sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ideál krásy atd...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

Zažil jsme nedávno zajímavou situaci.
Dlouhá léta jsem měl problém s tím čemu říkate sebepřijetí a nakonec se mi to podařilo,díky správným lidem,ale halvěn díky sobě,prootže když jsme z něřím nespokojený,změním to.
ocle acvičím,to asi mnoho z vás v podvědomí má. Nicméně moje přítelkyně i když mou postavu zbožňuje,má ráda hubené kluky, a pořád do mě jede kvůli tomu a tomu svalu,říká jak tohle je hrozný,jak mám na zádech prdel(svaly kolem páteře). Pořd bych podle ní měl zhubnout a jakoukoliv narážku na to kolik jsme dřív vážil opěvuje a naznačuje že by to tak bylo super. Občas je to kotel,ve výsledku ale vím že se jí líbím.Jsem podle ní ideál,ale přesto mi řekne že do mě reje protože je perfekcionistka... Ve spojení s dalším sdělením mě tím docela na chvilku dostala lae pak mi došlo že to je hloupost.A aby bylo jasno,nejsem žádná hromada svalů ukrytá pod tukem,mám svaly a vyrýsové.
Když jsme na to minule narazili řekl jsme jí že pokud mi nedá pokoj a bude mě takhle buzerovat tak začnu i já kritizovat jí i když by mě to moc mrzelo. A víte jaká byla její odpověď? Že začne zase zvracet...
Má přítelkyně je člověk který je svým způsobem sebevědomý,neuvěřitelně inteligentní,ambiciózní,vyspělý a řekne mi othle. Nechápu to,já jí také neřekl že půjdu zvracet když mě takhle zlobí...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Neahoo, to mi pověz, co je podle tebe ideál krásy?

Já si pod tím totiž nic konkrétního neumím představit. Kolik lidí, tolik chutí. Že Suny jeden kluk řekl, že jsou pihy hnusné neznamená, že do ní jiný nebyl tajně zamilovaný a ty pihy mu nepřišly krásné.

Do mě zase matka ve 14 solila, ať už nežeru, že mám velkou prdel. Až o několik let jsem si uvědomila, že měla nejpíš nějaký vnitřní problém, protože je můj zadek úplně normální. Na gymplu jsem si taky nikdy nepřišla nijak krásná, pozornost směřovala zcela k jiným holkám. No a?

Všechno je to o vnitřním postoji, člověk se nesmí nechat rozhodit kdejakou poznámkou.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30773

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 7.5.2008 6:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Suny Arrow A proc te ten kluk napadl, ze jsi hnusna, kdyz mas pihy? Co je na pihach tak hrozneho? Proc je holka s pihami menecenna? Protoze to neodpovida idealu krasy, takze se ti ten dotycny mohl kvuli tomu posmivat. A pritom jsou pihy uplne prirozena vec, jenze ideal krasy je holka bez pih.


Myslim si, ze malymu klukovi je nejakej ideal krasy docela sumak Wink. Je to dano spis tim, ze deti netoleruji odlisnosti. Navic jsou hrozne uprimne.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Rokkan wrote:
Myslím, že člověk musí být vyrovnaný sám se sebou, pak ho žádný bilboard nevyvede z míry. A malým holčičkám musí sebepřijetí a práci na sobě vštípit rodina, to už tu ale padlo.
Jenze rodina neni vsemocna. A stejne v urcitem veku ditete rodina jako takova straci svuj vliv a to hlavni teziste vztahu s epresouva na vrstevniky, pratele a "okolni svet".
Je tezky nebyt vyveden z miry bilboardem, na kterem je lidem predkladano neco, ceho prakticky nelze dosahnout.


ale ked ma urcity postoj osvojeny z rodiny, bude to mat nanho mensi vplyv. Navyse, v puberte predsa starostlivost rodica nekonci, aj keby to malo znamenat nieco, co sa dietatu v tej chvili nepaci...
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Všechno je to o vnitřním postoji, člověk se nesmí nechat rozhodit kdejakou poznámkou.


Skoro zadna 12leta holka neni tak silna, aby se tim nenechala rozhodit. A kdyz tyhle jizlive poznamky slycha celou zakladni skolu, tak to casto ovlivni jeji mysleni i v dalsich letech.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:

Pro mě je nejdůležitější, abych byla hlavně zdravá, protože vím, že když budu zdravá, tak budu i krásná (a to ocením pak hlavně ve stáří). K čemu mi bude, že budu pár let vypadat dobře, když pak po 40tce budu mít hnusnou šedivou pleť z neustálých diet a hladovek, na hlavě bude pár zničenejch vlasů, nebudu mít svaly (-> tělo bude povadlé), budu mít povadlou kůži případně naberu 20 kilo? tohle je to, na co myslím hlavně já.


Jo, přesně. Hubená umí být každá. Ne každá má ale na to, aby štíhlosti dosáhla zdravou stravou a cvičením.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

ideal krásy, zkuste se zeptat doma, kdo z vašich partnerů by chtěl bezprdelní holku.. ono i na tom 90 -60 - 90 neco bude..myslím tim tvary a křivky..neříkám tim , že tyhle míry jsou nějakým idealem, nebo předpisem.. myslela jsem tim, že takovýhle přibližný míry má normální holka, sice těch 60 je unreal.. ale snad chápete jak to myslim..
Kdybychom všechny vypadaly jako věšáky na šaty, neměli by chlapi možnost vybrat si to co se jim líbí..
Myslim, že z boardu jsem nejtlustčí..nikdy jsem od chlapa neslyšela něco jako fůůůj ta je tlustá.. jen od táty a to od malička.
nedávno se mi přítel svěřil, že ho rajcuje když mě vidí zezadu.. vybavil se mi ten strašlivej pohled( celulityda, špeky, žilky, fuj) a on no fakt líbí se mi jak si souměrná, jak máš pas a pak ty boky..užasný..
nechápu ho, ale přiznám, že jsem byla na měkko..Prostě si to děláme samy, samy si tvoříme ideal hubených zmalovaných vyretušovaných princezen a ještě se navzájem pomlouváme (myslim jako ženy), to co jsem v životě musela snést od ženskýho pohlaví si rozhodně za rámeček nedám.
Nevim proč máme být posuzovány podle krásy a ne podle toho co v nás je..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
Prostě si to děláme samy, samy si tvoříme ideal hubených zmalovaných vyretušovaných princezen a ještě se navzájem pomlouváme


Taky bych řekla.

A že děti dokážou být krutý a zlý, to je prostě fakt. Ale to byly vždycky, i když nebyly časopisy a reklamy s vychrtlýma modelkama.
Já jsem taky kolikrát slyšela, jak jsem hnusná. A taky si to občas myslím.
Ale zase se z toho nezhroutím, fakt to bude individuální.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
Prostě si to děláme samy, samy si tvoříme ideal hubených zmalovaných vyretušovaných princezen a ještě se navzájem pomlouváme (myslim jako ženy(..

Přesně.
Mně třeba přijde naprosto hnusný, když vidím ty vysolárkovaný holky, vždycky se tomu až musíme smát, a taky to je trend, co myslíte? A přitom to vypadá tak strašně ošklivě.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28829

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:57    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:57    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
samy si tvoříme ideal hubených zmalovaných vyretušovaných princezen


S timhle souhlasim. Je fakt, ze dokud jsem treba neprisla na board, tak me ani nenapadlo, ze bych snad mela resit nejake zenske na oblakach, ze by moje celkem pohodova vaha, mohla byt snad moc apod. Cool
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:02    Post subject: Reply with quote

Nevím, co je to za blbou lidskou vlastnost, chtít to, co nemůžu mít.

Proč prostě nepřijmout, že jsem taková, jaká jsem? Jsem snad míň kvalitní člověk, protože nikdy nebudu vypadat jako Gisele Bündchen?
Vždyť každý je individualita a to je na tom to krásné!

Můžu pracovat jenom s tím, co mi příroda dala. Proto se nehodlám nervovat, že nemám boky jako já nevím která modelka. Holt je mám široké, a co? Jediné, co s tím můžu udělat je cvičit a opticky dosáhnout rovnováhy mezi rameny a boky. A pak nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Mít mindráky kvůli nečemu, co nemůžu změnit, je fakt blbost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

Mít jakýkoliv mindráky je blbost, ale obávám se, že to nezáleží na rozumovém rozhodnutí.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sat 3.2.2007 18:05    Post subject: Reply with quote

mexxie, ano, mas pravdu, ale bohuzel si clovek nemuze rict "Od ted uz ze sebe nebudu mit mindraky, je to blbost".. Wink
edit, koukam, ze lenore rekla v podstate to same..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms