sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Harry Potter
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13168

PostPosted: Mon 23.4.2007 21:02    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:

Snape se mi líbí jako Rickman, ale podle knihy to zrovna žádný krasavec být nemá.

však ani podle filmu neníParanoidnik
che Arrow trochu to rozved Smile ..já jsem o ní dlouho nic nečetla, nebo myslíš jak hraje ve filmu?
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Mon 23.4.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

hermiona je můj oblíbenec od úplnýho začátku Very Happy a taky hagrid.. Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9779

PostPosted: Mon 23.4.2007 21:13    Post subject: Reply with quote

Lillian> Připadá mi že z ní začínají producenti vyrábět sexbombu, což je není vůči literární předloze až tak úplně věrné.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29908

PostPosted: Mon 23.4.2007 22:32    Post subject: Reply with quote

To teda v Rickmanově podání je Snape naprosto sexy charismatický muž. A nebudu sama, kdo si to myslí Mr. Green
Kdežto v knize je to takový umaštěný zamindrákovaný chudáček.

A s Hermionou to je taky fakt. Měla to být taková ošklivka Betty, aby pak na tom plese ve 4. díle mohla "zkrásnět", ale jaksi se žádná proměna nekonala.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 24.4.2007 7:29    Post subject: Reply with quote

Jé tak to jsem ráda, že nejsem v tomhle věku jediný nadšenec Laughing Nikdy mě HP nelákal, ale jak to otevřete, nedá se to zavřít, hrozně dobře se to čte, ty poslední dva díly jsem četla už 3x.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 24.4.2007 7:59    Post subject: Reply with quote

mucko ja 2x Razz ale urcite to neni naposled Laughing dalsi opacko vidim pak o prazdninach Laughing ja doufam ze bude ta posledni knizka strasne strasne tlusta aby mi to aspon par dni vydrzelo Laughing mě hlavně přijde že to žeru víc než třeba fakt děti, naše známá dcerám koupila taky harryho (ty první čtyři díly jak byly v sadě) a je že to vůbec nebavilo,že je to kravina.. tak jsem si to pujcila ja a uz to jelo Laughing taky si od nich pujcuju animovany filmy, (madagaskar atd.)..a ty holky prej: mami a kolik ze ji je?ona je nejaka mala?a jejich mamka:ne,je na vejsce a je ji 21 Laughing prej cumely jak puk Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:08    Post subject: Reply with quote

No na kreslený koukám taky, každé ráno než jdu do práce shlédnu Titefa Laughing Na ten poslední díl se úplně šíleně těším, snad bude mít hodně stránek, ale vzhledem k těm posledním dvoum věřím že bude. Jen si neumím představit, že by se to neodehrávalo ve škole Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

zas ja myslim ze to ve skole bude..protoze takhle by zmizelo strasne moc postav tech studentu,Neville,Malfoy.. ty jejich postavy se budou urcite nejak rozvijet.. zvlast ja si porad myslim ze ten neville tam bude jeste dulezitej,protoze se nevi kteryho z tech dvou se ta vestba tykala,narodili se prece v tom mesici dva,to jen voldemort si myslel ze jde o harryho,ale jestli to tak ted fakt bude (tim ze si ho vlastne sam vybral) to tezko rict.. si myslim ze harry umre a voldemorta bude muset zabit neville,proste je to cely takovy jeste zapleteny... tak harry asi bude hledat ty chybejici vitealy (jestli se to tak jmenovalo Embarassed ) a ron a hermiona mu budou pomahat.. no nevim co by o tom chtela na tolik stran psat,ta skola je tam proste dulezita a tak nejak to cely rozviji kdyz se zrovna nic nedeje.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:33    Post subject: Reply with quote

No já taky nevím, ale na konci posledního dílu bylo řečeno, že se Harry už do školy nechce vrátit, že půjde hledat viteály a ostatní s ním, tak jsem zvědavá, jak to bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29908

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:52    Post subject: Reply with quote

A proč by nemohla být část o tom, jak Harry hledá horcruxes (sorry, ale viteály fakt nezvládám Laughing ) a část o tom, co se děje ve škole?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:53    Post subject: Reply with quote

naruším vám debatu. z Harryho jsem viděla jenom jeden díl, ale chtěla bych si neco hodne oddechoveho přečist. Je podle vas lepši knižka nebo film?
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
horcruxes (sorry, ale viteály fakt nezvládám Laughing )


Shocked tohle zas nezvladam ja,to bych ani nevyslovila Laughing Lenore no treba to tak bude,co my vime.. Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29908

PostPosted: Tue 24.4.2007 8:58    Post subject: Reply with quote

Knížka!!! Milionkrát lepší, filmy jsou jsem viděla, byly buď naprosto děsný, nebo hezká ilustrace ke knize, ale to je asi tak všechno.

Beatrix - jenže viteály zní, jak když se ten příběh bude odehrávat v prodejně se zdravou výživou Rolling Eyes
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 24.4.2007 9:00    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
naruším vám debatu. z Harryho jsem viděla jenom jeden díl, ale chtěla bych si neco hodne oddechoveho přečist. Je podle vas lepši knižka nebo film?


jednoznačně knížka (aspon pro mě). film se mi moc nelíbil... Embarassed nedokážu se do toho pak tak vžít... ale já i normálně radši čtu než koukám na televizi tak možná jsem tím trochu ovlivněná Laughing

hráli jste někdo hry HP? já 1,2, i 3, super odreagování,hrála jsem to x-krát Very Happy ale 4 nemuzu sehnat ani stahnout na netu Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Tue 24.4.2007 9:01    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:

Beatrix - jenže viteály zní, jak když se ten příběh bude odehrávat v prodejně se zdravou výživou Rolling Eyes


Lenore nekaž mi to Laughing já nad tím pak fakt budu hrozně přemejšlet a přestane se mi to líbit a nakonec se odhodlám do originálu a budu to louskat celej rok Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 64, 65, 66  Next
Page 2 of 66

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms