sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak moc pro vás znamená přítel?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

Jak vlastně poznáte, že ten, s kým jste, je ten pravý, ten jediný? Dostavil se u vás ten pocit, že je nenahraditelný i se svými chybami? že je to ON? Za jakých okolností jste si to uvědomili?

Já ho teď den neviděla a děsně se mi stýská, zas si ale představím, že k němu přijdu a celé je to takové ..všední? ale stejně se mi od něj nechce. pak si řeknu ten mě zase naštve, jestli mi bude říkat, že zas s autem někde jel rychle kde neměl!.(( splynutí duší tam není, aby mi řekl miláčku, půjdeme do divadla (i když jo, chtěl by se mnou zajít, říkal jestli ho taky vezmu s sebou Pusnik ) nikdo není absolutně naše dvojče, že. a má trochu panděro Embarassed a oba dva jsme se kdysi navzájem nelíbili. ani kol bysme si o sebe neopřeli..a teď jsem pro něj kočka a jak mi to sluší..a i on se mi líbí, fešákSmile láska je holt slepá Laughing . no tak nějak divně si tu uvažuju, ani nevím co tím chci říct...
asi nevím jestli je to láska, nebo si zase něco namlouvám, ale je to silnější než to bylo s bývalým, u něhož jsem se přemáhala a až po čase jsem si "zvykla" nezvykám si tady taky? jak poznám, že on stojí za to? je to muj miláček Love a tak hodnej, že to není možný a jak si sedíme v posteli je skvělý! Akorát nemáme stejné zájmy a to mě trochu mrzí, jediná skvrnka co mě fakt štve. On ty jeho auta a tunning, tucárny, a já se svýmdivadlem , úchylnýma alternativníma myšlenkama, infantilností, atd. ? těžko říct..asi si představuju, že ve vztahu musí mít oba stejné hlavně zájmy, aby mli co dělat a fungovalo jim to. aby si nelezli na nervys hudobou atd. považovala jsem to za moc důleitý. jako povídá se nám hezky, a občas se shodneme na pár věcech, ale hledá se to těžko(hlavně že jsme se shodli na domku se zahrádkou u nás na vsi Nevinnik Mr. Green )
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30774

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:21    Post subject: Reply with quote

max, to j hezkýSmile to mi připomíná citát přítel je ten, kdo o nás ví všechno a i přesto nás má pořád rád Laughing

ale nevím, nevím co je to milovat, nedkážu definovat význam toho slova..pro mě je to vášeň, jiskry, síla, ale vím, že to NENÍ PRAVDA. že to je jen zamilovanost. milovat neznám... Embarassed


no my máme společné vlastnosti jako pohled na svět, celkem názory, i když on má někdy dost divný názory na školu, ale v hloubi duše vím, že si jen tak nadává, ale ve skutečnosti je zodpovědný ajerád že studuje. jo, oba rádi posloucháme povídky šimka a grossmana, a máme rádi budžese Laughing Embarassed no nevim jinak..ty rozdílnosti mě děsí Smile nejvíc mě schválně prudí když jdeme na procházce, a koukáme po baráčcích (což nás moc baví) a onříká a budeme mít dvě garáže, ju? tobě dám Calibru, a já si budu v druý garáži rozebírat nějaký co si koupím... Laughing tak mu říkám, že dvě garáže mu nedovolím tak začne prudit s tím, jak holčičkám, co se nám narodí koupí angličáky a autodráhu Laughing tak doufám, že ho to pustí Roflnik Pusnik ale děti fakt zboˇžňuje, byli jsme spolu v parku,bylo tam hřiště a on prostě Love

a max, co máte rozdílného vy?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30774

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8200

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:37    Post subject: Reply with quote

max my to máme podobne, akorat ze ta co se probere v 11 jsem ja a ten co prudi v sedum je on Laughing

me ta rozdilnost prijde spis oboustranne vyhodna, obohacujici, ikdyz nekdy je to hodne k vzteku
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:40    Post subject: Reply with quote

tak tolik my se ještě neznáme, myslím, že na víc rozdílností ještě přijdeme až spolu budeme bydlet.

a o tom ovlivňování mi přítel zrovna včera říkal, když jsem si u něj chtěla zahrád Need for Speed Laughing že my jsme oba býci, a že býci jsou strašně přispůsobivý. Že on se slečnám vždycky přispůsobil, a neexistovalo, aby si s ním nějaká hrála na počítači Needy Laughing já mu říkala, že na tom fakt něco bude, že jsou býci přispůsobiví a takoví...benevolentní. Zatím tedy navštěvuju jen já jeho, tak mě prostě ovlivňuje víc, on má doma svoje věci, svojí hudbu..já mu zatím neměla příležitost ukázat něco ze svého života..když jsem ho poznala, tak jsem nečekala, že by byl taky tak přispůsobivý jako já(to musím teprve ozkoušet Laughing ) ale prosil mě ať ho někdy vezmu do divadla, ať mu ukážu co mám ráda a tak..tak uvidíme, no..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30774

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:40    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:42    Post subject: Reply with quote

až spolu budeme bydlet Shocked co jsem to napsala??? Laughing Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:45    Post subject: Reply with quote

jj to vaření a vstávání chápu, no Smile ale zas to jsou spíš praktické problémy, v komunikaci a takovém tom souznění to snad nevadíWink

stejně nechápu jak můžečlověk poznat, že miluje...jsmespolu 4 měsíce a mě to pořád nejde přes pusu, ani lásko..mžná že proto že jsem se dali dohromady přes postel Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

holky tak jestli se vam zda ze ta rozdilnost je k vzteku, dovedete si predstavit jak je k zesileni kdyz ten druhy se vam tak podoba, ze se na nej divate a vidite sebe /nemyslim ted fyzicky Laughing/
my s chlapem jsme ve spouste veci jak pres kopirak, stejne chyby, stejne znamky Laughing na druhou stranu mame i veci, kde se lisime, diky bohu za ty dary Very Happy jo a u nas jsem ja ten ranni prudic a chlap ten co vyspava Razz
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30774

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

Shrew, 4 mesiace su docela malo. Wink Neplas sa, ked ten pocit pride, tak ho spoznas. Inak Max to napisala krasne. Laska je asi vtedy ked ho lubis aj napriek tomu aky je. Smile
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

max Laughing

máš pravdu
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30774

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 21.5.2008 12:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 18.9.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

melly, a za jak dlouho jsi ten pocit pocítila ty? ím, že jsme spolu krátce..ale jsem z toho trochu nervozníSmile stala se nějaká okolnost, kdy si to člověk uvědomí? já nevím, občas si říkám, jestli to není jen zvyk, Pavlov, když se mi po něm stýská, to přece nic neznamená..když si děláme navzájem hezky to taky o ničem nesvědčí..všechno dohroady...asi od toho čekám moc?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms