sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přátelství - Kamarádství mezi mužem a ženou...?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Je možné přátelství mezi mužem a ženou (bez sexuálního podtextu)?
Ano.
43%
 43%  [ 29 ]
Nevim.
7%
 7%  [ 5 ]
Ne.
43%
 43%  [ 29 ]
Jiná možnost. (Napiš jaká).
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 66

Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30775

PostPosted: Mon 17.9.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Mon 17.9.2007 21:38    Post subject: Reply with quote

Nemám žádné přátele muže. Buď se nemáme rádi, nebo jsme si lhostejní nebo je tam flirt. Hluboké asexuální přátelsví jsem s mužem nezažila.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 17.9.2007 21:41    Post subject: Reply with quote

ja si myslim ze take priatelstvo cloveka dokaze strasne obohatti ptz s chlapmi- kamartami preberem sice tie iste veci co s babami kamoskami ale pri chlapoch tie veci vidim hned inak, otvori sa mi uplne novy rozmer.. som rada ze to poznam, aj ked mam dobrych a skutocnych kamaratov muzov len dvoch, neviem si ani predstavit ze by neboli.. fyzicno tak neexistuje ziadne.. najma jeeden je fakt pekny chlap, holky sa idu po nom zblaznit, je sice trosku metrosexual, ale nie gay, naopaj je to "playboy Wink ale viem ze to je vlastne len nejaka pozlatka a ze v skutocnosti sa spolu najlepsie citime v teplakoch pri lacnom vine, kedy kedy preberame vsetko mozne a do toho si grgame.. Razz
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 18.9.2007 8:00    Post subject: Reply with quote

Moc na to nevěřím. Myslím si, že vždycky by mohlo k něčemu dojít, alespoň z té jedné strany .... Moje zkušenost je bohužel taková Rolling Eyes.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 18.9.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

ja na to verim, ide skor o povahu (obidvoch). Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Wed 26.9.2007 9:33    Post subject: Reply with quote

Ja mam problem, ze nemam skoro zadny kamaradky u nas a jsem porad s klukama. Posledni dobou jsem to zacala resit, kde je chyba Very Happy .
Takze na pratelstvi mezi muzem a zenou verim, vic nez na pratelstvi mezi zenou a zenou Laughing . Mozna je to tim, ze mam i docela dobry kamarady. Wink Proste si s holkama (jak kteryma az tak nerozumim) a mam i vetsi zabrany s nima nekdy mluvit.
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 26.9.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

Ja taky verim na pratelstvi mezi muzem a zenou, z toho duvodu, ze me ted skoro zadny muz nepritahuje. Very Happy ale jinak.. no.. ze svych zkusenosti spis ne, vzdycky chtel kamarad neco vic.
Mami, doufam, ze si se mnou rozumis.. tedy.. Nevinnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Thu 27.9.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

pac maz muzskej mozek Laughing ... s tebou jo Very Happy

No u me prave kamaradi ani nechtej vic - ale to je asi tim, ze se zname od malicka Very Happy . I kdyz ... trochu alkoholu taky parkrat bohuzel vzalo za sve Embarassed
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Thu 27.9.2007 14:56    Post subject: Reply with quote

ja to teda poupravuju - skoro vzdycky chtel kamarad neco vic, at to nezni az tak prehnane Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 27.9.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

Už si myslím, že takové přátelství neexistuje.
Vždycky je tam něco víc... buď chce jeden (nebo oba) z nich víc nebo je tam stejně takový sexuální náboj (ať už jen z jedné nebo z obou stran), který mězi stejnými pohlaví není.
A často dobré přátelství skončí stejně jednou v posteli...
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 27.9.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

Shetire wrote:
Ja mam problem, ze nemam skoro zadny kamaradky u nas a jsem porad s klukama. Posledni dobou jsem to zacala resit, kde je chyba Very Happy .
Takze na pratelstvi mezi muzem a zenou verim, vic nez na pratelstvi mezi zenou a zenou Laughing . Mozna je to tim, ze mam i docela dobry kamarady. Wink Proste si s holkama (jak kteryma az tak nerozumim) a mam i vetsi zabrany s nima nekdy mluvit.


pod to se také můžu podepsat. dnešní můj okruh přátel tvoří tři nejlepší kamarádi, pár fajn kámošů a dvě skvělý kamarádky.no more.
už jsem se přistihla že když jsem pořád s těma mýma kámošema, začínám se lehce "pochlapovat" Very Happy
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Thu 27.9.2007 17:43    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
A často dobré přátelství skončí stejně jednou v posteli...
Hlavni, je aby tim neskoncilo i pratelstvi
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Fri 14.12.2007 21:43    Post subject: Reply with quote

Takže jdu řešit asi nesmysl.

Poslední dobou si uvědomuju, že nemám moc kamarádek. Aspon tady ne. Ze kamaradim se samyma kluka, ale skvelyma klukama, uz jsem mockrat zjistila, ze jsou lepsi nez holky Very Happy a je s nima sranda a vetsinou je na ne vetsi spoleh, co se duvery tyce - mozna je to tim, ze i ja sama jsem trochu kluk.

No hlavni problem je v tom, ze muj nejlepsi kamarad, je ted v docela velky depce. Cimz myslim, ze ja mu ani nedokazu pomoct. Jeho mama je pryc a on zije sam, ted nema zadnou praci, takze jen huli a vodi si domu kamarady, Taky si domu nastehoval jednu "kamaradku", ktera mu tam ted vodi smazky, minule se mu tam neco ztratilo a on ji dal vcera facku a dnes se sesypal.

Furt mi rika, ze jsem jeho nejlepsi kamaradka clovek, kterymu veri nejvic a furt mi hazi nejaky komplimenty. Problem je v tom, ze se tedka porad objimame .. a dneska uz me neobjimal tak nejak kamaradsky... a tak jsem couvla ..
couvla jsem ... a on, ze se mi omlouva. No jo jenze to by nebylo pak to, ze my si vzdycky davame pusu, kdyz k sobe prijdem, nebo odejdem od sebe a dnes mi pusu dal tak nejakou vetsi, ze jsem se zarazila a proste jsem uz pak jen koktala, pac mi bylo trapne...

Ja bych chtela, abychom byli porad skveli kamaradi, ale taky vim, ze k nemu neco malo cejtim. Jen vim, ze kdybychom spolu zacli chodit, a pak se rozesli ... tak uz to bude asi konecna.

Asi fakt resim kraviny.
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9474

PostPosted: Fri 14.12.2007 22:46    Post subject: Reply with quote

Já kluky kamarády moc nemám. S někým se seznámím a za pár týdnů z něj vypadne že se do mě zamiloval nebo něco takového Confused A takhle ztrácím kluky se kterýma bych moc chtěla udržovat přátelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Fri 14.12.2007 22:55    Post subject: Reply with quote

já ty kamarady mám od malička ... proto mě to asi tak zaráží
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms