sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 27.3.2008 11:50    Post subject: Reply with quote

rid se podle svyho srdce.. ale asi to bude hodne vazny, kdyz po peti dnech uz premyslis o tom, ze s nim budes a .. tak podobne Shocked Smile ja bych to nechala uzrat.
hlavne bych se nemotala do jeho vztahu, ale to je zbytecny psat Embarassed
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 27.3.2008 12:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Thu 27.3.2008 12:52    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 11:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 55

PostPosted: Thu 27.3.2008 20:38    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak ja nevim, kdybych stala o vztah /kdyby slo jen o sex, tak je to samozrejme fuk Smile /, asi bych do toho nesla, jak uz jsem psala, bala bych se, ze jednou dopadnu jako jeho pritelkyne ted. Lidi, kteri maji nulovou moralku, ji budou mit porad.


Šmajra, zase soudíš? Copak je vztah a sex je věcí morálky? Asi vidíš vztahy dost armádně, teda.

Víš, jak se chová chlap, kterej je ve vztahu nespokojenej a naskytne se mu příležitost začít něco nového? Víš, že chlapi neradi končí vztahy, i když nejsou spokojení, dokud nemají jistotu, že ta "nová" to s nima myslí vážně? Aspoň já jsem vždycky věřil, že všechno špatný se může jednou urovnat a vztah končil, až když jsem v to věřit přestal. Takhle uvažuje nemálo chlapů, kteří vztahy myslí vážně.

Z toho, co guest píše, to vůbec nevypadá, že by šlo o nějakýho gaunera, co si chce jen zap**at.

IMHO ten kluk dává jasně najevo, že o něco stojí... a hodně. Je jen na vaší domluvě, co z toho vznikne, ale rozhodně bych byl otevřený. Když už jste se dostali tak daleko, tak bych určitě nedoporučoval okolo sebe potichoučku našlapovat a čekat, kdo udělá nějaký první krok. To téma bych prostě otevřel a uvidíš hned, na čem jsi. Nemáš co zkazit.
Je kravina odstrkovat někoho, kdo o tebe stojí, protože někoho má. To je jeho věc, jak to vyřeší, a pokud se s ním o tom nezačneš bavit, tak věř tomu, že nabyde dojmu, že o něj nestojíš vážně a staneš se tak jen jeho milenkou a to tvojí vinou. Prostě chlap má jistou hranici, po který už ho omrzí poskakování kolem ženský a "nabízení se".
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 27.3.2008 22:44    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak ja nevim, kdybych stala o vztah /kdyby slo jen o sex, tak je to samozrejme fuk Smile /, asi bych do toho nesla, jak uz jsem psala, bala bych se, ze jednou dopadnu jako jeho pritelkyne ted. Lidi, kteri maji nulovou moralku, ji budou mit porad.


jenže takhle se může zachovat úplně každý a může se to stát každému, kdykoliv, ale bát se toho už dopředu způsobí spíš to že to tím přivoláš.


guest Arrow znáte se chviličku ,prostě uvidíš jak se to vvyvine, doporčuji si dlouho namlouvat že nejsi zamilovaná, to pomáhá.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Fri 28.3.2008 2:22    Post subject: Reply with quote

já bych k tomu jen chtěla říct, že taky nevidim rozdíl mezi mazlením a sexem se vším všudy. Kdyby můj kluk něco takovýho udělal, je mi srdečně jedno, jestli se s tou holkou normálně vyspal, nebo jí jen ochmátaval všude možně, myslim, že ta hranice je dost tenká
A co se týče toho vydírání - "nebudu s tebou spát, dokud si to nevyjasníme" - já nevim, ale podle toho, co vím od přítele, tak kluci jsou na tohle dost alergický. Buď s ním budeš spát, protože sama chceš a toužíš po něm nebo s nim spát nechceš a tečka (ale to se mi nezdá tvůj případ), ale nějaký hry a ultimáta...myslim, že kluky tohle spíš vytáčí. Ty chceš radu, ale začít si se zadanym klukem je vždycky risk, tak to tak musíš brát.
Já vidim 2 možnosti - a) je to svině, co si chce užít Arrow máš smůlu, ať budeš dělat cokoli, asi ho nedostaneš a když jo, tak jen nakrátko a nebude to plnohodnotnej vztah, v tom případě ruce pryč
b) svině neni, vztah s jeho holkou je ve slepé uličce Arrow v tom případě šanci máš, třeba už se taky zamiloval...
jestli se s nim vyspíš nebe ne nehraje roli, udělej to co cítíš
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9795

PostPosted: Fri 28.3.2008 3:11    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
jenže takhle se může zachovat úplně každý a může se to stát každému, kdykoliv, ale bát se toho už dopředu způsobí spíš to že to tím přivoláš.

Skoro bych i věřil že různí lidé k tomu mají různou míru sklonů. Tím že si budeš vybírat partnery u kterých je jisté že toho jsou schopni svoje vyhlídky v tomto směru dozajista nevylepšíš.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 28.3.2008 8:18    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 28.3.2008 8:37    Post subject: Reply with quote

Tak ono je to taky o intuici. Podle toho, jak moc toho člověka znáš a jak máš vysledované, jak se chová vytušíš, jestli je pro něj takové chování víceméně normální, nebo to myslí vážně.
Faktem ale je, že pokud bych věděla, že předtím opakovaně zahýbal, byla bych asi celkem opatrná. Možná že to souvisí s věkem, možná si s těma holkama nesedl, nebo mu to možná přijde normální... A to už by byl problém Laughing

Ale po pěti dnech bych teda žádné závěry nedělala, ani bych ho netlačila do nějakého rozhodnutí, to mi přijde hodně brzo. Na přítelkyni by ale rozhodně bylo dobré zavést hovor... Minimálně aby věděl, že víš, že existuje Laughing
Tím, že o ní nebudeš mluvit, nezmizí.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Fri 28.3.2008 9:39    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 11:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 28.3.2008 11:11    Post subject: Reply with quote

tak jsme včera spolu zase byli. mamka mela narozky,tak jsem pila.pak jsem sla ke kamosovi a on tam pak prisel...byla jsem uplne namol. skocil mi sam od sebe pro vodu, pak mi vezl do tesca s kamoskou pro flasku, celou dobu mi hlídal abych nedělala bordel, byl furt se mnou. a pak mi odvezl domu. nepil aby mohl ridit, jinak taky chlasta jak dobytek Very Happy

rano mi psal zpravičky a dokonce se dneska sám nabídl že mi odveze do prahy, že pojedem do ikey koupit obrázek do bytu...

o jeho holce ani slovo.
Back to top
 
Guest






PostPosted: Fri 28.3.2008 11:11    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
tak jsme včera spolu zase byli. mamka mela narozky,tak jsem pila.pak jsem sla ke kamosovi a on tam pak prisel...byla jsem uplne namol. skocil mi sam od sebe pro vodu na benzínku, pak mi vezl do tesca s kamoskou pro flasku, celou dobu mi hlídal abych nedělala bordel, byl furt se mnou. a pak mi odvezl domu. nepil aby mohl ridit, jinak taky chlasta jak dobytek Very Happy

rano mi psal zpravičky a dokonce se dneska sám nabídl že mi odveze do prahy, že pojedem do ikey koupit obrázek do bytu...

o jeho holce ani slovo.
Back to top
 
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sat 29.3.2008 9:00    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
che, to si prave myslim taky. Jisteze nikdo neni neomylny a bezchybny...ale kdybych se s nekym dala dohromady timhle zpusobem..nic pro me.
A uklidnete se proboha, snad muzu jeste napsat, co si myslim.

V tomto musim suhlasit s Loth, ked sa na to pozriem z hladiska, ze by moj 3 rocny vztah chcela nejaka holka narusat a vyuzit krizu......Kazdopadne aspon sa ta jeho holka dozvie, co ma za chlapa, ktory riesi nespokojnost behanim za inou...A on je ten kto je zadany a nie guest...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Sat 29.3.2008 9:25    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 29.3.2008 10:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 4 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms