sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Máte s přítelem svoji "partu"?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Sat 5.4.2008 15:20    Post subject: Reply with quote

Sun topic a řekl ti důvod tohohle chování? Shocked To by mě teda naštvalo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Sat 5.4.2008 17:41    Post subject: Reply with quote

Já myslim, že je lepší mít každý svoje kamarády, aspoň na sebe ti dva nežárlí. U nás je totiž trochu jinak. Základní informace je, že jsme spolu chodili do třídy na gymplu.
Já o kamarády nějak tak přicházím, můžu si za to sama, jsem asociál, já vím... Embarassed Většinu jich tvořily holky z gymplu, ale nějak se to rozprchlo a já si prostě ty kontakty neumim udržet. Pak jsem měla ještě jednu partu, kam jsem se taky dostala díky kámošce z gymplu, ale to njak tak upadá, vždy jsem tam patřila spíš okrajově, což mě hodně mrzíSad((
Přítel měl svoje kamarády mimo školu, ale většina z nich jsou ženáči, tak se mu to taky nějak rozprchlo, ale zato si umí udržet kontakty z gymplu. Vtip je v tom, že několikrát se stalo, že šel na nějakou akci s našima bývalýma spolužákama, o které já jsem nevěděla (nejenom kluci, ale i holky), to mě dosta mrzelo, protože já jsem vždycky ty lidi považovala i za svoje kamarády....taková žárlivost tak trochu Embarassed Jinak přítel se o nějakou integraci mé osoby mezi ty své starší kamarády nikdy nepokusil (to mě taky mrzelo, protože vím, že u bývalek to udělal). Já jsem se pokoušela ho dostat mezi tu jednu partu, ale jak tam sama moc nepatřim, tak se to ani s přítelem moc nepovedlo, navíc on ty lidi asi moc nemusí...chtěla bych taky někam chodit s jinými páry, ale není příležitost
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Sat 5.4.2008 19:33    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
no moj priatel ma vela kamosov a nechce aby som ich poznala Rolling Eyes


tohle me maximalne vytacelo u ex....odmital, abych chodila s nim a jeho kamaradama parit....

u soucasneho pritele to je naopak, znam vetsinu jeho kamaradu, skvele s nima vychazim a mam je fakt rada a myslim, ze i oni me Smile a jsem za to strasne rada a ted mi hodne chybi, kdyz jsem pryc....
no a s mymi kamarady pritel taky vychazi, znal je i predtim, jsme ze stejny skoly, ale neznal je moc....a moji kamaradi ho maji taky radi, coz je super Smile
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Sat 5.4.2008 19:37    Post subject: Reply with quote

my mame, dokonce bych rekla, ze uplne idealni, spolecnou, hodne velkou (nekdy az 30 lidi); skvely hromadny akce, on tam ma vetsinu svych nejlepsich kamaradu, ja velky mnozstvi kamaradek, takze stridame damskou spolecnost a svoji vzajemnou. nemuzu si stezovat, v tomhle ohledu jsem fakt nadsena... Very Happy
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 5.4.2008 19:52    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
Sun topic a řekl ti důvod tohohle chování? Shocked To by mě teda naštvalo Confused


lebo podla neho je DIVNE ked sa poznaju navzajom.. mne to prijde divne skor opacne Rolling Eyes ale tak.. ja mam triedu vedla neho a kamaratim so vsetkymi jeho spoluziakmi co on.. on mojich moc neberie, nezaujimaju ho. u neho to vzdy bolo tak ze byvale poznali kamosov a ja som bola prve dievca ktore sa rozhodol oddelit od kamosov, pretoze by z toho boli len problemy a bal sa, ze ma strati,... za to ma zoznamil s rodinou co predtym nikdy nespravil Smile
zvykla som si, aj ked ma zamrzelo ze nechcel ani pozdravit kamarata, ktory sedel 2 lavicky od nas na zastavke a bol tam sam Confused Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 5.4.2008 21:40    Post subject: Reply with quote

Tak já mám teď v Praze stálou partu tří kámošek, k nimž se nabalili další lidi, které ovšem neznám dlouho - spíš je to tak, že je vždycky nějaká akce, na kterou tyhle kámošky přivedou svoje kamarády a tak se s nimi seznámím, pokecám, ale pro mě jsou to (zatím) spíš známí Smile Přítel se mnou třeba zrovna včera byl na party s těmito kámoškami a jejich kamarády, ale ukázalo se, že se tam moc nebavil a moc tam nezapadal...což mě nepřekvapuje, navíc na většinu mých kamarádů žárlí a nemusí je (už mu vadí i můj letitý nejlepší kámoš, se kterým vždy vycházel v pohodě Rolling Eyes ), takže to radši nespojuju a nadále jsem mnohem radši s ním a s kamarády zvlášť...vyhovuje mi to takhle.

S jeho nejlepším kamarádem celkem kamarádka jsem...je to první přítelův kamarád - Arab, se kterým jsem se opravdu dala do řeči a celkem si máme i co říct (je to daný tím, že spolu půl roku bydleli, takže jsme se i nějak "museli" dát do řeči), ale je jasný, že s přítelem budou vždycky větší kamarádi Smile A s těmi ostatními si fakt nemám co říct, sotva si pamatuju, jak se jmenují a nevím, co bych si s nimi povídala Laughing Cool

Prostě jsme docela odlišní, takže i přátele máme odlišné, a já na tom nevidím nic špatného.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16138
Location: up in the sky

PostPosted: Sun 6.4.2008 10:02    Post subject: Reply with quote

jeho nejlepší kámoš po mě docela jede Embarassed
já v podstatě žádné přátele moc nemám, ale s těmi klíčovými lidmi se viděl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 6.4.2008 10:05    Post subject: Reply with quote

Nastesti nemam, to je to posledni co bych chtela.
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Sun 6.4.2008 15:47    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Nastesti nemam, to je to posledni co bych chtela.
Proč?
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Sun 6.4.2008 15:52    Post subject: Reply with quote

Partu vyloženě nemáme, ale vzájemně známe svoje kamarády a někdy vyrážíme oba, ale je fakt že někteří už se navzájem znají z našich domácích akcí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 6.4.2008 16:34    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
Court wrote:
Nastesti nemam, to je to posledni co bych chtela.
Proč?

Já bych se toho bála kvůli případnému rozchodu. Vidím to kolem sebe- pár se rozešel a ta holka si musela najít nové kamarády, protože tihle ji úplně odškrtli, přestali ji zvát na společné akce apod. (i když to bylo dost kvůli tomu, že to byli kamarádi převážně toho kluka a ta slečna se s nima seznámila až přes něj). Jenže i kdyby ji nevyškrtli, tak těm dvěma by asi nebylo moc příjemné dál se po rozchodu pravidelně vídat, hlavně ze začátku.

Jinak si myslím, že je příjemné mít společné kamarády.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 6.4.2008 16:47    Post subject: Reply with quote

Edit
_________________
Never complain. Never explain.


Last edited by Court on Sun 8.6.2008 18:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Sun 6.4.2008 17:30    Post subject: Reply with quote

Už to chápu a souhlasím...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rage
If life deals you lemons, make lemonade.


Joined: 07 Jan 2008
Posts: 9471

PostPosted: Sun 6.4.2008 22:44    Post subject: Reply with quote

No, ani jeden vlastně jakoby partu nemáme. On nikdy nelpěl na kamarádech, má jich spoustu, schází se, ale jen někteří mi padli do noty. Jejich humor obcas nepobiram, hlavne jsou to sileny drbny...a jak sjem si všimla, tak přítel si s nima jako taky nema moc co rict, nebo jako ma, ale proste vidim, ze to neni ono. Spíš podle mě jen plní povinnosti Laughing Jeho kámoš, kterýho můžu však moc nebývá v ČR, ale když přijede, tak si jdem povyrazit všichni.
Moje parta se pomalu ale jistě rozpadává. Všichni jsou zadaní a LÍNÍ!! až neuvěřitelně. Seděj doma u telky a nikam se jim nechce. Dycky kazdej sraz zrusi tesne pred tim, nez dorazime. Stve me to a muj pritel nema moje kamrady kvuli tomu rad. Moje (ted uz kdysi) nej-kamoska chodial treba vsude pozde....a tak.
Vcera jsme si vyrazili sami a bylo to fajn. Ale usoudiil jsme, ze kdyz by se slo na koncert, nebo nekam na festak chce to vic lidi...a to jsem pro jeho kamarady, je s nima vic srandy - nejsou tak vazny jak ti mi kamosi, ktery by stejne nikam nejeli, pac by to kvuli tv-show zrusili Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 6.4.2008 22:50    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
Já bych se toho bála kvůli případnému rozchodu. Vidím to kolem sebe- pár se rozešel a ta holka si musela najít nové kamarády, protože tihle ji úplně odškrtli, přestali ji zvát na společné akce apod. (i když to bylo dost kvůli tomu, že to byli kamarádi převážně toho kluka a ta slečna se s nima seznámila až přes něj). Jenže i kdyby ji nevyškrtli, tak těm dvěma by asi nebylo moc příjemné dál se po rozchodu pravidelně vídat, hlavně ze začátku.


Tak to je problém jedině v případě, kdy holka opustí svoje přátele a zcela asimiluje se skupinou kamarádů svého partnera. Je to smutné, ale bohužel je to častý případ. Právě proto jsem si zuby nehty vždycky bránila svoje kámoše a nikdy bych se na ně kvůli příteli nevykašlala Exclamation Vím, že to tak hodně holek má, ale já prostě ne, a celkem to i odsuzuju, když se někdo kvůli chlapovi vykašle nebo hodně výrazně omezí kontakt s kamarády. Ve svém okolí to bohužel vidím často...a většinou se nejedná o nějaké čerstvé lásky, ale třeba o několikaleté vztahy Rolling Eyes Mně naopak poslední dobou známých ještě přibývá Smile ... a jsem tomu ráda. A taky vím, že kamarádi přítele mi nikdy nemůžou nahradit ty moje, prostě tak. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms