sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Čím zrovna žijete? (virtuální deníček)
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Thu 21.6.2007 8:24    Post subject: Reply with quote

Momentálně taky žiju stěhováním, ale do nového privátu, a tak obíhám bazary, antiky, sháníme další a další korálky, fotky, figuríny, moskytiéry a podobně Razz
Mám pokoj od školy, takže si užívám nový pocit Smile
Přemýšlím, co příští rok a škola, jestli jít na tu FF nebo si přibrat jeden obor na FSS, uvidíme, snad neudělám chybu..
Semo tamo zajdu do práce, teď o prázkách toho bude míň, ale musím se sejít s jedním chlapíkem, který má mnohem výnosnější "kšefty".
O prázdninách se chystám: oslavit několikery narozenin příbuzných, pracovat, psát články, číst nedočtené knížky, chodit do práce, uajít si už konečně na vyšetření žaludku, žlučníku, srdíčka a hlavy, snad mi něco z toho nepřestane do té doby sloužit Cool .. ale nakonec bude beztak všechno úplně jinak Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 21.6.2007 8:29    Post subject: Reply with quote

Teď žiju lenošením Embarassed a těším se na sestru (až přiletí z Londýna). Pročítám inzeráty na práci, začnu zase vyrábět věci na které jsem moc neměla čas - prostě "odpočívám".

V říjnu začnu zase žít školou - už se na to docela těším Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Corey
@ng3


Joined: 03 Feb 2007
Posts: 2348

PostPosted: Thu 21.6.2007 9:17    Post subject: Reply with quote

...žiju ted tim, že se za mnou přijedou k večeru kouknout kamaradi odvedle...(doufam, že s nima přijede i M. ) .... ale vim, že nepřijede Brecik ..... a taky doufám, že nebude chcát,...
páč jinak se nebudem moct jit koupat Sad( ... ale zas možná lepší by bylo kdyby chcát začlo...a já byla rači tak od osmi hodin v posteli a dlouho spala abych byla na páteční ródeó při živote.... nerada bych to tam nekde zalomila.... takže tak,......tak přísahám, že dnes nepudu na pivo..
a když pudu,...tak jen na jedno, max. dve... proč kurna u všecho co píšu myslim na M.?? Brecik sem zoufalec,.... ale sem tam když je mi smutno kouknu na včerejší fotku kess, ktera je zatracene krásná Love .... .... pokoušela sem se fotit i tu svou fotku,... ale jak sem ji drzela v ruce tak se mi tak nejak podivne hejbala..aa ja mela vztek, že se chvilku nevydrží tvářit normálne(ta fotka,...ne ješte sem se nezbláznila Cvoknik ) ..... proste furt v ni neco cukalo...
dnmeska je divnej den.... planuju, že budu koukat na nemecky pořady a přitom ujelu pár km...... radši odsud už vypláznu páč mám v hlavne tolik veco co chcou ven.....
jo a sere me moje rodina..ale ro neni žádná novinka...
a sere me, že mám už jen dve startovačky,..nechce se mi do obchodu Evil or Very Mad
_________________
lepší shořet než vyhasnout..
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 22.6.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

zijem kazdy den tak isto..rano vstanem, idem na ranajky..potom do roboty, mam volno, bud idem na net alebo oddychujem...a potom zase do roboty a spat....je tu horko a manager nam zakazal pit v restauracii a v bare, musim chodit inam a to sa moc neda, ked je vela roboty takze obcas to mam v robote dost naprd...strasne sa tesim domov ale mrzelo by ma keby teraz odidem....chcem ostat az do konca.....ale strasne moc mi chyba priatel..spolubyvajuce si nasli chalanov, tak u nas prespavaju, stale sa bozkavaju a mne je strasne smutno....

tomas je fajn, nie je nastastie taky, ze by pochyboval o nasom vztahu, oba verime a chceme aby nas vztah vydrzal..len bohuzial ked som na nete a mozeme kecat cez skype tak bud musi niekam ist, alebo nieco pomahat, kedze jeho matka je ...., lebo samozrejme ta praca nepocka polhodinu, tomas to musi spravit hned....neznasam ju.....no alebo skype vobec nefunguje takze si uz ani nepamatam kedy naposledy sme poriadne pokecali....a ked mu napisem mms tak mi odpises neskoro alebo cely den nic...lebo hned ako pride z roboty tak zaspi a zobudi sa az rano....to mi spravil vcera...proste furt ma to stve ze mi neodpisuje hned...na jednu stranu chapem ze je zaneprazdneny ale neviete si predstavit ako ma to potesi ked mi napise....
utesujem sa vsak tym, ze ak to odlucenie nas vztah vydrzi tak potom je nas vztah naozaj pevny a tomu by som bola fakt rada, lebo naozaj ho lubim a pocitam s nim do buducnosti Embarassed len to by nam museli okolnosti priat a nie sa vsetko kazit vtedy ked chceme spolu kecat....nech uz som doma a budem mat sexualny maraton Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 22.6.2007 17:15    Post subject: Reply with quote

Tak ja momentalne ziju nove ziskanou "svobodou". Konecne nemusim jenom lezet nad knizkami, ale muzu si delat naprosto, co chci Smile Zatim se mi v hlave rodi plany, co vsechno by se dalo o prazdninach spachat. Zatim to vidim na Tunisko, pak nekolik mensich vyletu treba na kole, mozna pod stan. Hodne moc sportu. Taky se chci casteji schazet s kamarady, podnikat spolecne akce. Precist spoustu knizek. A bude toho rozhodne vic. Proste, co me v danou chvili napadne, to udelam. Jo a taky budu chodit do prace. Coz je ale taky pozitivni.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sat 23.6.2007 1:42    Post subject: Reply with quote

Vymyslenim clanku a hlavne povidek, procitanim zprav o zkazenosti americke administrativy, premyslenim, jak se tak zhruba objednam k zubari, co nema moc volnych terminu, poslouchanim gothic/metalu [SoM a Bauhaus RULEZZZ], hledanim pokud mozno rozumnych RP partneru, planovanim veci na prazdniny, snahou nabrat nejaka ta kila, maminyma dobrotama, snahou vysvetlit sama sobe, ze fakt nepotrebuju jistou latku, docitanim tuctu knizek. [V knihovne me asi zabijou.]

Jo a hledanim dvou cedecek, na kterych mi desne zalezi, ale jako na potvoru se nejspis propadly do zeme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14015

PostPosted: Sat 23.6.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

Bohužel učením na zkoušku Confused Ale z toho spíš nežiju než žiju Laughing
Jinak taky psaním blogu a koukáním na seriály na kompu. Super životní náplň, ne? Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibis
kytky 2, meta: 850
kytky 2, meta: 850


Joined: 04 Feb 2007
Posts: 828

PostPosted: Sat 23.6.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

bohužel posledni zkouskou, kterou sem nedala a delam ji v pondeli, takze se ucim kdy jak dlouho jsou kravicky brezi, co je to vlnovlas, co je to jarka atd., opravud mi to moc baví...a taky přípravou na prazdniny...mooc se na ne tesim a doufam, ze je od pondeli budu mít
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Sat 23.6.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Myke, ale vzdyt to JE zivot, a nahodou docela super, jak moc pises?
Drzim palec se zkouskou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 23.6.2007 14:20    Post subject: Reply with quote

bibis, budu drzet palecky, urcite to klapne!
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibis
kytky 2, meta: 850
kytky 2, meta: 850


Joined: 04 Feb 2007
Posts: 828

PostPosted: Sat 23.6.2007 15:57    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
bibis, budu drzet palecky, urcite to klapne!

jee dkeuju, ses hodna
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sat 23.6.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

Je to trapný, ale žalem Rolling Eyes
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11243

PostPosted: Sat 23.6.2007 18:56    Post subject: Reply with quote

láskou k němu a focenim, nic jinyho ted nedelam...
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sat 23.6.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

momentálně žiju nejvíc asi přijetím na vysokou, idealizujícími představami o mém budoucím životě, jak všechno bude super a v pohodě...prostě o novém lepším životě Embarassed Very Happy nj, věčnej snílek (by mě zajímalo, jestli mě toněkdy pustí)
z části taky brigádou, která mě baví a celkově mě docela pohltila...
ale jinak žiju taky tím, že nemusím nic dělat, už jsem docela zlenivěla, ale aspoň můžu dělat, na co jsem neměla už hodně dlouho čas...
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sat 23.6.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

momentálně žiju Obří broskví, těšením se na zítřek a na tábor, hřejou mě úspěchy ve škole
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Next
Page 2 of 24

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms