sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak moc pro vás znamená přítel?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sat 15.9.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
Crazy girl wrote:
Me by spis zajimalo,cim zlym si clovek musi projit,aby si k partenru utvoril tak prociteny vztah?

To se neda vypsat, to proste poznas, az prijdou problemy a pritel pri Tobe bude stat a podporovat Te a zvladnete to ve dvou lepe.


Asi mas pravdu.Ptala jsem se spis tak,ze vim,ze u mych partneru jsem se vzdy mohla spolehnout na podporu,zvlast s ex..Vzdycky kdyz mi bylo zle,mela jsem nejvetsi problem nebo se mi udelalo spatne na druhem konci republiky,tak se vzdal vseho,aby mi pomohl..ale asi nenastaly takove velke problemy,jak rikate,protoze presto vsechno se urcite povahove rysy nedaly prekonat..strasne zavidim tem,co si tak dokonale ve vlastnostech sednou.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 15.9.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

Crazy girl wrote:
ale asi nenastaly takove velke problemy,jak rikate,protoze presto vsechno se urcite povahove rysy nedaly prekonat..

Neřekla bych, že nenastaly velké problémy, spíš díky rozdílným povahám jste asi nezvládli ani ty malé.

A jinak k tématu
Můj přítel je to nejlepší, co mám. Je to jiná láska než k rodině - rodinu už od podstaty miluji, ale ta láska s velkým L je on...on je ten, kdo dává všemu smysl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 15.9.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 15.9.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

Tornádo Arrow Jj, přesně můj názor.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 15.9.2007 15:37    Post subject: Reply with quote

Lenore, co se týče života v ČR...nedalo by se vybrat nejaké třetí místo, které se tobě nehnusí a pro něj by bylo přijatelné? Co se týče té práce v zahraničí, tak tam je to o dost složitější Confused Odjet společně "na zkušenou" na rok je asi nesmysl, že? Nebo nějaký podobný kompromis?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 15.9.2007 15:41    Post subject: Reply with quote

Já jsem ochotna pro přítele obětovat hodně, nejednou už jsem se do takové životní situace s ním dostala...a ještě určitě dostanu, pokud se mu bude dařit. Byla bych schopna odjet s ním někam do zahraničí, nicméně bych musela vědět, že se tam budu moct i já nějak seberealizovat, najít si práci, něco dělat. Zároveň se tím ale často stavím do situace, že kdyby se něco stalo, rozešli jsme se, tak já možná trochu spláču nad výdělkem. Přestože se totiž snažím si i přes přizpůsobování se udržet "svůj život", tak by to asi vždy nebylo možné. Každopádně to nikdy nesmí být jednostranné. Člověk musí vidět taky snahu toho druhého, že se pokusí to vynahradit... i když někdy to bohužel není možné.

Naprosto chápu Lenore a její situace je mi víc než blízká.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 15.9.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 11:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 15.9.2007 18:26    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Rodiny ani nejlepsi kamaradky bych se nezvdala...nevim, proc bych to delala.
Rodina a opravdovi kamaradi mi zustanou na cely zivot, o partnerovi to 100% nikdy rict nemuzu. Nikdo to nemuze rict. Neumim si predstavit, ze partner by byl jedinym smyslem meho zivota. Co by se stalo pak?Kdyby odesel?
Miluju ho, jsem schopna kompromisu, jsem tu pro neho...ale kdyby mi daval takhle vybirat, tak by se se zlou potazal (i kdyz vim, ze by to nikdy neudelal).


Tak s tímhle souhlasím do puntíku.

Přítele miluju, vím, že se na něho můžu spolehnout. Vždycky když jsem to potřebovala, tak při mně stál a byl mi oporou. Udělal toho pro mě strašně moc. Vážím si ho a věřím mu. Co víc na to říct ...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 16.9.2007 7:49    Post subject: Reply with quote

budu mluvit obecně, protože žádného nemám.
přítel pro mně poslední dobou znamená strašně moc.Dřív jsem byla mladá a nedospělá, nepovažovala ho za svojí polovičku, nýbrž za něco, co prostě holka musí mít.
Nyní s postupem času cítím, že mi stále roste potřeba být s někým na blízku v podobě společného bydlení, představy společné budoucnosti (rodiny, dětí apod).
Přítel pro mně zamená kamaráda i milence v jednom, člověka co o tobě ví nejvíce a který mně brání a snaží se uvést na správnou cestu.
Jsem typ ženy, co potřebuje vědět "kdo v domě nosí kalhoty", protože pak si toho člověka za jeho zženštělé vlastnosti malinko přestávám vážit.
Nedokážu si představit, že bych táhla život bez nikoho, na vlastní pěst. Ale lepší než kluka s nevyřešenou minulostí ve vztahu s "kamarádkou", tak žádného. Je to hrozný zlo a trápení Crying or Very sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 16.9.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

Dost tazka uvaha pre mna...Priatel pre mna znamena velmi vela, vedela by som si ho predstavit ako muza na cely zivot...
Co sa tyka obetovania sa a podobne, no neviem.......Ja som typ cloveka, ktory ma dost zalub, kamaratok a podobne a tohoto by som sa vzdavala velmi tazko.
Niekedy nechapem zeny, ktore akonahle maju chlapa, cely ich doterajsi zivot padne, vidia len jeho a potom su prekvapene, ked chlap zacne stracat zaujem, lebo nechce zenu, ktora sa mu uplne podriadila a prisposobila.
Co sa tyka odchodu do zahranicia, takato moznost zatial u nas nie je realna, tak neriesit a co sa tyka prestahovania do ineho mesta, pokial by to bolo pre neho dolezite a videla by som moznosti aj svojho uplatnenia nevidim problem. A vybrat si medzi nim a rodinou? To mi pride dost absurdne a verim, ze do takej situacie sa nedostaneme...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 16.9.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
Crazy girl wrote:
ale asi nenastaly takove velke problemy,jak rikate,protoze presto vsechno se urcite povahove rysy nedaly prekonat..

Neřekla bych, že nenastaly velké problémy, spíš díky rozdílným povahám jste asi nezvládli ani ty malé.


Tak to nebylo a ty to vis. Wink Meli jsme stejne povahy a banalni problemy bychom zvladli vzdycky..Problemy,ktere by mel ten druhy bychom zvladli taky na 100 %,ale problemy,ktere se tykaly nedorozumenim mezi nami,jsme nedokazali resit prave diky nasim povaham.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 16.9.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Crazy girl wrote:
co si tak dokonale ve vlastnostech sednou.. Smile
Ale Crazy to ses na omylu, nikdo si s nikym nemuze sednout DOKONALE. Nebo aspon ja tomu neverim, uz z podstaty prece nikdo neni dokonaly, tak co...naopak lidi se stejnymi vlastnostmi by spolu mohli dost trpet, ja kdybych nasla nekoho, kdo by byl povahove stejny, nakopala bych ho brzy nekam. Rolling Eyes Kazdy chlap ma nejakou vlastnost, ktera te bude vytacet k silenstvi a naopak. Stejne je nakonec nejdulezitejsi, jak se divate na ty zakladni veci, jak zminovala Lenore. To je pak opravdu velky, neresitelny problem Confused


ano jasne,mela jsem tam spis napsat uvozovky. Je to pravda,vzdycky tam bude to NECO,co se bud prekona nebo ne. Ale asi jsem jeste moc mlada nebo nevim..kdyz vidim dneska ty pary,jak chodi na diskotekach a vzajemne se tam podvadeji a nevedi o tom,je mi z toho dost na nic.Rikam si,ze vazne nepotrebuju vic,nez partnera,s kterym budeme souzneni,nebudeme se dohadovat o blbostech porad a budeme si hodne rozumet,ale chce to asi cas..proto zavidim tem slovum max,prijde mi to tak krasny a jsem netrpeliva cekat Smile .ale uz jsem asi trochu OT. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 16.9.2007 19:21    Post subject: Reply with quote

Pro mě přítel znamená skoro všechno...kdyby nastal rozchod,byla bych totálně na dně..Strašně si spolu rozumíme,v poslední době je to čim dálo tim lepší a já si nedovedu představit,že by nás něco mělo rozdělit.

Čeho bych se kvůli němu vzdala...Těžký....Přátel asi jo...Stejně s většinou dobrou zkušenost nemam,ale stejně...partner je pro mě nejlepším přítelem,mluvíme spolu o všem..
Rodiny?O tomhle radši nepřemejšlet..Udělali toho pro mě strašně moc a já jsem jim za to vděčná..na druhou stranu člověk dospěje,vyletí z hnízda a co pak...jenže přerušit styky s rodinou,to je na mě moc silný kafe.To bych neudělala.Ale přítele bych se taky nevzdala.Nevěřim tomu,že by mohla nastat situace,že bych si MUSELA vybrat-buď přítel nebo rodina.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 16.9.2007 19:59    Post subject: Reply with quote

Přítel pro mě znamená opravdu hodně, v tuhle chvíli je to peo mě to nejbližší co mám.Snaží se mě chápat, pomáhá mi, dělá věci kvuli mě, který by normálně nedělal..Rodiny bych se kvli němu vzdát nedokázala, ani bych s nim neodjela na trvalo do zahraničí pokud by tam nebyla perspektiva i pro mě a kdyby ten vztah a situace vypadal tak jako ted, troufám si říct, že bych ho asi nechala odjet, strašně by to bolelo ale asi bych musela..na druhou stranu teorie je teorie a já osobně o sobě nikdy nevim co bych v danou chvíli udělala..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sun 16.9.2007 22:29    Post subject: Reply with quote

advdf
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 1:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 4 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms