sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 3
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 675, 676, 677  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30775

PostPosted: Sun 15.6.2008 18:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 17.6.2008 12:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 15.6.2008 20:24    Post subject: Reply with quote

Mna na tom najviac stve to, ze oni z prezentacii nasej lasky spravili prezentaciu vlastnej solventnosti. Sad
A nemam ziadnu moc to nejak riesit... kazdy kto je "na mojej strane" mi hovori, ze aj tak nic nezmenim a mam sa na to vykaslat. A asi mi naozaj nic ine neostava. Priatel vravi, ze do zivota po svadbe si zasahovat nedame... ale nech sa snazit ako chcem verit tomu, mam dost velke obavy... Sad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 15.6.2008 20:48    Post subject: Reply with quote

melly Arrow tak to je drsný, jako já nevim, jak to chodí jinde, ale až se budu vdávat já, tak chci aby to byl NÁŠ velký den a nenechám si do toho zasahovat kohokoliv třetího. A proč tam musí bejt ten zazobanej??? On má k Tobě a k Tvýmu skoromanželovi nějaký vztah?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16152
Location: up in the sky

PostPosted: Mon 16.6.2008 11:17    Post subject: Reply with quote

Ach jo Sad posledních pár dní přemýšlím o návštěvě psychologa Sad Je toho na mě v poslední době asi nějak moc...
Kdo četl můj blog, tak ví, co se stalo s mým expřítelem - chtěl se mi zabít před očima a pak si mě vyšťoural v Brně, kde se bůhví jak dostal do domu a najednou prostě zazvonil u našich dveří a odmítal jít pryč. No, skoro násilím jsem ho vykopla pryč, ale o to tu nejde. Prostě můj stav je zapříčiněn mnoha faktory, mimo jiné tímhle (třeba se v Brně strašně bojím spát sama na privátě, šílená paranoia, musím zamknout všechny zámky, zajistit všechny okna... Embarassed ), pak absencí v podstatě jakékoliv opravdové kámošky, v poslední době se navíc hádám s klukem, kterého jsem považovala za nejlepšího přítele (a navíc jsem si s ním dřív plánovala úžasnou budoucnost). Po tom rozchodu jsem si říkala, že mi prospěje být trochu sama a myslím, že taky ano, nevím, jestli se cítím dobře, nebo si přeju, abych se cítila dobře, každopádně na sobě pozoru, že něco není ok, v noci nemůžu spát, jsem pořád taková děsně vynervovaná, přecitlivělá (včera jsem se asi třikrát rozbrečela u druhého dílu Hlavy rodiny) ... Nevím, jestli to úplně sama zvládnu Sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9474

PostPosted: Mon 16.6.2008 11:35    Post subject: Reply with quote

Bibi - To mě mrzí, že je ti takhle Confused jestli se ti do toho chce, tak klidně psychologa zkus, za to nic nedáš a uvidíš jestli ti to pomůže. A ten tvůj ex tě ještě pořád vyhledává, nebo teď už ne? Ani se ti nedivím, že jsi vynervovaná a nemůžeš v noci spát.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16152
Location: up in the sky

PostPosted: Mon 16.6.2008 11:37    Post subject: Reply with quote

No teď už ne, ale stejně mám divný pocit. Pořád koukám kolem sebe, jestli mě někdo nesleduje nebo tak Confused zase nevím, co by mi psychouš řekl. "Nebojte se slečno, on už vám dá pokoj, najděte si přítelkyni a bude vám fajn." Super, no... Já jsem trošku skeptik, ale něco s tím mým stavem dělat chci...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9474

PostPosted: Mon 16.6.2008 12:15    Post subject: Reply with quote

Já jsem si vždycky myslela, že psyhologové můj problém budou zlehčovat. A pak jsem zjistila, že to tak není. Že je to docela fajn popovídání a navrhne ti třeba různá řešení toho problému. Ale je dobře, že s tím chceš něco dělat, takže to klidně zkus.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 17.6.2008 10:39    Post subject: Reply with quote

Včera jsem ho potkala a málem jsem se sesypala. Stál tam s nějakejma holkama, z nichž jedna byla zřejmě jeho nová přítelkyně. Ach jo, jak se na mě díval, když mě zdravil, cejtila jsem,jak se na mě dívá a když jsem se otočila, tak uhnul pohledem. Bylo mi najednou tak strašně, roztřásly se mi kolena a ruce a srdce mi bušilo tak, že jsem myslela, že to se mnou sekne. Udělalo se mi tak strašně špatně...mám u něj ještě nějaký věci, ale po tomhle jsem si jistá, že nejsem schopná si pro ně jít...ach jo, já ho mám pořád tak moc ráda... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad já to už prostě nedávám, nevím co mám dělat, ať dělám cokoli, tak na něj myslím...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Tue 17.6.2008 11:03    Post subject: Reply with quote

Nereide a proc jste se rozesli?
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20159

PostPosted: Tue 17.6.2008 11:51    Post subject: Reply with quote

Melly - já jsem odmítla na svatbu pozvat všechny příbuzné které jsem nikdy neviděla, nebo viděla když jsem byla malá a byl z toho pořádnej rachot. Ale nakonec se mi podařilo všem vysvětlit, že je to moje svatba a chci jí slavit jen s lidma kteří mi jsou nějakým způsobem blízcí. Musela jsem jen ustoupit u příbuzných manžela a to přijela zrovna snad ta nejvíc nepříjemná teta na světě. Manželovi vyčetla že chce od vlastní matky půjčit auto na cestu na obřad, že prý by se měl stydět když nemáme na to zajistit si ho jinde. Tím naším autem jsem jela já. O téhle tetě jsem slyšela jen že peče ty nejlepší svatební koláče, že prý je pekla všem příbuzným. Jen nám ne, já jsem si je musela objednat jinde. No zvedá mě to ze židle do dneška i když to byli jen prkotiny.
Na jednu stranu je to vaše svatba a nevidím důvod pozvat nějakého obchodního partnera nastávajícího tchána, ale na druhou stranu radši ať je klid v rodině.
JInak přeju hodně štěstí a krásnou svatbu. už se těším na fotky, šaty máš moc krásné, jak princezna Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 17.6.2008 12:17    Post subject: Reply with quote

bibi, kludne za nim chod, myslim ze je to dosta vazna sitaucia a pomohol byt ti - nemam pcoit ze by psychologia cheli nase problemy zjednodusovat.
Btw, mas tu niekde link na blog? ak to teda nieje tajne, precitala by som si to, lebo som to nejak nesledovala.
Aj cez leto budes sama na private? ak je fakt taky je schopny len tak prist a vliezt do bytu, bala by som sa asi rovnako a snazila by sa som sa neustlae byt s niekym, aj ked viem ze to asi nieje vzdy mozne
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 17.6.2008 12:20    Post subject: Reply with quote

Crazy Arrow popravdě nevím, do teď mi to je záhadou, údajně mě podvedl, ale nevím...
My jsme od sebe už od října, a od tý doby, co jsme se rozešli mi pořád psal, jak mu je smutno, že mě chce, jak vzpomíná na to, jak mu se mnou bylo krásně a že by to zase chtěl...párkrát jsme se sešli jen tak na kafe, pak jsem u něj párkrát spala, řekl mi, že si tam mám ty věci nechat a tak, takže co jsem si od něj odstěhovala, tak jsem tam skoro zase donesla, jenže pak se mi přestal ozývat a tak jsem mu napsala, že moc dobře ví, co chci a že ho mám rád a jestli on to tak cejtí, tak ať něco už dělá nebo ať mě netrápí...a už se neozval...a včera to byl asi tak měsíc a něco od doby, co jsme se viděli naposledy...tak nějak jsem se tím začala vyrobnávat, už jsem mu i chtěla napsat, že se stavím pro ty věci, ale to co to se mnou udělalo, když jsem ho viděla...hrůza...v noci jsem nemohla spát a když jsem usnula, tak se mi zdálo o něm...teď je to najednou úplně to stejný pocit jako když jsem se trápila přes půl roku neuvěřitelně trápila.
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16152
Location: up in the sky

PostPosted: Tue 17.6.2008 13:47    Post subject: Reply with quote

Bubli tak já na privátě bývám málo a sama už úplně málo... ale stačí mi jedna ojedinělá noc, abych z toho byla úplně streslá. Dnes jsem dala předposlední zkoušku, takže je mi lépe, ale toho psychologa stále zvažuju...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Tue 17.6.2008 20:48    Post subject: Reply with quote

Melly, myslím, že tady někdo napsal podle mě dost podstatnou větu, že svému synovi určitě rodiče svatbu nezkazí. Je to stres i na jejich straně - možná cítí poslední příležitost vám do něčeho mluvit, pak budete definitivně patřit jen jeden druhému...chápu, že je to pro ně něco nepředstavitelného...Nicméně si ty své hranice střežte, nebo na to zapomenou...Hodně štěstí a netrap se Wink
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Tue 17.6.2008 20:52    Post subject: Reply with quote

Bibi, návštěvou psychologa nic nezkazíš- minimálně se můžeš naučit nějaké relaxační techniky, aby ses zabvila toho stresu a strachu ze samoty. Navíc se nenadarmo říká, že sdělená starost-poloviční starost a málokdo má tolik zkušeností se všelijakými lidskými problémy jako psycholog - ten už toho slyšel a zažil... Laughing
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 675, 676, 677  Next
Page 3 of 677

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms