sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Guestovo sokujici oznameni a navazujici debata o pratelstvi
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Tue 18.3.2008 17:50    Post subject: Guestovo sokujici oznameni a navazujici debata o pratelstvi Reply with quote

Vracím se k bývalému Shocked Už dávno jsem nevěřila, že se to ještě stane, ale asi začnu věřit na zázraky Shocked Chápu, že mi to neschválíte, ale on fakt není tak příšerný jak si tady myslíte Laughing A strašně se teď snaží a asi pojedem v létě do Anglie sbírat jahody Very Happy E....

oddeleno z Oznameni vsem z aorty
Back to top
 
Nefertite.
Guest





PostPosted: Tue 18.3.2008 18:01    Post subject: Reply with quote

ne, neschvaluju to, myslim si ze je to ta nejvetsi kravina cos mohla udelat, ale je to tvuj zivot a vsechny ty vylevy tady k tomu asi smerovaly (at si rikas co chces) takze jsem to tak nejak cekala.. ale uprimne, neverim ze se lidi meni.. hodne stesti
Back to top
 
Guest






PostPosted: Tue 18.3.2008 18:07    Post subject: Reply with quote

V tom případě by se nemohl změnit nikdo a já třeba jsem se změnila hodně, myslím. Ale to je jedno, přesto díky Cool
Back to top
 
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 18.3.2008 18:15    Post subject: Reply with quote

Sama víš nejlíp, co děláš. Tak hodně štěstí! A jak proběhl rozchod?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 19.3.2008 8:52    Post subject: Reply with quote

Rose-Nakonec nijak, zůstala jsem s ním : ) Já se prostě nemůžu rozhodnout. Bývalého asi pořád ještě miluju, každopádně to je 1 ze 2 lidí, které jsem kdy DOOPRAVDY milovoala (ten druhý člověk bohužel není přítel Sad ) a vím, že on mě taky, ale s přítelem je mi většinu času dobře, nemá dluhy a byl by to skvělý chlap do života. Akorát, že už s ním nemám ani chuť na sex a chtěla bych ho spíš jako kamaráda, ale nedokážu to rozseknout. Každopádně s bývalým se teď stýkat nebudu, dokud se nerozmyslím. Ale rozumově vyhrává přítel a asi to tak i zůstane.
Back to top
 
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 19.3.2008 9:36    Post subject: Reply with quote

Bože E. s přítelem se rozejdi, protože si to zaslouží (to co tu neustále předvádíš, to je fakt do nebe volající) a na ex se vykašli taky, najdi si někoho nového a nebo se na ty vztahy raději vykašli úplně, jelikož pochybuju, že ty budeš vůbec s někým a někdy v životě šťastná, pokud se sama nedáš dokupy.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 19.3.2008 9:49    Post subject: Reply with quote

Co tu předvádím? Myslik A jsem v pohodě, do kupy jsem se dala už dávno Cool Jinak bych chtěla požádat někoho z moderátorů ať tyhle moje příspěvky smaže, měla jsem to napsat jinam Embarassed Díky.
Back to top
 
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 19.3.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

Jsi s jedním a neustále myslíš na jiného, v posteli se ohmatáváš se spolužákem, nebo co to bylo zač. Samé psychořeči o škrábání zápěstí, na mě prostě působíš nejnevyrovnaněji z celého boardu. Místo abys to řešila nějak s přítelem, tak to tady vyguestováváš a hledáš nějaké okliky...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 19.3.2008 10:12    Post subject: Reply with quote

Jj, tak sorry za "vyguestovávání" Laughing a doufám, že to někdo smaže. Už to tu řešit nebudu, stejně si to musím vyřešit sama.
Psychořeči o škrábání mám jen když je mi fakt blbě, ale nedělám to už Very Happy
Ale nač se obhajovat před někým cizím z nějakého fóra, že jo...
Back to top
 
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 19.3.2008 10:14    Post subject: Reply with quote

ja si taky myslim nac se obnazovat pred nekym cizim z fora, navic je na internetu spousta jinych for kde se da obnazovat taky ze Cool Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 19.3.2008 10:16    Post subject: Reply with quote

Psala jsem obhajovat Wink
To mám jako odejít z aorty? No, vím, že jsem tady "velmi oblíbená", ale začínat jidne se mi nechce.
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 19.3.2008 10:17    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 8.6.2008 13:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 19.3.2008 10:23    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Psala jsem obhajovat Wink


no to jsem si uvedomila az pak ale nechtelo se mne to uz opravovat Laughing Laughing nevim na co po ranu myslim Dementnik ......jinak teda / vyjimecne/ taky souhlas s nocturmasem
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 19.3.2008 10:24    Post subject: Reply with quote

No, já se s ním nerozejdu a pokud jo tak půjdu do Templu, aspoň se "vykašlu na ty vztahy úplně" Cool Konec debaty. Nebo si chce někdo ještě přisadit jaká jsem nevyrovnaná nevěrná mrcha? Cool
Back to top
 
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 19.3.2008 10:25    Post subject: Reply with quote

jestli ses neverna je celkem fuk, to nijak nesoudim, nicmene nevyrovnana ses teda dost
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms