sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když se partnersky vzdalujeme..
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 21.2.2008 9:02    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30775

PostPosted: Thu 21.2.2008 9:07    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 21.2.2008 13:12    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Fri 11.4.2008 8:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 21.2.2008 17:03    Post subject: Reply with quote

Hope, a když končí jeden tejden už ve 4, tak proč se nemůžete vídat? Stará se o rodinu nebo co? Jinak zanedlouho bys mohla teoreticky končit a pak už pracovat, ne?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 21.2.2008 17:07    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Fri 11.4.2008 8:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 21.2.2008 17:36    Post subject: Reply with quote

Já se ptala proto, že vím, že i přesto, že toho má člověk hodně moc, s vídáním to řešit jde. Ne snadno, ale jde. Pokud má ovšem nemocný rodiče (nevím, jestli jsem správně pochopila), tak chápu, že to je těžší.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 21.2.2008 17:45    Post subject: Reply with quote

Hope, dlouho jsem do tohohle tveho vlakna chtela napsat. Dneska uz mi to neda. Vis, ja a pritel jsme na tom podobne. Z urcitych duvodu nemohl jit hrat na to sloven. A jelikoz v pondeli konci prestupove terminy nema na vybranou a jde hrat jinam, do horsi souteze nez bylo tamto a daleko je to stejne (paradoxne je to v CR). Pro me je to podraz. Na druhou stranu ho chapu, nema jinou praci. Jenze uz je to treti rok, co je porad nejake ALE, vidame se malo (v sezone mi min nez vy). Co z toho, ze to je vzdy smula a souhra pitomych okolnosti. Me to nezajima, z toho si nic nevezmu. Pro me je dulezity ten vysledek. Ted jsme spolu byli hodne, ale ted tri mesice nebudeme. Ale jo, jsou to tri mesice reknes si. Jenze po nich prijde zase neco a tak porad dokola. Ja jsem momentalne v horsim stadiu nez ty, ja uz ani nevidim totiz nadeji. A jsem ve fazi, kdy ani nic necitim. On je z toho vseho spatnej, ten vztah hrozne chce, vidim to na nem. Ale k cemu to je... Ja nevim, co bude. Vim, ze se s nim jen tak nerozejdu, ale obavam se, ze to k tomu proste smeruje. Protoze se mi presne jak pises v nadpisu strasne vzdaluje. On to tak nema, trapi ho, ze se budeme vidat tak malo, ale nema ty pocity odcizeni a prazdnoty jako ja.

Vlastne nevim, jestli ti tenhle vylev k necemu bude, ale jen jsem ti to sem chtela napsat. Abys vedela, ze v tom nejsi sama. Ja uz se o tom nedokazu ani v realnym zivote s nekym bavit. Delala jsem to a nazory kamaradu mi hodne pomahali. Ale uz na to nemam silu. Je to porad dokola a ja to nechci resit. Kdyz to nekomu povim, tak jakobych ocekavala nejaky navrh reseni. Ale to nejde, nema to reseni. Bud to budu akceptovat a nebo to ukoncim. Ani jednoho ale nejsem schopna.

Vy to mate aspon tak, ze to muzete nejak vyresit. Mate vyhledove nadeji, ze to bude jednou (a mozna brzo, kdyz koncis skolu) jiny. Ale ja i kdybych se rozkrajela, tak s tim neudelam nic. Bydleni by vam hodne pomohlo. Nas ten byt ted hodne spojuje, pro me by bylo mnohem lehci to ukoncit, kdybychom to tady nemeli a kdybych nevidela, jak nam to funguje i doma. Jak plne splnuje moje predstavy o pomoci v domacnosti, jak si sedime i v jinych pro spolecne bydleni dulezitych vecech (i kdyz dva mesice bydleni v kuse nejsou zase tak moc, ale nebylo to takove, ze bysme se porad jen laskou snedli, proste jakoby to bylo bezne ... takze to urcite nebylo nejake pocatecni nadseni). A tim chci rict, ze by vas to stmelilo. Az budes mit praci, tak prece muzete nejaky mensi byt zkusit. Proste mate nadeji, reseni. Jen je mozna prekazka nekde jinde.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 21.2.2008 18:15    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Fri 11.4.2008 8:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 21.2.2008 18:27    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 21.2.2008 18:29    Post subject: Reply with quote

hope, pockej.. ty si myslis, ze tim co jsem napsala tvuj problem zlehcuju? Shocked jestli jo, tak to jsem dosahla presne opaku nez jsem chtela a je mi ted hrozne. ja si ani v nejmensim prave nemyslim, ze resis picoviny. ja se citim stejne jako ty a jen jsem chtela tim zaverem rict, ze vy mate (z myho pohledu samozrejme) aspon do budoucna velkou nadeji. my docela mizivou. ve finale je pak mozna jedno, jestli tvuj je od tebe 12 km a muj 350. i kdyz tech 12 se prekonava o moc snaz, jenze nejde jen o vzdalenost.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30775

PostPosted: Thu 21.2.2008 18:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 21.2.2008 19:01    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Hope to posledni, co jsi napsala... To je jak kdybys ten vztah nechtela a omezoval te...
My jsme se s pritelem vidali 5 let!!! jen o vikendu. Tak nechapu, proc by to nezvladl nekdo jiny. Ja si neprijdu jako nijak vyjimecne charakterove silna osobnost a pritel taky ne:) Ale chteli jsme byt spolu a chteli jsme, aby to vyslo. Tohle u tebe postradam, uz jsi davno rezignovala mi prijde.

asi bych to napsala podobne...nas vztah s pritelem za posledni dva roky nebyl nijak ruzovej ohledne vidani se, jenze oba to chceme pretrpet, protoze nam ten druhej za to stoji.

Pokud Hope resi, jestli ma cenu s nim ztracet cas, tak to nevypada asi moc dobre Confused nebo mi mozna prijde, ze se vas vztah nevyviji, protoze se vyvijet nemuze, ale treba za nejakej cas to bude zas dobry - ja ted cekam na leto, mozna budeme vic spolu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Thu 21.2.2008 19:04    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 12:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30775

PostPosted: Thu 21.2.2008 19:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Thu 21.2.2008 19:07    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 28.3.2008 12:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Next
Page 3 of 33

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms