sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zenskost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 14.4.2007 11:21    Post subject: Reply with quote

Ja neviem ja tiez niektore veci mam take ze "neviem kde je chyba" a pritom za tu "chybu" ani nikto nemoze a proste je to vec, ktoru nezmenim...


Btw-mam strasne erada tuto pesnicku :
Lady Sovereign - Love me or hate me

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30737

PostPosted: Sat 14.4.2007 18:42    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 14.4.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Docela me mrzi, ze je zenskost zamenovana s marnivosti Confused
Fakt je zenskost spojena jen s koralema, rtenkou a sukni? Pro me teda urcite ne, i kdyz prave ty "paradive veci" maji podporit zenske atributy krasy. Pod tim pojmem zenskost rozumim noblesnost chovani, laskavost, koketnost, inteligenci a sarm. A ne to, jestli ma dotycna na sobe tnisky anebo lodicky.
Praise
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 14.4.2007 18:50    Post subject: Reply with quote

Právě proto si myslim, že jsem ženská dost, ještě bych do těch vlastností zahrnula trpělivost Cool
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 14.4.2007 20:57    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13201

PostPosted: Sat 14.4.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

Merykara wrote:
ja nevim, ale pro me neni zenskost to, jestli si nekdo lakuje nehty nebo se bavi o mode, ale spis to z te zenske tak nejak vyzaruje nebo jak to rict.

přesně tak..já ne moc ráda nakupuju, výstřelky last mody nemám, lakování apod.péče jde mimo mě, vážně dělám jen to základní a působím prostě žensky..dost žensky, bylo mi to řečeno mockrát, trochu viny svaluju na dlouhé vlasy..a taky na "typické ženské vlastnosti" - absolutní orinetační nesmysl, antitechnik, nevyznám se v ničem klučičím - rozpoznám tak max. trabant od limizíny jinak ani tuk, P hry nic..mohla bych pokračovat..(ale je to i dost o skupině kde jste, doma jsem za technického talenta! a tvrdáka a chlapskou Laughing )
Sun topic Arrow v podstatvě ti trochu závidím, potřebovala bych trochu náhledu do klučičích věcí..=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Sat 14.4.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

Sun Topic Arrow myslím, že pocit nějaké méněcennosti je zbytečný. Podle toho, co jsi vždycky psala na boardu, jsi podle mě dost chytrá holka, která má spoustu zálib a snů a umí pracovat na tom, aby je zrealizovala.
Tím, co si o tobě myslí ostatní kluci, se nemusíš snad zabývat, ne? Jiná věc to je, pokud tě to trápí. Jesti tě trápí, jak působíš na ostatní, není řešením začít nakupovat a být marnivá, i když tě to nebaví.
Když ti spolužák řekl, že jsi "divná", myslím, že se jen neuměl vyjádřit. Prostě tě neuměl zaškatulkovat, a to je snad dobře ne?
Protože jestli jsi originální a spokojená sama se sebou, měla bys spíš na to být pyšná a ne se tím takhle trápit. Mimo to, přítel si myslí, že jsi krásná Wink
A myslím, že o člověku vypovídá hlavně chování a jednání s ostatními. Osobně bych si špatný obrázek udělala spíš o holce, která je vulgární a nepříjemná, než o milé holce. (dost pochybuju o tom, že zrovna ty se chováš vulgárně Wink )
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.4.2007 7:31    Post subject: Reply with quote

Aduška: mne to v podstate ani nevadi. Len som nevedela, ci je to zle, alebo dobre. Menit sa nechcem, nakupovat OBCAS chodim, ale vazne len ked mam peniaze, inak ma nebavi prehrabavat sa vo veciach Rolling Eyes .
Nevedela som, aky postoj k tomu maju chalani, ked sa s nimi bavim o zbraniach a bicykloch, ked preberame quest vo WoW Laughing Ano, beru ma ako kamaratku... ale mozno sa bojim, ze casom ma aj priatel zacne vnimat LEn ako kamaratku... Sad

Mne je s chalanmi fajn, v zivote som nemala ani jednu barbinu, za to na polovanie a stanovanie sme sa hrali dost casto, s bratrancami sme lozili po stromoch a rubali drevo sekerou (az bratranec si nevsimol chvost nasho psa a pretal mu ho Laughing chudak Embarassed ale neknucal). Chodili sme na vylety na hrat, strielali z kanonu, dokonca som bola aj na vojenskom vycviku s bratom jeden den. (a stale ma to tam taha, uvdime, co bude ked budem mat 18. ale sla by som, keby som nikoho nemala).

Mozno to je trosku aj mojim otcom. Mame ttaky divny vztah a ak sa niektori pamataju na starom boarde som o tom pisala.. no nic. Neznasam ked mi zacne hovorit, ze sa mam seba pozriet, ze ma nebude nikto chciet, ze nemam na to mat normalneho chalana...
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Sun 22.4.2007 14:38    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že jestli jsi spokojená sama se sebou, tak je to v pořádku Wink Nevidím důvod, proč by tě přítel měl začít brát jen jako kamarádku.
A pokud jde o tvého otce, nechápu, proč ti tohle říká takovým způsobem, ale rodiče jsou někdy zvláštní (taky mám zkušenosti se sraženým sebevědomím Rolling Eyes )
Možná by tě chtěl mít jinou než jsi a prostě neumí komunikovat... nevim jak to mezi sebou máte, ale asi bych to neřešila. Doma už jsem se to taky naučila neřešit.
Jinak s nakupováním tě opravdu chápu, poslední dobou, když si mám jít něco koupit, absoulutně mě to vytáčí a otráví Laughing Nakupování rovná se ztracenej čas Very Happy
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms