sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
... BĚH ...=)
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 169, 170, 171  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sun 15.4.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

Lillian - jo je, prostě ti nabude svalstvo
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

Lillian: airsoftak je clovek, co dela airsoft (necekane Laughing ) http://cs.wikipedia.org/wiki/Airsoft
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

Ja byl tento rok běhat zatim asi jen 8x takže s tou vydrži je to stale špatne, ale docela rychle se to zlepšuje... jinak oblibenych tras mam asi 5 a krom dvou jsou všechny do dokopce... vetsinou nikoho nepotkavam, jen sem tam nějake vyletniky, akorat předminule jsem potkal nějake konařky, tak jsem se k nim nachvili přičlenil Laughing Ale došel mi dech, tak jsem radši na dalši křižovatce změnil směr, aby to nevypadalo, že to nevydržim a az zmizely z dohledu tak jsem odpadnul Laughing
Jinak mam strach se rozběhnout, když je někde nějaky neuvazany pes... mam pocit, že pak na mě vystartuje Laughing Tak ho vždycky rychlou chuzi předběhnu a když jsem dost daleko, tak teprve pak začnu utikat... když už ale utikam tak mi ti psy nevadi...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:09    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:
Lillian: airsoftak je clovek, co dela airsoft (necekane Laughing ) http://cs.wikipedia.org/wiki/Airsoft

Taky jsem nevěděl co to znamena Laughing Každopadně něco podobneho bych si chtěl taky zahrat, ale nikomu se tady nechce ani na painball Rolling Eyes Akorat jako mali jsme litali po lese s pistolema na vodu a rozdelovali si ukoly, jeden team hlidal zakladnu a druzi ji dobyvali, meli jsme i sacky s vodou jako granaty Laughing

Jinak mi vubec připada, že byt vojakem nemusi byt špatne Laughing Trening clověk nemuže flakat, navic ma k tomu posilovnu zadarmo a ještě ho za to solidně plati Laughing +přizpěvek na byt Laughing Akorat ja bych to bral spiše jako takove sportovni zaměstnani na zlepšeni fyzičky, než jako obranu vlasti Laughing

A abych nebyl Ot. Tak bud běham bez hudby a nebo s mp3 s klasickyma peckama, ty mi nastesti v usich drzi dobře Twisted Evil

Btw zajimalo by mě s čim všim běhate ? Berete si piti ?
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

Nocturmas: ja chci taky zajit na paintball, ale neni s kym Sad (kazdopadne tento rok pujdeme asi se tridou na laser game)

a k te tve otazce....ja nebeham s nicim, ale to uz sem ti psala Laughing dneska jsme s kamoskou trenovaly a stavily sme se u dvou pramenu, takze zizen nebyla Very Happy
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:21    Post subject: Reply with quote

Na laser game jsme se taky chystali kdysi davno... ale nakonec z toho taky sešlo Confused Evil or Very Mad Laughing

btw dva prameny to je nějake přirodni vřidlo nebo hospoda ? Laughing

Ja si musim na ten běh koupit ten novy bagl... jinak už to važně nepoberu Laughing Nějak mě nebavi bežet jen tak nějake kolečko a domu, vždycky si chci někam doběhnout chvili tam pobyt a pak frčet domu, takovy běhajici turista Laughing A většinou je to všechno mimo zdroje pitne vody, tak si něco vzit musim, abych tam neuschnul + nějakou knižku, něco na psani, karimatku, svihadlo, mp3, pak budu brat i fotak Laughing a taky uvažuju o svačinach... Nakonec asi budu běhat s krosnou se stanem a spacakem Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

hospoda fakt ne, tam bych se zasekla na hooodne dlouho Laughing cista voda, ale vyborna...a pak jsme byli jeste na Starem Svetlove (zriceniny hradu) a pak bezely krizovou cestou domu
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 15.4.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:
cista voda, ale vyborna...
Tož Bohušu, však to by sa mohlo aj stačať Laughing
Zřicenina hradu to jsi toho dneska stihla teda dost, přiště bys k tomu měla ale doložit fotodokumentaci Bicovnik Wink Ja jeste nevylezl z baraku Embarassed Ale chystam se taky na běh, akorat chci prvni poobědvat, jelikož pak se domu dostanu až večer...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13201

PostPosted: Mon 16.4.2007 18:57    Post subject: Reply with quote

sl.megi - jé já si toho všimla až ted,no můžem Smile ale je trochu problém kde já a ty bydlíme, jedinže že by jedn anebo druhá jela v šaline v teplákcáh=) mě vyhovuje že nmám hned les za barákem

jinak když už sem si to téma založila tak budu přispívat=) zjištuju že už se mi běhá líp,ale stejně se zastavuju skoro po stejně krátkých úsecích, jak sem zvyklá..sem na sebe moc hodná, trochu se zadýchám a a už přeju do chůze Evil or Very Mad potřebuju tahače..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:20    Post subject: Reply with quote

Lillian: nevadi, klidne si davej treba stridave beh/chuze, na tom nezalezi Wink postupne az si zvyknes, tak ti behani pujde lip Razz
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 16.4.2007 22:25    Post subject: Reply with quote

Přesně tak a nebo to zkus "přeběhat" ja dnes běžel z prace a taky už jsem chtěl přejit do chuze, když mě akorat dojel kolega na kole, tak jsem se přemohl a běžel vedle něj, zrovna něco povidal... ja ovšem moc mluvit nemohl Laughing ale tak po 500m co jsem sotva popadal dech se to najednou zlomilo a ja se dostal do tempa a doběhl jsem to až k domu Twisted Evil (cca 3km)... ale musim uznat že nebyt jeho, tak bych určitě chvilemi šel...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:59    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem naběhal cca 3km (na zahradu a zpatky) a dalši 3 do prace a z prace mě ještě čekaji... každopadně se až divim jak jde vydrž každym během nahoru, ale ještě to neni uplně ono... až ten běh budu zvladat lepe, tak chci nasadit zavaži Twisted Evil (2kg na každou nohu)
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:19    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
chci nasadit zavaži Twisted Evil (2kg na každou nohu)


tak tomu říkám masochismus Paranoidnik
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13201

PostPosted: Tue 17.4.2007 19:22    Post subject: Reply with quote

terka,nocturmas - já vím,to přeběhání jde, ale potřebuju fakt...asi aby mě nekdo honil Laughing ...mno abych to nepřivolala, chodím běhat sama Paranoidnik ...závaží, ježíš, mě přijde vždy po tak po 100 metrech že mi někdo na nohy přivázal kameny, po 200 jsou to už balvany, a pak mě už nohy neposlouchaj a přejdou samy do chůze=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Tue 17.4.2007 19:29    Post subject: Reply with quote

Já dneska poprvé vyrazila a mám docela dost, moc jsem toho ani neuběhla a bylo mi líto kámoše, co se kvůli mě furt musel zastavovat. Ale snad to pochopil Very Happy. No ale baví mě to pořád i když jsem potom mrtvá Very Happy.

Lillian - a kde bydlíš? Já už to asi zapomněla Embarassed . Já mám tady kousek taky les Very Happy
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 169, 170, 171  Next
Page 2 of 171

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms