sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:50    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
takže to teď nemám moc řešit...ale kdy to mam začít řešit?



co tím myslíš?

obecně je nejlepší se chovat podle toho co ti říká srdce a ono to nějak dopadne Wink bud dobře a nebo špatně
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:56    Post subject: Reply with quote

To je těžko. Asi až ti začne vadit, že nejsi jediná.
Bavili jste se vůbec o jeho holce? Nebo o tom, jak vás dva on bere? Protože ty máš evidentně zájem o regulérní vztah... Ale víš, jak to bere on? Možná, že to co zažíváte je pro něj taky velký prásk, ale pokud je zvyklý svou slečnu podvádět... Třeba jsi jenom další z mnoha a teď si děláš zbytečné naděje Confused Kdybys pak chtěla cokoliv řešit, akorát by se ti vysmál a utekl.
To prostě musíš posoudit ty sama podle toho, co cítíš a podle toho, jak dobře ho znáš.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 26.3.2008 15:26    Post subject: Reply with quote

Neřešil bych to vůbec a spal s ním (když to tak citíš). Stejně už se v tom vezeš, tak proč si něco odpírat. Život je na to moc krátký, aby si ho člověk proplánoval. Za něj stejně rozhodovat nemůžeš, takže si ho užívej, dokud ho máš.

Pokud mám mluvit za sebe, tak bych tuhletu zdržovací strategii nevydržel moc dlouho. Hlavně by mi přišlo, že si se mnou jenom hraje, protože jestli všechno naznačuje tomu, že spolu máme spát a nespíme, tak to někde pěkně smrdí.

V tomhle případě nátlak: "Dokud budeš s přítelkyní, tak nic"... Tohle mi zní jako, nejsem tak dobrá jako tvoje přítelkyně a tak chci mít jistotu, že už s ní nebudeš, až to zjistíš.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 27.3.2008 8:06    Post subject: Reply with quote

Ja som v tychto veciach old skul....nemala by som svedomie nieco rieit so zadanym, nemusim ludi, ktori hraju na dve strany...a vzdy si predstavim, ako by som sa ja citila na mieste tej baby.
Povedzme si na rovinu, chlapec hlada odreagovanie v "trvalom" vztahu.
Mozno prave tvoj odstup by pomohol aby mlady ukazal pravu tvar, ci teda je ochotny ukoncit vztah a zacat si s tebou.....ak nie, zbytocne s nim stracas cas a riskujes, ze sa do neho zalubis a budes trpiet.
A ako pisala Loth, tiez by som sa obavala, ze by mne urobil to iste...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Thu 27.3.2008 8:45    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 11:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 27.3.2008 9:13    Post subject: Reply with quote

já jsem takový stydlín že se ho na to bojím zeptat...nevím jak mu to mam říct...

neporadíte něco jak mám začít rozhovor?on je evidentně na tom stejně jako já a taky se o tom nechce moc bavit. i když vim že asi by to taky chtěl nějak řešit. včera byl zase u mně, celý večer jsme si jenom povídali, bylo to krásný. a dneska mi psal na dobré ráno, chtěl zase přijet.
Back to top
 
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 27.3.2008 9:35    Post subject: Reply with quote

neni to te jeho pritelkyni napadny?
kazdopadne bych si s nim asi taky nic nezacala, pokud by nedal vylozene najevo, ze ji opusti.. to bych mozna zmekla.

stydis se ho zeptat na co? jestli budete spolu a jak si vubec predstavuje vasi budoucnost? Kdyz se ho stydis zeptat na tohle, proc se vubec zaobiras nejakym sexem? Neber spatne:) (ale ja mam na sex trosku jiny nazory, takze asi ti moc nepomuzu)
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 27.3.2008 10:05    Post subject: Reply with quote

mne je divný na něj po 5 dnu známosti tlačit at se na ní vysere.nebo mám?
Back to top
 
Guest






PostPosted: Thu 27.3.2008 10:05    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
mne je divný na něj po 5 dnu známosti tlačit at se na ní vysere.nebo mám?

dyt mne vůbec nezná a jí zná dva roky, takže myslim že bych asi měla od něj jasnou odpověď a toho se právě bojim
Back to top
 
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 27.3.2008 10:24    Post subject: Reply with quote

Ak teda chces nieco viac nez uzivanie, radim ti zaradit spiatocku co sa tyka intimnosti, ale to bude tazke, ked sa hned na zaciatku nemusel snazit.....
Ked tak sa s nim kamaratsky stretavat a ked bude chciet viac na drzovku by som prehodila rec na temu a co tvoja priatelka?...
Ale najlepsie by asi povedat medzi recou, ze by si chcela vztah...a uvidis reakciu..
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 27.3.2008 10:48    Post subject: Reply with quote

swd


Last edited by Nefertite on Fri 27.2.2009 13:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Thu 27.3.2008 10:50    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 5.5.2008 11:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 27.3.2008 10:51    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Spis na druhou stranu ani host sam nemuze vedet, ze ho tolik chce po peti dnech nikoho neznas a k tomu ta euforie

asi tak... ale zatim to vypadá moc dobře.


takže z vašich příspěvků vyplynulo nejvíc asi to, že na něj ZATÍM nemám tlačit a po delší době už naznačovat něco víc...mám pravdu?
Back to top
 
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 27.3.2008 10:53    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Nefertite on Fri 27.2.2009 13:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 27.3.2008 10:57    Post subject: Reply with quote

Nefertite wrote:
Theresa wrote:
Spis na druhou stranu ani host sam nemuze vedet, ze ho tolik chce po peti dnech nikoho neznas a k tomu ta euforie


jo, prave.. nechala bych tomu volny prubeh, casem se to nejak vyvine a treba vyresi za vas..minimalne se za tu dobu vic poznate a treba zjistis ze to neni tak zhavy jak to ted po peti dnech vypada..


oki, díky moc za radu Wink budu se podle toho řídit
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms