sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
váš vztah s matkou
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Mon 16.4.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

Mamka je jako moje dobrá kamarádka. Až na to že se s ní skoro každý den hádám ohledně antikoncepce je fakt skvělá. Je hodně mladá a hodně si spolu rozumíme. Dokáže mi poradit a vím, že se na ni můžu ve všem spolehnout. Nikdy by mě nepodkopla nohy a i kdyby se stalo nevím co, stojí při mě a se vším mi pomůže
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 16.4.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Vztah mame fajn, mamka je v pohode. Jedine, co mi trochu kazi radost je, ze je tak daleko.

Strasne me tesi, jak se tesi na vnoucatko, minuly tyden si vzala dovolenou, aby se mnou mohla jit na ultrazvuk Love A jsem stastna, ze tak skvele vychazi se svym zetem Smile

Myslim, ze ji i muzu obdivovat, je profesne oblibena a uznavana, ale zaroven lidska, a k tomu zvlada milion dalsich veci. Akorat ji trochu lituju, ze ma takoveho manzela jakoho ma, ale ona se s tim uz vyrovnala po svem.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 16.4.2007 14:28    Post subject: Reply with quote

Moje máma je hrozně hodná, ale v poslední době ji dost ovlivnil vztah s jejím manželem a zdá se mi, že tak nějak... nechci říct, že vedle něj zblbla, ale spíš tak nějak zpohodlněla. V praxi to vypadá tak, že o sebe hrozně málo pečuje, ztloustla atd, prostě se podobá čím dál víc svému manželovi Confused Ale to nesouvisí se vztahem, co spolu máme, spíš mě to dost mrzí.

Vztah máme fajn, považuju ji za kamarádku a většinu věcí jí řeknu, i když v poslední době se mi zdá, že v našem vztahu začínám být já máma a ona dcera. Laughing
Máma je navíc dost vážně nemocná, to náš vztah taky ovlivňuje a pro všechny je to dost náročný.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Mon 16.4.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

moje mamča je strašný nervák,hádáme se jen kvůli tomu,že dojde vynervovaná z práce a stačí maličkost a vybuchne...vždycky když někam jdu,tak musím říct kam a s kým,proto jí ani nelžu,páč vím,že je celkem drbna a všechno by se dozvěděla,takže o mém intimním životě ví jen to základní
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 16.4.2007 20:31    Post subject: Reply with quote

Náš vzťah je perfektný, aj keď tomu v minulosti tak nebolo (v období mojej puberty). Našťastie všetko to zlé je už preč, a teraz sme veľmi dobré kamarátky. Mám ju najradšej na svete, som jej vďačná za to, že ma sama vychovala a že mi dala všetko, čo mi v rámci svojich možností mohla dať Love
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sat 21.4.2007 10:17    Post subject: Reply with quote

Tak pro mě je máma velice důležitý a asi vůbec nejdůležitější člověk. Kvůli rodinným problémům sem se k ní dost upla, nebo spíš že ona byla pro mě jediný pravý "rodič" protože tátu sem měla takovýho jako že sem ho moc nevídala a když tak chlastal byl agresivní a tak. Vždycky ho zajímalo akorát jaký mám známky a za jedničky mi uděl "zaplatit".
S mámou sem to bohužel zase tolik moc lehké taky neměla, protože se jí zničili nervy z otce. Jsem její jediné dítě a vím že sem ji držela nad vodou. Byla sem její všecko jak dycky říká. Hodně starostlivá, zvědavá, povídáme si o všem, náš vztah je přímý bez jakýchkoliv "nevím co si ted ona myslí". Akorát já sem taková že sem jí nikdy neuměla utěšovat a nebo vyznávat jak moc jí mám ráda a jak je pro mě důležitá, s čím ona problémy nikdy neměla. Ted to má s nervama dobrý a je vyloženě zlatá, tak moc hodná že se cítím jak parchant někdy já Laughing
Když mám problém, ona je tu vždycky aby mi poradila a nebo přímo pomohla. Člověk na kterého je absolutní spolehnutí.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Sat 5.5.2007 23:19    Post subject: Reply with quote

Mě mrzí, když to tady tak čtu..jakej já mám vztah s mamou..Vím, že je i chyba na mé straně a v mé povaze a vystupování proti ní..ale je to prostě strašně složitý..jak na houpačce u nás..a hlavně úplná Itálie.. Rolling Eyes ..myslím, že se to ale asi nikdy nezlepší..já k ní vůbec nemám tu důvěru co bych měla mít.. Sad Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 5.5.2007 23:54    Post subject: Reply with quote

já mám mámu moc ráda, můžeme si povídat hodiny a tak..je to prostě nejbližší člověk
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Sun 6.5.2007 0:01    Post subject: Reply with quote

Já mám vztah s mámou jak kdy. Někdy je úplně super, ale jindy má zase takový divný nálady. Občas mě pěkně naštve něčím, co mi vyčte, aniž by věděla něco bližšího Confused .
Taky mě štve tím, že mě často považuje za malý děcko Evil or Very Mad. Jinak ji mám ale ráda, občas si o něčem dobře popovídáme. Ale skoro vůbec se jí nesvěřuju (s čímkoliv). Ale asi je to tím, že to u nás nikdy nikdo nedělal, takže na to nejsem zvyklá Rolling Eyes .
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 14.10.2008 22:08    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sun 10.1.2010 2:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 14.10.2008 22:39    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 15.10.2008 8:22    Post subject: Reply with quote

holka já ti tak rozumim, mýmu fotrovi do dnes nestačí, že jsem vyhrála republiku, sice mě finančně podporoval (pak už jen tim, že mě živil, páč jsem byla na úrovni, kdy za mě platil klub), a nikdy v životě jsem neměla pocit, že by rodiče byly rádi že mě maj.. pořád jsem byla ten parchant co z nich tahá prachy.. na střední jsem chodila do práce v podstatě proto, abych mohla závodit (po tom co jsem toho na rok nechala)..
mě prostě bolí to, že rodiče mají děti, aby jim děti dělaly radost, což se mě nepovedlo, možná jo, když jsem poprvý řekla "táta" tim to asi skončilo..
Můj otec by měl radost, kdybych vypadala jako tupá barbie co váží 40kg i s kozačkama a hlavně abych se dobře vdala za někoho bohatýho.. on v podstatě neuznává jiný hodnoty než umělohmotnou krásu a prachy.. Ondra je špatnej, protože má holou prdel a nic neumí, no prostě jenom muj fotr je letadlo..
A moje problémy? mou rodinůu vůbec nezajímaj poslední dobou..chci s nima něco probrat důležitýho, a oni mě pošlou do prdele, že se dívaj na nějakou kriminálku New york či co..
Nekrást nechlastat a nefetovat rodičům dávno nestačí..prostě nejvyšší čas vypadnout..
A co je nejhorší, když se sesypu ve svý depresi, to snad rodiče poznaj když s nima žiju, je mi zle fyzicky a psychycky, a nikam nechodim a půl dne brečim.. néé, oni si ještě přihoděj, rejpnou si pěkně do čerstvého..
Jako já svý rodiče miluju, udělali pro mě strašně moc, to nepopírám..
já jsem třeba magor, když jsem udělala to absolutorium, fakt jsem se těšila, že táta bude mít radost, místo toho přišla otázka a co budeš dělat zítra? Už máš práci?
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 15.10.2008 8:52    Post subject: Reply with quote

mo Arrow ja si myslim ze oni taky moc nereagovali nejspis protoze si proste neumi predstavit co za tim je
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 15.10.2008 9:08    Post subject: Reply with quote

Mo, třeba to bude lepší až tam přijedeš, všechno jim řekneš a ukážeš, řekneš mámě jak si teď štastná, že si všechno dokázala, že máš fajnovýho přítele, kterej tě ve všem podporuje a tak.. ukážeš mámě fotky a videa..bude na tebe určitě hrdá.. uvidíš.. Pusnik
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Wed 15.10.2008 9:47    Post subject: Reply with quote

Vzáthnu to spíš na oba rodiče. Dříve se mi zdáli nesnesitelní Laughing Jelikož mě nechápali. No a teď s nima mám vztah celkem fakt v pohodě. Popovídám si s nima, jako s kamarádama. Ale je to tim, že domu jezdím spíš tak jednou za 14 dní a to ještě s přítelem. Jsou rádi, že nás vidí. Ikdyž někdy mají nesnesitelný nálady, že se nebaví, a divně koukaj. Ale vysvětluju si to tím, že prostě stárnou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms