sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Opustil mě..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 30.3.2008 9:30    Post subject: Reply with quote

Viem, ze je to tazke, ale radim ti aspon mesiac ho nekontaktovat. Takto, ked vie, ze ho stale chces a nemozes bez neho zit, ma to skor opacny ucinok a sice moze ta natahovat a zatial si uzivat s druhou...
Je to strasne ponizujuce byt len tak v zalohe a este pre niekoho, kto ta s kludom podvedie. Trocha ina situacia by bola, keby ste si dali pauzu a kazdy by osamote rozmyslal, ci to ma zmysel.
Ked teraz vidi, ze mu vsetko odpustis a po nevere ho este prides prosit, nech ostane s tebou, nemyslis, ze bude taketo situacie vyhladavat aj neskor? Ved ta ma ISTU
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Sun 30.3.2008 10:05    Post subject: Reply with quote

Já bych se na něj vykašlala i když to asi bolí. Prostě bych mu nepsala. A kdyby si to "Náhodou rozmyslel" tak bych se s ním sešla ale řekla mu jak mi tím ublížil a ponížil!A nevím jestli bych se k němu vrátila. Člověk si tak po 3 měsících uvědomí, že ten dotyčnej vlastně za to nestál(jak by mohl stát, když podvedl a ještě měl takový blbý otázky a měl tě jen jak jistotu, aby náhodou nezůstal sám).Možná že s tamtou holkou která mu je blíž jak jsi psala i vzděláním, že si třeba víc myslí, že se může chovat jinak, nevim jak to popsat...že zkrátka nemusí pořád myslet, že ty jsi ta chytrá a on ten hloupější. Nevím, možná že zkrátka potkal holku, která se mu líbila. Je to pro něj něco NOVEHO, takže i jakoby LEPSIHO, nevim,ale někdy si člověk bohužel přestane vážit toho s kým už je tak dlouho...Snad je to věkem, nebo kdyby to mělo být normálně tak se snad ani nevdám Confused
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Sun 30.3.2008 17:32    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Mon 31.3.2008 18:42    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 1.4.2008 12:43    Post subject: Reply with quote

nešťastná Arrow já tě úplně chápu, to co píšeš jsem prožívala tak před půl rokem a popravdě ještě ani teď z toho nejsem venku...hlavně musíš bejt silná a snažit se příliš nezabíhat do vzpomínek a nemyslet na to co by kdyby...drž se, protože tady nejde nic jinýho poradit, prostě si to musíš bohužel projít...a pokud si přeješ být zas ním přeju ti, aby se ti přání vyplnilo a jinak radši zapomeň a veř, že potkáš někoho lepšího, s kým ti bude ještě krásněji...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Wed 2.4.2008 14:56    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 2.4.2008 15:20    Post subject: Reply with quote

nešťastná Arrow ono by to už třeba bylo dávno v pohodě, ale vlastně už od rozchodu mi dává pořád naděje, jeden čas to vypadalo, že zas opravdu budem spolu...ale nic a jelikož s ním to bylo zatím to nejkrasnější, co jsem prožila, a když mi napíše něco v tom smyslu, že chce být se mnou a nic se neděje, tak se tím trápím...od rozchodu jsme prakticky pořád v kontaktu, někdy víc, někdy míň, od tý doby, jsme se viděli párkrát, když se ho někde vidím, tak dělám, že jsem si ho nevšiml,a protože nevím, jak bych se před ním měla chovat, protože pořád bych ho nejradši obejmula a nikdy už nepustila...je to těžký...dneska na mě taky padnul takovej splín, je mi smutno a chci mu napsat, ale nechci se ponižovat...mám ještě u něj nějaký věci, který bych ráda zpátky, protože pro mě mají určitou hodnotu, ale za půl roku mi ještě nebyl schopnej to vrátit...myslím, že to co píšeš je normální, protože ho máš pořád ráda...tohle prostě musí přebolet...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Wed 2.4.2008 15:51    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Wed 2.4.2008 17:31    Post subject: Reply with quote

nešťastná - A ty bys mu tohle chování dokázala odpustit? Třeba by ten vztah po tomhle už nebyl jako dřív a pořád bys měla někde v podvědomí, že tě tehdy opustil kvůli jiný, zahodil vaše sny a třeba bys s ním už nebyla šťastná.
Ale chápu že se ti po něm stýská, že ti chybí a ty vzpomínáš hlavně na to hezký. Ale když to překonáš, tak bude líp, uvidíš, i když to bude trvat dlouho:-( Ale neříkej si, vždyť mi přece říkal, že jsem ta nejlepší, nejhodnější...Tak proč tohle? Zbytečně se tím trýzníš. Z největší pravděpodobností to říká té nové holce totéž Confused .
Držím palce, vím jak to musí bolet.
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Wed 2.4.2008 18:30    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Wed 2.4.2008 19:02    Post subject: Reply with quote

nešťastná - Když se mu neozveš, buď zjistí, že mu chybíš a že udělal chybu a vrátí se nebo vzpomínky na tebe vyblednou a on zapomene. V tom případě nevím, jestli by nebylo lepší zabojovat. Ale pokud on řekne NE, a bude mu připadat, že do citově vydíráš, bude to možná horší než lepší a pro tebe ještě horší..Chodili jste spolu dlouho, znáš ho, co na něj zapůsobilo, když jste spolu začali chodit? Neříkám že vždy, ale chlapi se někdy po dlouhém vztahu zamilují do ženy, která jim připomíná jejich přítelkyni v době, kdy se do ní zamilovali. Z nezávislé, aktivní ženy se během vztahu stala závislá, nesamostatná osoba a oni chtějí znovu tu, do které se zamilovali. To samozřejmě není žádné pravidlo, jen mě to tak napadlo...Co mu zkusit připomenout, proč se do tebe zamiloval? Nebo naopak něco, co jste spolu prožili a co vás kdysi stmelilo, kdy jsi mu třeba psychicky pomohla..Dát mu najevo, že ti na něm záleží. Tohle je hrozně těžký, každý si může uvědomit, že ten, s kým se rozešel, je pro něj ten nej a že udělal chybu, ale záleží na tom, jestli pro to má důvod.
Někdy je ale lepší tu kapitolu uzavřít, ale jak vidím, tak ty jsi ve fázi, kdy ho chceš zpátky, takže by ses možná měla pokusit...Lepší než si pak vyčítat, že jsi tehdy nic neudělala.
Back to top
View user's profile Send private message  
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Wed 2.4.2008 19:31    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*Nightwish
Guest





PostPosted: Wed 2.4.2008 20:01    Post subject: Reply with quote

nešťastná wrote:

Takže co víc pro to můžu udělat? Asi nic. Jedině doufat, že mu to dojde, že udělal chybu.

Udělala jsi pro to všechno, co jsi mohla, to máš pravdu. Tak hodně štěstí a nervů. Stejně nechápu, proč to udělal, podle toho, co jsem si dočetla to vypadá, že jste měli celkem bezproblémový vztah a ty jsi pro něj dělala všechno. Ale to je jen jeden pohled, on to možná viděl úplně jinak. Být tebou, tolik bych si ho neidealizovala. Přijde lepší Wink Sice klišé, ale pravdivý, dřív nebo později..
Back to top
 
nešťastná
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 49

PostPosted: Wed 2.4.2008 20:17    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by nešťastná on Sun 27.4.2008 23:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Wed 2.4.2008 21:07    Post subject: Reply with quote

Nešťastná Arrow

Nesuď dopředu... Prostě zkus žít naplno, najdi si přechodnou známost třeba, dej tomu čas. Po pár měsících uvidíš. Wink

Kamarádka psycholožka mi říkala, že cyklus regenerace lásky je tříletý. Často se prý stává, že se k sobě lidi (pokud mezi nimi dřív byla opravdová láska ale z různých důvodů to nevyšlo) vrátí tři roky po rozvodu/rozchodu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms