sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nenávidím jeho i jeho ženu a dítě
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19605

PostPosted: Wed 16.1.2008 9:58    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Byzzy wrote:
Já bych se zachovala asi jinak no.
A co bys delala?


To přesně Max nevím, ale patrně bych nebyla schopna toho, popřát jim štěstí, že má na něj být hodná, protože on si to zaslouží. Já asi nedokážu milovat dostatečně, ale prostě se neumím řídit takovým tím "heslem" - budu šťastná, když bude šťastný on (i s jinou) tak moc ho miluji.

Ale opravdu nevím co bych dělala, jesti vyhodila jeho věci před barák, nebo seděla doma a vybrečela hektolitry slz a prosila ho, aby zůstal "doma" - opravdu nevím. Ale myslím si, že tak jak jeho manželka bych se nezachovala. Možná jak píšu - v nějakém zoufalství.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 16.1.2008 10:15    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Anonymous wrote:
obávám se, že přes to nedokážeme být časem šťastní Crying or Very sad
stavet si vlastni stesti na nestesti druhych nejde....


presne to ma napadlo jak som to citala...
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 16.1.2008 10:51    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Byzzy wrote:
Já bych se zachovala asi jinak no.
A co bys delala?

Já bych teda sbalila bych jeho věci, všechny je poslala milence, a následně bych se ho při rozvodu pokusila oškubat o poslední halíř Laughing

Jaképak prachy do začátku Laughing ? Jestli chlapec zapomněl, že už jednu rodinu má, tak bych mu to pěkně připomněla.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 16.1.2008 14:25    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Kess- no me taky Confused Proto jsem fakt ZLA a HNUSNE preju vsem, ktery udelaly neco podobneho, aby se jim to vratilo i s uroky Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ono se jim to vrati, takze bych byla v klidu. Smile)
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Wed 16.1.2008 14:33    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 16.1.2008 18:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 16.1.2008 14:49    Post subject: Reply with quote

Mně přijde, že to až přehnaně odsuzujete. Jo, není to hezký opustit ženu a dítě, ale ten člověk se pravděpodobně schválně nerozhodl, že se zamiluje do jiné a manželce ublíží. Ono se to prostě stává, i když je to hnusný a krutý a nespravedlivý.
Jenže kdyby každý žil tak, aby nikdo jiný nebyl jeho vinou nešťastný, tak by většina lidí musela zůstat hned se svým prvním partnerem, protože rozchod by přece ublížil.
Jo, byla bych hodně nešťastná, kdyby se mi to stalo, ale asi bych partnera nepovažovala za největší svini a nepřála mu všechno nejhorší.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Wed 16.1.2008 14:54    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 16.1.2008 18:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 16.1.2008 14:55    Post subject: Reply with quote

lenore to mas pravdu, ale na druhou stranu je svinarna zacinat si se zadanym, a kdyz si nezacnes tak se nezamilujes ne? a kdyz si sam zadany tak je svinarna zkouset to s jinym a pritom udrzovat ten stary vztah, kdyby se ten novy nahodou nepovedl - tak mi to pripada, protoze jinak by toho streho partnera nechal hned a ne treba po pul roce zahybani Rolling Eyes
mozna bych to videla jinak, kdyby se mi neco takoveho stalo, ale doufam ze nestane
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Wed 16.1.2008 14:55    Post subject: Reply with quote

když si nezačneš, tak se nezamiluješ jo? Myslik Já se zamilovala vždycky ještě před tím, než všechno začalo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 16.1.2008 15:02    Post subject: Reply with quote

nikky ja myslela kdyz potkas nekde zadanyho chlapa, ze mu nebudes davat cislo a tak ne? a kdyz vis ze je zadany a i prsto ho potkavas tak se snad branis ne? ja teda jo Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Wed 16.1.2008 15:07    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 16.1.2008 18:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 16.1.2008 15:11    Post subject: Reply with quote

theresa on je jeste rozdil, kdyz ho preberes a on s ni rozejde co nejdriv, ne spolu chodit mesice tajne a az pak
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 16.1.2008 15:16    Post subject: Reply with quote

No hlavně bych řekla, že je dost rozdíl, když bych byla zadaná a záměrně se scházela s někým, koho jsem potkala dejme tomu na party a dala mu svoje číslo (a pak kvůli němu partnera opustila), a když bych se třeba zamilovala do kolegy v práci, se kterým bych se prostě stýkat musela.
V tom prvním případě bych asi nebyla zrovna terno, tudíž by ten ex mohl být rád, že mě má z krku; ten druhý případ je to, co se prostě stane a ovlivnit to člověk může zhruba jako to, jestli dostane chřipku (může se snažit o prevenci, ale není to jisté).

mně by jako manželce, kterou muž opouští, asi bylo celkem jedno, jestli tu druhou potkal včera nebo před půl rokem, podstatný by byl ten výsledek. A myslím si, že každý, kdo má nějakou zodpovědnost, tak si hodně rozmyslí, jestli odejde od rodiny, neudělá to kvůli momentálnímu pobláznění. Jenže když to pobláznění trvá, tak je to pak těžký.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Wed 16.1.2008 15:19    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 16.1.2008 18:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 16.1.2008 15:22    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
nikky ja myslela kdyz potkas nekde zadanyho chlapa, ze mu nebudes davat cislo a tak ne? a kdyz vis ze je zadany a i prsto ho potkavas tak se snad branis ne? ja teda jo Embarassed

No, asi tak...

Je jasné, že se takové věci stávají, ale na druhou stranu, ten chlap má mít rozum a jeho potenciální milenka taky, kromě citů mají přece taky vůli a to mi vykládejte, že se tak šíleně zamilujete, že si nemůžete pomoct. Kecy. Člověk má vždycky možnost volby.
A když už se rozhodne opustit předchozí vztah, měl by za to nést nějakou odpovědnost. Přece jenom, pokud spolu dva lidé žijí několik let, mají děti, závazky, říct "sorry, ale já se zamiloval, chápej, to se stává", to je podle mě trochu málo Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 5 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms