sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
kožní lékař
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:29    Post subject: kožní lékař Reply with quote

Chodíte ke kožnímu lékaři? Pravidelně nebo jste tam byly jen několikrát kvůli akutnímu probému? Jste spokojené? Předepsal vám něco, co vám opravdu pomohlo (popř.na jaké problémy?) Máte nějakou negativní zkušenost?
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

Já chodím ke kožnímu jen s akutními problémy...když jsem měla toxoalergický exantem, pak s vyrážkou na rukách nebo když mi padaly vlasy...

Na vlasy mi doporučil moc dobré vitamíny, ale jsou drahé, no.

Negativní zkušenost mám s jednou kožní, která mi čekla, že pupínky na rukách mam dědičný (přitom je u nás nikdo neměl a nemá...a na padání vlasů mi jen řekla, ať¨jim normálně. Tak jsem šla k jiné.
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:40    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Mon 22.6.2009 19:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

U kožního jsem se byla poradit jednou, kvůli akné ať mi na to něco napíše. Napsala mi nějakou mast, která byla úplně na prd Rolling Eyes. A potom jsem tam chodila po úraze s jizvama na laser a to zase musím pochválit, nejde nic vidět Very Happy. Ale nevím jestli to bylo laserem nebo mastičkou.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:43    Post subject: Reply with quote

bola som u koznej a vdaka nej som mala rpoblemy s kozou dalsi polrok lebo mi nasadila zlu liecbu a este sa mi to zhorsilo, mala som kratery na lytkach (hnisave vyrazky o velkosti palca), suchu kozu a proste...humus Zvracik

sla som ku mojej alergologicke, je perfetkna, a konecne mam nohy v poriadku... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 5.8.2007 12:45    Post subject: Reply with quote

ja osobne jsem u nej nikdy nebyla(i kdyz bych mohla, ale stejne se vetsinou lecim sama Embarassed Embarassed a dokonce to zabira Laughing ), ale pritel i mamka jsou tam celkem casto Confused
a leci je celkem dobre, jenze stejne je to casto pokus-omyl.
Ale podle me je kozni fakt strasne nevdecny povolani Confused Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Haemoglobin
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 2079

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:02    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Haemoglobin on Sat 8.12.2007 17:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicoll
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 537
Location: new life

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:12    Post subject: Reply with quote

já byla u kožní jen párkrát kvůli akné (vlastně poprvé a pak už to byly jen kontroly) dostala jsem differine gel a eryfluid a pomohlo to. teď to používám zase a taky dobrý Very Happy
Jinak si ty kožní léky nechávám předepisovat od strejdy, ke kožní se mi už nechce, myslím, že podle toho, jaké další postupy mi nabídla, ji šlo především o prachy (nedělám si iluze, že jinde je to lepší, ale tahle mi nabízela jen samé drahé věci, ačkoliv existují i levnější varianty).
Ještě jsem používala zynerit, dalacin, nějaká vnitřní antibiotika, aknecolor, lihové roztoky, retin a, saloxyl (ehm Cvoknik )...
Pak jsem byla ještě u jiné kožní kvůli pihám, ale to jen koukla a dál už to nepokračovalo.
Takže já chodím ke kožní jen v nejnutnějším případě Exclamation , daleko radši se obrátím na strejdu Praise (když už mám tu možnost) nebo se to snažím řešit sama. "Cizím" doktorům moc nevěřím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:14    Post subject: Reply with quote

parkrat sem tam byl protoze mam docela dost pih, jeste mi zbejvaj nejaky vystouply tak si to nechavam tak nejak prubezne vyrezavat .
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:20    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Mon 22.6.2009 19:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

on ten melanom se muze udelat i z tech prtavejch nevystouplejch, i normalne na kuzi z niceho nic nebo vzacne prej v oku. dobry je asi chodit na vysetreni digitalnim dermatoskopem, jnez jak sem koukal to je takk drahy ze kdbych si chtel nechat prohlidnout vsechno nevydelaval bych na nic jinyho.

boli.. jak se to vezme. maly ti muzou udelat nejak tim laserem ale snad se to nedoporucuje, protoze se tomu pak myslim neda udelat ten histologickej rozbor.. a velky bolej jak ktera.. kdyz je velka tak mas treba nekolik stehu a neni to nic prijemnyho ale ten pocit ze muzes bejt o jednu v klidu za to snad stoji

ja kuprikladu kvuli jedny tri tejdny nemoh hejbat s nohou protoze se mi udelala v ty jamce naproti kolenu a tim ze sem to mel sesity a to dost, protoze byla velka, sem mel v podstate sadru jako bych ji mel zlomenou

ted v zime se chystam na ctyri, doufam ze to udelaj aspon po dvou Twisted Evil
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43095

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:52    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 5.8.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

Já tam kdysi byla jako doma kvůli bradavicím, teď jsem tam často chodila kvůli jizev po neštovicích, které mi vypalovala tekutým dusíkem. Možná se tam ještě se začátkem zimy zase objevím (na ty jizvy), ale nevím, začala jsem je mít ráda. Jinak máme kousek od domu takového drsného kožního, který je hrozně sprostý, snaží se kamarádit .. ale jako v dobrém, nedělá problémy, klidně i napíše omluvenky do školy (co jsem tak slyšela) .. i když, s vážnějším problémem bych k němu nešla, bych se bála Neutral
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 5.8.2007 14:17    Post subject: Reply with quote

chodím jen když mám nějaký problém, jako malá jsem tam byla asi pečená vařená, protože mám hodně citlivou pleť a trpěla jsem na ekzémy, tak jsem měla miliony mastiček. Ale to si nepamatuju, to jsem bya fakt malinká.

No pak jsem tam byla jako dítě asi 2x s bradavicí, kterou mi vypalovali dusíkem a loni jsem si tam byla pro mastičku na obličej, jelikož jsem měla nějakou divnou kůži.

Teď se chystám na podzim, protože mám u oka takovou malou bradavičku a musí mi to vypálit elektrikou Confused

A svojí doktorku mám hrozně ráda, vždycky mi pomůže, jednou byla nějak nemocná a byla tam za ní náhrada a předepsala mi krém, který vypadal jako asfalt a klidně mi tam nechala přimíchat jednu přísadu, na kterou jsem alergická - což měla napsaný v mých věcech, takže mi způsobila akorát větší problém.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
nobodyknows
born to be wild :-)
kytky 2, meta: 750


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 735
Location: nikdy nikdo

PostPosted: Sun 5.8.2007 14:31    Post subject: Reply with quote

minulé léto se mi vrátil exem (když jsem byla malá, byla jsem s tím v nemocnici - takové jako puchýřky - ale na rukách Confused Crying or Very sad ), říkala jsem si, že pudu k soukromé kožařce, ať u nás v nemocnici nemusím trčet měsíc, než na mě dojde řada, ta ženská byla absolutně nepříjemná Confused Laughing , dokonce mi řekla, že to mám z prstýnku stříbrných Laughing (mám jich 6 a na jediné stříbro nejsem alegrická - akorát na zlato) napsala mi mazátka a konec Laughing , samozřejmě to nepomohlo,....
šla jsem teda do nemocnice, tam sem čekala měsíc Laughing mezitím jsem jela k moři Cool , tam mi to "oďobali" malý krabíci a bylo to fajn Laughing Razz
takže, s exemem k moři Love
_________________

.....když se budu učit Smile.....nikdo nikdy neví Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms