sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přizpůsobování se partnerovi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43153

PostPosted: Fri 27.4.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Fri 27.4.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
chlapy nechtěj hodný holky. Já dřív hodná byla. Už ale ne. (teda nejsem zlá nebo tak, ale prostě rozhodně nebudu dělat, co mu na očích vidím...). Navíc takový lehce rošťácký a neposlušný pohled chlapy hodně dostává Wink


ja myslim,ze je to i naopak..ze hoky taky nechteji az zase tak hodny kluky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9474

PostPosted: Fri 27.4.2007 20:54    Post subject: Reply with quote

Crazy girl wrote:
Mo Cuishle wrote:
chlapy nechtěj hodný holky. Já dřív hodná byla. Už ale ne. (teda nejsem zlá nebo tak, ale prostě rozhodně nebudu dělat, co mu na očích vidím...). Navíc takový lehce rošťácký a neposlušný pohled chlapy hodně dostává Wink


ja myslim,ze je to i naopak..ze hoky taky nechteji az zase tak hodny kluky.


To by ses divila Smile Já letim na takový ty extra mega hodný co by mi snesly modrý z nebe Love A nepřestane mě to bavit jak se říká. Naopak, jak se zamiluju, tak mě to baví čím dál víc. A čím hodnější je, tím líp Smile Já se ani do jinýho než do hodňoučkýho zamilovat neumim. A neplést si prosím "hodnej" s "blbej" Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 27.4.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Počítá se jako přizpůsobování, že když nechce sex tak že nemám milence? Cool
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 27.4.2007 21:01    Post subject: Reply with quote

Suga Arrow Evil or Very Mad Zlobíš. Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 27.4.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

Laughing Dobře, vymyslím něco jiného. Takže... on mě se nepřizpůsobuje. Ale já si moc dobře pamatuju kde trávíme naše výročí... na tuning sraze. Pro někoho je to asi divná představa když se to bere jako den pro ty dva nějakej hezkej... ale mě to ani nevadí, ale určité přizpůsobení to je. Navíc příští víkend je to tu zase a já mám astrologii, přitom na ten sraz sem se těšila, ale ne, nepřizpůsobím se a půjdu si po svém... on ať si jede sám. Vzdálíme se od sebe na naše výročí a bude to takový symbolický pro další rok i.
Jinak mě ani nic moc nenapadá. On je tak pasivní že spíš než já se přizpůsobí obecně on.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 28.4.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

My mame naštěsti podobny životni styl i zajmy, takže jedine přizpusobeni je na poli času a v tom se ji snažim vyjit vstric, jelikož nejsem tak fixovany na cas jako ona, kvuli dětem. Akorat jsem diky ni začal vice běhat (rozhodně vice, než jak bych běhal sam, jelikož ma běh strašně rada a tak se ji chci po tehle strance přibližit.
Taky v sexu se vice přizpusobuji ja, jelikož ještě nemam svuj "styl" Twisted Evil a navic se mi od ni libi naprosto vše Embarassed Ale aby si moc nemyslela, tak ji alespon stahnu niže na postel, nebo ji jinak "narušim" jeji "pohodli", aby viděla kdo je tady chlap Twisted Evil Je to takovy něžný mazlik a vubec se mi nebrani Love Very Happy A když u toho něco pronese, tak uplně šilim a nejraději bych ji ncelou zulibal Embarassed
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 19.5.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

když jsem byla mladší tak vždycky vše muselo být po mém, nepřizpůsobovala jsem se ani náhodou, měla jsem vždycky kluky co byli ochotni se přizpůsobit mně. byla jsem dost sobecká a panovačná.

Teď hledám někoho kdo mi byl oporou a na koho bych se mohla spolehnout že za mnou bude stát a bude pro mně ochotný udělat plno věcí, tomu se přizpůsobim. něco za něco...
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sat 19.5.2007 16:42    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Sat 19.5.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ja se prizpusobim jen castecne.
Ale moje kamaradka kvuli priteli zmenila asi cely svuj zivot.
Driv nosila sukne lodicky boty na podpatku, sacko kabatek a kabelku. Proste takovy sexy zensky obleceni.
Jeji pritel posloucha hihop a i obleceni podle toho vypada
Ji jsem za posledni dobu nevidela v nicem jinem nez v mikine s kapusou sportovnich kalhotach a bilychsk8 teniskach a kabelka takova spis latkovej pytel.a i hudebni styl dost zmenila.
Moc to nechapu.Zrona ona co vzdy mela strasne jasne a ustalene nazory a nenechala se nikym ovlivnit a skonci takhle Myslik Kdyby ji bylo treba 15..ale ji je 20 a chodi uz na vysokou a proste to nechapu.


zalezi od toho ci sa tak zmenila len aby mu vyhovela alebo ci sa v tomto style nasla.pretoze kazdy partner nas v urcitom smere ovplyvni a pokial predtym nikdy nevenovala pozornost hiphopu a ju "zasvatil" az drahy , mohla sa v tomto smere jednoducho najst.
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 19.5.2007 19:47    Post subject: Reply with quote

najít.. no tomu moc nevěřim, ve 20ti už má člověk většinou tyhle věci najitý a vyhraněný..i když hiphopový oblečení je určitě pohodlnější než lodičky a minisukně Laughing
Každý partner nás ovlivní, něčim obohatí a něco nám vezme, ale nesmí vzít všechno.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 19.5.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
hope:Tak o pohodlnosti bych sehadala.
Ale jinak si myslim to samy. Proste najit se v necem v tolika letech a takovymhle zpusobem tak tomu moc neverim. Navic v pripade kdy tomu clovek nikdy nefandil spis naopak.


tak já nevim, hiphop neni zrovna moje krevní skupina. Wink
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18456

PostPosted: Sat 19.5.2007 20:01    Post subject: Reply with quote

ja bych uz asi nikdy nevzdala svoji svobodu kvuli chlapovi... udelala jsem to s byvalym a jak to dopadlo... a co se tyce obleceni, my s tomasem taky docela kontrastujeme...a je mi to nejak jedno. i kdyz kdyz jdu na punkovy koncert, tak nejdu oblecena jak do divadla, to je pochopitelny... Laughing
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 19.5.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Myslím, že částečně se musí přizpůsobit tak trochu každý. Třeba moje kamarádka, ta taky částečně změnila šatník, neříkám úplně, ale částečně ano. Už nenosí tak často boty na podpatku, ale častěji nosí tenisky. Začala s ním jezdit na hory, jezdit na snowbordu, týdenní dovolená na kole atd. Můj přítel taky kvůli mě změnil docela šatník, né úplně změnil, ale spíše jsem mu ukázala tu správnou cestu Laughing. Jako nebát se barev atd. Já se zase kvůli něho začala zajímat trochu o fotbal a už jsem se dokonce byla podívat na jeho zápas, sice až po dvou letech, ale přece Embarassed. Další problém je ten, že přítel je strašně hyperaktivní, nedokáže moc odpočívat, pro něj znamená odpočinek něco jiného než pro mě Confused. Za chvíli jedem na dovolenou a já vím, že kdyby bylo na něm, tak by se u moře vůbec neválel, ale pořád někam chodil. On by asi byl vůbec nejradši kdybychom jeli místo 12ti denní dovolené třeba na dva poznávací zájezdy. Já jsem zase typ, co miluje lenošení na pláži, opalovat se, prostě pohodička klídek. Takže už teď vím, že s ním pár výletů absolvuju ať z té dovolené taky něco má Smile. Takže se tam tak nějak budem muset přizpůsobovat jeden druhému. Ale co bychom pro sebe neudělali Pusnik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 20.5.2007 7:56    Post subject: Reply with quote

Co se tyce prizpusobovani se v oblekani, tak v tomhle smeru se asi celkem prizpusobuju. Ale vlastne ani nevim, jestli se to da takhle rict. Proste si kupuju veci, o kterych vim, ze se mu budou libit a pokud se mu neco hodne nelibi, dvakrat si to rozmyslim, nez si to koupim Embarassed Taky na nej docela dam, kdyz mi neco doporuci. Nicmene kdyz se mi to fakt nelibi, rozhodne si to jen kvuli nemu nekupuju.
On da taky na muj nazor...je teda fakt, ze do kosil ho nedostanu, ani kdybych se na hlavu stavela...pritom to je tak sexy Evil or Very Mad
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms