sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Domy, byty, bydlení
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 65, 66, 67  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 16.1.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

koogi: mně se chtít nebude Smile

A kolik by jste tak do pronájmu dali? Teď ten kamarád právě bydlí ve Francouzský a naprosto nádhernym bytě, on má teda jen 1+kk, ale jsou tam i větší (i když momentálně prý nejsou volný), výhled na park, nádherná garáž, výtach, opravdu hodně luxusní a platil 15 tisíc (včetně garáže) ... tam bych se taky nastěhovala hned Embarassed
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 16.1.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

Suny, to ti věřim...zvlášť jestli tu bude nějaký chlap, co tě rád ohlídá Cool

Já tři roky bydlela na koleji a to mě stálo v rozmezí 1800-2500, postupně se to zvedalo. Pak jsem bydlela v 3+1 s kamarádkama, tam jsem platila 3300. Teď bydlím sama, v centru (na Václaváku jsem do pěti minut) a platím 4tis. za garsonku s takovou malou předsíňkou, kde je kuchyňka. Ta cena je ale jen díky tomu, že to mám přes jednu dobrou duši a ta slečna co tam jinak bydlí je v zahraničí a platí část nájemného, protože si tam nechala spoustu věcí a nábytek. Jinak by ten byt byl o moc dražší, hlavně kvůli lokalitě. S přítelem bych dala tak 9 tisíc celkem (víc bych si asi zatím nemohla dovolit), abysme měli aspoň 1+1, aby se člověk v případě nouze měla aspoň kam zašít Wink 15 tisíc, to bysme ve dvou asi neutáhli, teda pokud by přítel neměl nějakou fajn práci..jenže zase já bych nesnesla, aby platil víc.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 16.1.2007 16:28    Post subject: Reply with quote

koogi: aha, jinak to s tím bytem u václaváku máš supr Smile
Já jsem tak koukala na sreality.cz a líbí se mi plno bytečků (nezařízených), jenomže mně zase přijde pitomý něco zařizovat, když víš, že tam budeš třeba rok, nebo dva .... a do dalšího bytu se ti ten nábytek nebude hodit Confused
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 16.1.2007 16:34    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
koogi: aha, jinak to s tím bytem u václaváku máš supr Smile
Já jsem tak koukala na sreality.cz a líbí se mi plno bytečků (nezařízených), jenomže mně zase přijde pitomý něco zařizovat, když víš, že tam budeš třeba rok, nebo dva .... a do dalšího bytu se ti ten nábytek nebude hodit Confused


No a to je přesně ten důvod, proč mám jen postel, stůl, židli, noční stolek a komodu. Máš naprostou pravdu, je to blbý no Confused
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Tue 16.1.2007 16:41    Post subject: Reply with quote

To je pravda. Já už jsem v Praze vystřídala 6 pronájmů - pokaždý jsem bydlela na jinym místě. Na začátku jsem měla byt kterej byl kompletně vybavenej, ale hezky, moderně. Tak tam jsem to nechala být, ale nebylo to ono, protože tam nic nebylo jakoby moje, bylo to hezký, ale cizí. A pak jsem bydlela v nazařízenejch bytech kam jsme si s přítelem koupili postel, stůl, dvě skříně a to je vlastně asi všechno Smile Ale byla jsem iniciativní a vždycky jsem si to tam barevně vymalovala a nakoupila jsem si tam doplňky a bavilo mě to. V mym poslednim pronajatym bytě (současnym) už jsem se ani moc nesnažila - stejně vím, že to je na krátko, takže jsem do něj neinvestovala skoro nic, jen jsem si vymalovala ložnici a vykašlala jsem se na to. Stejně totiž vím, že si nic ze současných věcí (postele, skříně) do novýho bytu nevezmu. Nechala jsem tady dokonce i sedačky po předešlý majitelce který jsem od začátku nenáviděla a hrozně jsem se kvůli nim pohádala s přítelem (chtěla sem je vyhodit a on ne), hodila jsem na ně jen takový barevný deky a postupem času jsem si jich přestala všímat Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Tue 16.1.2007 16:50    Post subject: Reply with quote

Ja bych si tak strasne rada neco zarizovala Love
Ja jsem zatim porad na koleji, ale hned jak by se mi naskytl nejakej privat, tak do toho jdu Razz Ale nemam vubec cas neco obehavat a kolej je tak lacina Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30806

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:03    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:

Ktera cast Prahy se vam zda nej? Co se tyce dostupnosti, ceny podnajmu?
Premyslime o Smichove ale vubec se v tom nevyznam, kde byste si nasli podnajem vy?


Smíchov je hezkej - záleží to na poloze bytu, to je jasný, ale obecně se mi Smíchov líbí, kamarád má byt blízko Arbesova náměstí v takový zapadlý uličce a je to tam moc hezký - hodně stromů, klid a přitom všude blízko. Já bydlim teď na Barrandově a ta stará část je taky moc krásná (nemyslim sídliště). Jezdí sem tramvaj a za 15 minut jsem v centru. A pěkný je to taky na Vyšehradě, kdybych si hledala novej podnájem tak asi tam. A nebo ve Vršovicích.

Nechtěla bych asi bydlet na Vinohradech, teď už ani na Žižkově, protože nemám ráda moc ruch, ale dřív jsem tam bydlet chtěla. Taky bych už nechtěla bydlet v Krči ani Modřanech, vadilo mi že bylo všechno dost daleko. A taky jsem bydlela v Bohnicích, to bylo asi nejhorší. Jo a nechtěla bych bydlet na Palmovce, bydlí tam hodně mých známých a připadá mi to tam děsný. Špína, hodně cikánů a nic okolo - víc lokalit posuzovat nemůžu Smile

A vy se budete s manželem stěhovat do Prahy?
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30806

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:37    Post subject: Reply with quote

Jo, Bohnice jsou priserny Confused Tam jsem taky bydlela.
Me se naopak ta Vinohradska libi. Moje dve kamaradky bydli u zastavky Vinohradska trznice-ta tramvaj tam moc nejezdi, je to blizko do centra a byty jsou pekne
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28457

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

max. zalezi kolik do toho chcete investovat...hezky je i ve strasnicich vrsovicich a neni to tu jeste tak drahy jako treba na vinohradech...kazdopadne kdyz budes nekde na metru,tak za dvacet minut jsi v centru...ja jsem od nas(bydlim ve strasnicich pet minut od metra) na prikopech do tech dvaceti minut v pohode Wink
smichov-zalezi,neco uz je peknej hnus,ale tak hned kolem andela a arbesova nam. je to docela fajn...jen v noci neni smichov uplne tak bezpecnej Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:47    Post subject: Reply with quote

My jsme bydleli chvíli v Modřanech a to byla fakt hrůza... Mě by se líbil Barrandov...
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28457

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

rozarka-a kde v modranech,na sidlisti??tam jo,tam je to strasny,ale stary modrany jsou super....vilova ctvrt,bydli tam pritel a tramvaji je v centru za dvacet minut Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30806

PostPosted: Tue 16.1.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14099

PostPosted: Tue 16.1.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

Bruillard wrote:
Já bydlim teď na Barrandově a ta stará část je taky moc krásná (nemyslim sídliště). Jezdí sem tramvaj a za 15 minut jsem v centru.


máš snad něco proti sídlišti?
tady je to náhodou bezva, když si dobře vybereš, tak můžeš z balkónu skákat přímo do lesa nebo na tobogán do aquaparku. Laughing a nebo můžeš bydlet naproti misskám či vyvoleným (jela jsem s vladkem tramvají a táta s nim chodí do posilky, heč! a kamarád šmíroval kobzanovou dalekohledem!). a taky standu grosse tu máme.
dobře, dost ód na barrandov.

jinak vás teda obdivuju, jak zařizujete. my u nás žijeme jak ve squattu. já jsem typ "dokud to funguje, tak proč to měnit", takže dokud se ten nábytek nerozpadne, tak tu asi bude. a možná i když se rozpadne. nedávno jsme vyprali záclony a po vyndání z pračky už byly celkem proděravělý, tak jsem vzala nůžky a ještě v nich pár udělala, aby to mělo správný underground design. no, a pak přijela babička, seřvala mě, koupila u vietnamců nový, pěkně hnusný a donutila mě to ušít. tak to je můj příspěvek k zařizování bytu. dík za pozornost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 65, 66, 67  Next
Page 4 of 67

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms