sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kosmetické doplňky
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Mon 23.4.2007 10:23    Post subject: Kosmetické doplňky Reply with quote

Nakupujete kosmetické doplňky jako štětce, houbičky apod.?
Popř. kde - v parfumerii, v drogerce, u kosmetičky...
A co "manikúra" - pilníky, nůžky... Používáte nástroje na pedikúru jakjo různá obrušovadla, pemzy...
Nebo spoléháte na přiložené aplikátory v balení s pudrem/stínami...
Nanášíte mejkap prsty nebo houbičkou? A co rtěnka?
Na tužky používáte obyčejné nebo kosmetické ořezávátko?
A co savé zmatňující ubrousky-používáte?
Odličujete se vat.tamponky nebo vatou? Máte oblíbenou značku?
A co hřebeny, popř. kartáče - máte oblíbenou prodejnu/matriál?

Zkrátka všechno o zkrášlovacím vybavení...
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 23.4.2007 10:28    Post subject: Reply with quote

Ja zase tolik kosmetiky nepouzivam, takze jedine, co mam navic je stetec na pudr, ktery pouzivam na tvarenku..
Manikuru mam uz nekolik let stejnou, ale casto ztracim pinzety, koupim novou a posleze ty stare zase najdu, takze jich mam asi pet..
Make-up roztiram prsty, jinak to neumim, rtenku nanasim castecne primo, castecne prsty..
Orezavatko mam taky uz nekolik let jedno - takoveto dvojite stribrne.
Odlicuji se gelem, jinak by mi vypadaly vsechny rasy.
Skoro se necesu, takze se hrebeny se moc nesetkavam..
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 23.4.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

Štětečky na stíny nepoužívám, pouze ty co jsou přímo u stínů nebo tvářenky, jinak žádné navíc nemám kromě jednoho štětce na sypký pudr a ten mám ze Sephory.

Manikůru mám jednu z Avonu, nedávno jsem si ji koupila, protože tu starou jsem měla už napůl poztrácenou. Pemzu na chodidla mám, ale leží v koupelně a nepoužívám jí.

Make-up nanáším jedině prsty, jinak bych to neuměla. Rtěnku nepoužívám.

Na tužku na oči používám ořezávátko co u ní bylo a na ty ostatní (stíny v tužce) mám ořezávátko z Oriflame, je výborný.

Zmatňující ubrousky jsem nikdy neměla, ale lákají mě a na léto bych je chtěla vyzkoušet, ale netuším jaké jsou dobré. Nějaké teď má Bourjois, tak možná zkusím ty.

Odličuju se vatovými tamponky, je mi celkem jedno jaké jsou, ale ty Bel jsou nejlepší.

Hřeben mám, ale nepoužívám ho, nečešu se.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Mon 23.4.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

Ja skoro nic z toho vypsaneho nepouzivam. Ani manikuru nemam, jen nuzky a pilnik.

A odlicovaci tamponky kupuju jak kdy, nejcasteji ty nejlevnejsi z Kauflandu. Laughing

Make-up prsty, ty houbicky mi prijdou po par pouziti nechutne, stiny mam jen od Bourjois a tam jsou fajn aplikatory, tvarenka to same. Rtenku nepouzivam. Orezavatko mam sto let stare na dve tloustky tuzek.

Hrebeny mam dva - jeden velky v koupelne a jeden maly v kabelce. Ale chtela bych dreveny se sirokymi zuby.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 23.4.2007 11:34    Post subject: Reply with quote

Ja nemuzu existovat bez klesticek na rasy a hrebinku na rasy. Kupuju v drogerce, odtam mam i orezavatko, obyc zelene dvojite.
Stetce mam dva, jeden na pudr a jeden na tvarenku, oba uz mam snad 100 let a nikdy je nevymenim, uz jsem tak dobre nenasla.
Stetecky na stiny pouzivam ty pribalene, ale skoro stiny nepouzivam, jen kdyz vecer nekam jdu, tak trpytive sypke.
Kartace mam rada drevene a se stetinami, ty jsou perfektni.
Odlicovaci tamponky mam uplne obyc Bell.
Pilniky jsou pro me nutnost, mam jich asi 7 (z toho dve kostky a jedna lesticka), tri v praci, zbytek doma. Nuzticky mam taky asi 4, dvoje rovne, dvoje zahnute.
Samozrejme potrebuji pinzetu, tu mam z kosmetickeho salonu asi za 300, opatruji ji jako oko v hlave.
Zmatnujici ubrousky nepouzivam.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Mon 23.4.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

Arrow já mám 2 koupené štětce - jeden na pudr z yr a nic moc, druhý ze sephory na tvářenku a ten je výborný, aplikátory přibalené k tvářenkám absolutně neumím používat, pak mám malý štěteček na stíny z DM, ale moc ho nepoužívám a taky pěnové aplikátory stínů, protože většinou kupuju stíny bez přiložených aplikátorů
Arrow ořezávátko mám na obyčejné tužky a asi bych ho měla vyměnit, poté, co mi jich hodně zlámalo Paranoidnik
Arrow pinzetu mám ze Sephory, skvělá
Arrow rtěnku nanáším přímo
Arrow makeup roztírám prsty a papírovým kapesníkem
Arrow vat. tamponky jsem dřív používala bel, ale ty se mi trhaly, teď používám ebelin z DM, občas jejich vatová klubíčka
Arrow hřebeny mám z různých drogerií, kartáče nepoužívám, mám jemné a rovné řídké vlasy
Arrow zmatňující ubrousky mám prvně v životě, stály mě jen 39kč, jsou od značky Essence z Rossmanna a jsou super
Arrow vše na manikůru kupuju v drogerkách, stejně na nohy (rapštle a pilník)
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 23.4.2007 15:00    Post subject: Re: Kosmetické doplňky Reply with quote

Tak štetce na pudr sem vždycky dostala v nějaké kosmetické sadě, to sem si nikdy nekupovala, občas si koupím pěnovej aplikátor na stíny,a le to už teď moc nepoužívám a štěteček mám porád dobrej, vždycky ho spolu s tím velkým na pudr umyju v jarové vodě a je čistej.
Manikůru už mám několik let pořád tu samou, jenom mám ještě navíc skleněnej pilník.
Na přiložený aplikátory a štetečky spoléhám, proč by ne, nemám pocit že bych měla mít něco "lepšího". Jenom houbičku co je u pudru nepoužívám, protože to pak vypadá nepřirozeně. Make-up používám výjimečně a když už tak ho nanáším jedině prsty. Rtěnku nanáším rtěnkou Smile
Tužky na oči ořezávám kosmetickým ořezávátkem, ale když bych ho neměla, klidně bych použila aji normální, proč ne. Zmatňující ubrousky nepoužívám, odličuju se vatovýma tamponkama a značka je mně jedno. Kartáč používám dřevěnej z Delvity nebo z DM.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Mon 23.4.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

Tak já skoro žádnou výbavu nemám, až se tu mezi vámi stydím.
Z manikúry mám akorát skleněný pilník, kterým zároveň zatlačuju kůžičku, hřeben mám obyčejný, ale stejně ho moc nepoužívám. Štětec mám jeden na pudr a tvářenku, jo a pak jeden malý štěteček na stíny. Sice ještě nějaké propriety mám, ale nepoužívám Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Mon 23.4.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

Ja tiez nemam skoro ziadnu vybavu.kedysi som pouzivala stetec na puder, teras mam hubku, ktora bola ku tomu.Make up rozotieram prstami, z manikury mam akurat pilnik z Avonu, ocne tiene nepouzivam a ked tak,tak si ich davam prstami, ruz tiez nepouzivam a tuzky na oci tiez nie, takze struhatko nepotrebujem:)
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Mon 23.4.2007 17:54    Post subject: Re: Kosmetické doplňky Reply with quote

Nakupujete kosmetické doplňky jako štětce, houbičky apod.?
ano
Popř. kde - v parfumerii, v drogerce, u kosmetičky...
v Sephoře štětce, a jednu houbičku na pudr mám z HaM a pak cestovní štětec a štětečky na rtěnku z drogérky a hřebíněk na řasy z nějaké sady
A co "manikúra" - pilníky, nůžky... Používáte nástroje na pedikúru jakjo různá obrušovadla, pemzy...
mám skleněnej pilník od Bohemia Cristals, pemzu od Scholl a jednu z nějaké dárkové sady, pilník Oriflame, zbytek mamikůry je obyč
Nebo spoléháte na přiložené aplikátory v balení s pudrem/stínami...
přibalené aplikátory mi stačí, ale všude nejsou, tak si je dokupujuNanášíte mejkap prsty nebo houbičkou? A co rtěnka?
make-up prsty a rtěnku z aplikátoru, jen když je vymalovaná tak použiju štěteček
Na tužky používáte obyčejné nebo kosmetické ořezávátko?
obojí, podle toho čím to jde líp
A co savé zmatňující ubrousky-používáte?
jedny mám už pár let, ale spíš používám kapesníčky nebo toaleťákOdličujete se vat.tamponky nebo vatou? Máte oblíbenou značku?
tamponky, vatou mi to jde špatně, na značce mi nezáleží, ale kupujeme spíš nějaký levnější
A co hřebeny, popř. kartáče - máte oblíbenou prodejnu/matriál?
dřív jsem používala dřevěný kartáče, ale pak jsem je nemohla sehnat a tak mám gumový z Tesca
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Mon 23.4.2007 18:11    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 18.12.2010 23:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Mon 23.4.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

Nakupujete kosmetické doplňky jako štětce, houbičky apod.? Jeste nikdy jsem nic takeho nekoupila-akorat nedavno jsem zaukolovala mama,kdyz jela do Prahy,at mi koupi v Sephore stetec na pudr...a vlastne se jeste v me vybave ocitly dva stetecky na stiny taky sephora,asi jsem si je "pujcila" od mamy
Pak jsem nekdy dostala takovy stribrny stetecek z Avonu,pouzivam ho na korektor a je super.
A co "manikúra" - pilníky, nůžky... Tak to vubec,vlastnim sice nuzky na nehty Laughing ,ale to je vse
Ke tvarence mam prilozeny stetec,ale je na pytel,neni nad Bourjois.
Nanášíte mejkap prsty nebo houbičkou? Prsty
Rtenku nepouzivam.
Na tužky používáte obyčejné nebo kosmetické ořezávátko? Jezis kdysi jsem vlastnila,ale uz jsem ho dlouho nevidela.
A co savé zmatňující ubrousky-používáte? Jej,tak bez toho bych se neobesla...mam nakoupenou velikou zasobu z Thajska,10kc-balik.Tak snad mi vydrzi nez tam znovu pojedu Laughing
Odličujete se vat.tamponky nebo vatou?gelem,oci a cisteni pleti pletovkou tema nejlevnejsima z tesca,myslim 9kc.
A co hřebeny, popř. kartáče - máte oblíbenou prodejnu/matriál? Tak to taky celkem odbyvam,mam jeden obyc hreben uz asi 3roky,taky za levnocha.
Zapomnela bych na to nejdulezitejsi-KLESTICKY NA RASY,ty pouzivam kazdy den.
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Mon 23.4.2007 21:53    Post subject: Re: Kosmetické doplňky Reply with quote

Nakupujete kosmetické doplňky jako štětce, houbičky apod.?
Popř. kde - v parfumerii, v drogerce, u kosmetičky... v Dm
A co "manikúra" - pilníky, nůžky... Používáte nástroje na pedikúru jakjo různá obrušovadla, pemzy... ne, jen štípátko na nehty z Delvity,pilník taktéž
Nebo spoléháte na přiložené aplikátory v balení s pudrem/stínami... jak kdy, když se nedá už požívat, tak koupím v drogerii za 20
Nanášíte mejkap prsty nebo houbičkou? A co rtěnka? make up prsty, rtěnku vždy bez štětečku
Na tužky používáte obyčejné nebo kosmetické ořezávátko? kosmetické za 20
A co savé zmatňující ubrousky-používáte? ne
Odličujete se vat.tamponky nebo vatou? Máte oblíbenou značku? kosmetické tamponky - značku oblíbenou nemám, jsou dobré i ty levné
A co hřebeny, popř. kartáče - máte oblíbenou prodejnu/materiál? kartáče jsou dobré dřevěné, hřeben používám umělohmotný
manikůru a pedikůru si dělám sama
nanášíte pudr štětcem nebo labutěnkou? někdy labutěnkou, ale většinou štětcem, přebytek oklepu
kupujete odlakovač s přídavkem acetonu nebo bez acetonu- bez acetonu
jak často stříhate své nehty- podle potřeby, zpiluju
děláte si lázeň na nehty? a jakou? ne, ale vyzkouším
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 24.4.2007 13:08    Post subject: Re: Kosmetické doplňky Reply with quote

Jana wrote:
kupujete odlakovač s přídavkem acetonu nebo bez acetonu- bez acetonu



Ony stejně i ty bez acetonu jsou s acetonem.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28821
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Tue 24.4.2007 13:10    Post subject: Re: Kosmetické doplňky Reply with quote

Flowing_ wrote:
Jana wrote:
kupujete odlakovač s přídavkem acetonu nebo bez acetonu- bez acetonu



Ony stejně i ty bez acetonu jsou s acetonem.
taky si myslím, nejvíc mě dokážou rozesmát nápisy na lahvičkách - pečující, vyživující apod....všecko jsou to stejné braky
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms