sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Stěhování
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Sun 14.1.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

jj,to me taky napadlo...ale prece musel pocitat s tim,ze se jednou se segrou odstehujeme.... Embarassed no uvidime,bude to s nim jeste boj,ale ja se nedam Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 15.1.2007 0:02    Post subject: Reply with quote

Green Arrow u nas to bylo podobne, akorat ja uz prisla s hotovou veci, ze zitra se stehuji a tecka. Myslim, ze to bylo nejlepsi reseni.

Jinak ja se stehovala taky uz hodnekrat, naposledy mezistatne. Hruza a des. Letos me to minimalne jeste jednou ceka. Confused

cloo
Back to top
 
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Mon 15.1.2007 0:56    Post subject: Reply with quote

Já se taky už víceméně přestěhovala k příteli, ale stejně zjišťuju, že mi sem tam něco chybí - třeba teď barvičky na sklo a různé výtvarné potřeby, ale to jsou fakt prkotiny.

Canta - doporučila bych ti nezapomenout třeba na sezonní oblečení, protože já ho mám třeba ještě u rodičů a jednou mě zima docela překvapila Smile Ale když to budeš mít domů kousek, tak to není nic hrozného.

My už "nejsme" se se segrou doma ani jedna a rodiče to nesou víceméně statečně. Někdy na nich jde vidět, že je to mrzí, že zůstali sami, ale to je prostě život. Sestra je v zahraničí a já jezdím domů tak 1x za 14 dní a to vždycky vidím, jakou mají radost, že jsem doma. Mamka mi nakoupí jídlo co mám ráda a hodně mi toho nabalí zpátky. U televize si povídáme a tak - je to fajn, už se ani nehádáme. A taky existujou telefony - voláme si hodně často kvůli kdejaké kraviny Smile

green - já myslím, že můžeš uklidnit taťku tím, že za nima přece budeš chodit (a to myslím budeš velmi ráda) a že se přece nevidíte naposledy a byt od příbuzných je taky docela argument. Zkus jim říct, že se už chceš osamostatnit a "zkusi" si žít sama na vlastní triko (i když, rodiče tě budou podporovat?). Určitě to nějak vyřešíte. A "lítost" ze strany rodičů k tomu podle mě patří.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 15.1.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms