sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Odloučení
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Axioma
coin-operated girl


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6911

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Já jsem takovej srab, že jsem kvůli němu nikam nejela na Erasma a teď už ani nemůžu kvůli kocourovi... takže jsem prostě dokonalá domácí puťka Mr. Green

Pozměnila bych, že ted nemůžu kvůli myším a mám to stejně Razz Já si to ani nedokážu představit, že bych někam jela třeba na půl roku a neviděli bysme se Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

no me treba skype hodne dlouho proste nesel / i s vyplym firewallem/ a najednou to jit zaclo, ale nechapu jak....jinak nam vetsinou pres skype strasne blbne zvuk ruzne to tam piska a podobne, a pres msn je to dycky lepsi.......
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:53    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Bobi a proč nemáte Skype? Vždyť se dá zadarmo stáhnout a nainstalovat. A pak to není levné volání, ale volání zdarma a to už zní líp Mr. Green


Já ho doma mám, jenže přítel chodí do kavárny víš (nemá net bohužel doma, nebyl si to schopen nějak zajistit, v kavárně to má velmi levné) a tam není mikrofon Rolling Eyes
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:56    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no me treba skype hodne dlouho proste nesel / i s vyplym firewallem/ a najednou to jit zaclo, ale nechapu jak....jinak nam vetsinou pres skype strasne blbne zvuk ruzne to tam piska a podobne, a pres msn je to dycky lepsi.......


To jde si volat i přes messenger? To by pak přítel mohl chodit do jiné kavárny, kde sice není skype, ale messenger ano a sluchátka s mluvítkem taky Smile
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:58    Post subject: Reply with quote

koogi Arrow jo jasne Smile stejne jak treba pres icq, ale pres icq nam vetsinou nejde obraz, ale pres msn se da v pohode budto jen volat a nebo volat s webcamerou.... vim o cem mluvim ted jsem pred 15 min domluvila Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

No tak já bych toho mýho nejradši přizabila. Teď jsme na icq a z něho vyleze, že u nějakých pc ty mikrofony jsou, že si dřív nevšiml. A našel tohle http://icq.czechian.net/telefonovani-pres-icq.php
tak to jdeme zkusit Smile

Kdyžtak zkusíme i ten msn. Díky moc Smile
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:06    Post subject: Reply with quote

No ono to je přece jenom jednodušší, ta písemná konverzace dá kolikrát zabrat... hlavně když přítel píše dvěma prsty a šnečím tempem Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
No ono to je přece jenom jednodušší, ta písemná konverzace dá kolikrát zabrat... hlavně když přítel píše dvěma prsty a šnečím tempem Mr. Green


No my sice oba píšeme všema čtyřma, ale i tak je to děs to máš pravdu. A úplně nejhorší je se dohadovat, to jsem pak vzteklá a všechno okolo ničím Laughing

Tak to je naprosto výborný Very Happy Právě jsme si totiž povídali přes icq. Akorát zatím jen přes to Push-to-Talk. Je to na principu vysílaček, člověk může mluvit jen když klikne na push to talk a když druhý mluví tak se objeví Listen a člověk nemůže mluvit.
Vypatá to takhle


Na hádky teda dost nevhodné Mr. Green Ale ještě je prý icq voice a to je prý jako klasický tel. rozhovor, tak to zkusíme odpoledne. A nebo ten msn.

Mám z toho hroznou radost Very Happy
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:36    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 11:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:40    Post subject: Reply with quote

Nikky, díky Smile ... když toho člověka miluješ, tak ono to vlastně ani jiné řešení nemá. Beru to jako přechodné období, teď to bude už jen pár měsíců a pak nikdy. Co se dá dělat, nikdy bych mu to nezakázala, musel si to zkusit... a hlavně tehdy nebyl čas se nějak poradit a dohodnout, prostě ho odvezli na týden na testy a už se nevrátil (já vím nemusel podepsat, ale byl to jeho sen). Je to už přes půl roku a hrozně moc to uteklo. Ale kdybysme se mezítím 4x neviděli, tak si to absolutně nedokážu představit. Takhle se to fakt dá.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:43    Post subject: Reply with quote

Takže tam bude už jen chvíli? A on tam byl kvůli fotbalu vid? Nebo se pletu? Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:45    Post subject: Reply with quote

koogi Arrow na icq muzes i stabilne mluvit jak po telefonu, nemusis porad klikat na push to talk ........na icq v okne s tim s kym mluvis je vlevo takova svisla lista a tam v dolni polovine je takovej mikrofonek, a na ten kdyz zmacknes Very Happy tak muzete mluvit jak na telefonu bez klikani Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

Nikky wrote:
Takže tam bude už jen chvíli? A on tam byl kvůli fotbalu vid? Nebo se pletu? Embarassed


Bude tam už "jen" do začátku května, pak se vrátí. Uvidíme, co mu pak nabídnou, ale bez sebe už být nechceme. On chce hrát tady. Pokud by mu nabídli něco v zahraničí a bylo by to vhodné i pro mě (jazyk, práce), tak bych zvážila jestli jít a kdybych šla, tak bysme šli spolu. Jinak prý ne. Tak doufám, že to tak fakt bude Wink Ano, hraje tam fotbal (a učí se a píše bakalářku).
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11968

PostPosted: Thu 18.1.2007 15:17    Post subject: Reply with quote

hm, tak se k vam pridavam.. pritel mi ted oznamil, ze v po odjede na mesic do Nemecka pracovat..ma ted mesic volno, zkousky uz za sebou a potrebuje penize.. nezlobim se na nej, preju mu to, ale je to pro me trochu sok:(
sakra, chce se mi brecet. bude se mi desne styskat..Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Thu 18.1.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

Tak měsíc je fakt v pohodě, to uteče ani nevíš jak Wink Zvlášť jestli do toho máš ještě nějaký zkoušky...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Next
Page 3 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms