale zastavili jsme nejakeho chlapika a ten byl strasne fajn a pratelsky...no jenze si zapalil brko a pekne hulil. tak mu rikame, ze chcem vystoupit, ze presne sem jsme potrebovali a on nam zacal nabizet nejake drogy.

pak najednou byl uplne mimo, jeli jsme jakoze po obri hlavni ulici a on zacal vjizdet do protismeru, aby jako vydesil ty jine ridice...to uz nam teda busilo srdce no a tohle zacal delat jako stresteny a klickoval a kravil a my zatim sedeli vzadu prikovani hruzou. a tak mu znova rikame, ze tady potrebujem uz vystoupit. tam zajel ja parkoviste a zacal vriskat nejake nesmysly a smat se a vjel zase na tu hlavni ulici....bylo to perne, bali jsme se, ze tam na te ulici skoncime. pak se sklidnil a nastesti nas vyklopil. jizda smrti:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 27.6.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 27.6.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

Já jsem našim musela slíbit, že stopovat nebudu, prý mě radši odvezou kamkoliv než abych stopovala. Ale někdy bych to chtěla zkusit, určitě ne sama, ale s nějakým kamarádem... jet kamkoliv někdo pojede, takový dobrodrůžo Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 27.6.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

Nestopuju a nikdy stopovat nebudu.Veci,ktery se clovek docita,apod.jsou pro me akorat tak dost..mozna to je dobrodruzstvi,ale rozhodne ne bezpecny.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Wed 27.6.2007 11:47    Post subject: Reply with quote

ee..taky sem nestopovala a ani nehodlam..a ani ja stopare neberu..clovek nikdy nevi.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Wed 27.6.2007 11:54    Post subject: Reply with quote

nikdy bych nestopovala a nerada to vidím u sestry, i když stopuje ve skupince s nějakými kluky. hrozně se bojím i jen chodit v noci (nebo klidně večer, když je brzo tma), po městě a jsem toho názoru, že když člověk (zejména holka) stopuje opakovaně, extrémně si zvyšuje šance na znásilnění .
a brát stopaře? zvažuju jen v případě dětí a starých lidí.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:12    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
confusia
moje mysl se zparalelizovala :D


Joined: 31 May 2007
Posts: 611
Location: jedna malá planetka ve vesmíru

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

no sama jsem nestopovala nikdy, ale uz hodnekrat jsem stopovala s tatou - respektive stopoval on Laughing a to jsem byla jeste mensi holcicka, ted uz dlouho ne. ale vzdycky kdyz jsme spolu jezdivali do ostravy za babickou, stopare jsme nabirali. ja z toho nikdy nemela fajn pocit, protoze jsem pak musela sedet vzadu a nemohla si s tatou povidat Laughing ale strach jsem nemela nikdy.

mozna je to taky tim, ze mam rada strach, nebezpeci a nejistotu... jsem divna Embarassed Laughing
_________________
Brzy přijde změna...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

Jsem dost lehkomyslná, ale stopovat NIKDY. Prostě kdyby mi ujel poslední vlak nebo bus a já byla sama a nikdo by pro mě nemohl dojet tak bych šla radši na noc někam do non stopu, dala si pivo a počkala až něco pojede i kdyby to mělo být zadlouho. Samozřejmě jiná situace je, kdyby bylo venku -20 a nikde ani jediná hospoda. To těžko říct jak by člověk zareagoval. Ale to se mi ani nestane, předpokládám, jelikož žádné cesty pryč, kde bych musela pak spoléhat na vlak nebo bus nepodnikám a už vůbec ne sama.
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Jo, jednou jsme stopovali s kámošem a kámoškou - všichni úplně na sra*ku, protože jsme potřebovali na pumpu, která byla asi 400m od nás Laughing A nějakej fakt pohodovej člověk nám zastavil a fakt nás tam dovez Laughing
Pak jsem jednou s kámošem v noci šla na fesťák, mohlo to bejt tak 10km a za celou cestu nám nikdo nezastavil.
Takže asi tak Smile Sama nikdy, ale jinak to může bejt dost nebezpečný dobrodružství.

ed. ještě přidám - nedávno mi ujel autobus a další jel až za hodinu a půl, tak jsem se naštvaná vydala na cestu pěšky a zastavil mě nějakej kluk, kde je tady nejbližší diskotéka...já se mu vtírla do auta, jestli mě hodí domů, po cestě začal mlít, že vlastně ani diskotéku nepotřebuje, že by si chtěl prostě užít, to už jsem začínala mít nahnáno. Až před mojí ulicí z něj vypadlo, že mu vlastně ani nejde o styk, ale že by si jenom chtěl šáhnout - - hezky rychle jsem z toho auta vystřelila a mazala domů Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:40    Post subject: Reply with quote

Já bych se teda stopovat bála...a to i s někým Embarassed Nikdy jsem to nezkoušela, po zhlédnutí filmu "Smrt stopařek" a vyslechnutí bezpočtu strašlivých historek o tragických koncích stopařů jsem tuhle formu dopravy odepsala...
Vždycky se snažím odejít z akcí brzo, abych stihla poslední metro, i když je to tam třeba příjemný Confused Smile A pokud ho nestihnu, při penězích si zaplatím taxíka a pokud chci šetřit, kĺidně někde počkám do těch čtyř nebo pěti, než jede první ranní Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20464

PostPosted: Wed 27.6.2007 13:02    Post subject: Reply with quote

Už jsem stopovala a vždycky jsem měla štěstí,za což jsem ráda Bylo to ale docela dávno a teď už bych to rozhodně neudělala.Ne,fak ne..zvlášť pro holky je to hodně nebezpečná věc...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms