sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nevěra - kde jsou pro vás hranice?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 25.5.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

Neveru bych definovala asi jako kostra - proste pusa - sex a vse mezi tim. Kdyz clovek mysli a touzi po nekom jinem - hmm, tezko rict, do jake miry se jedna o neveru.

Uzavrela bych to tak, ze dokud o nicem nevim, je to v pohode. Jsem presvedcena o tom, ze vetsina lidi obcas zatouzi po nekom jinem, ze clovek neni a mozna ani nemuze byt okouzlen cely zivot jen jednim clovekem. Ale kazdopadne urcite nechci vedet o tom, po kom touzi partner, na koho mysli, jake zeny se mu libi. Kdyz o tom nevim, muzu si myslet, ze to tak neni...A navic vetsinou stejne o nic nejde.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:19    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Jsem presvedcena o tom, ze vetsina lidi obcas zatouzi po nekom jinem, ze clovek neni a mozna ani nemuze byt okouzlen cely zivot jen jednim clovekem. Ale kazdopadne urcite nechci vedet o tom, po kom touzi partner, na koho mysli, jake zeny se mu libi. Kdyz o tom nevim, muzu si myslet, ze to tak neni...A navic vetsinou stejne o nic nejde.


Ja s timhle teď nějak bojuju. Včera jsem řekla kolegyni (která o mně a mým příteli skoro nic neví, jeho nezná vůbec, řekla jsem jí jen pár nepodstatných věcí), že už mě fakt štve, jak mi kolegové v práci dávají najevo, že není možný, aby mi přítel za celou dobu co byl pryč byl věrnej. A ona mi řekla "Ale já tomu taky nevěřim." Zůstala jsem na ní zírat. Samozřejmě jsem začala s řečma typu "ale on nemá důvod, to by mi neudělal"... ale je mi z toho blbě. A jako blbě je mi z toho obecně, prostě z toho jak málo chlapům stačí a že v některých situacích asi to "NE" fakt neřeknou...?
Já si myslim, že přítel mi věrnej byl, ale stejně si jistá být nemůžu že jo Rolling Eyes Říkám si, že by to neudělal, protože jak jsem tam jezdila, tak by to všichni viděli a prostě to by mu bylo trapný ... ale co když pro ně (pro chlapy co tam s nim jsou) je to vlastně normální a prostě to neřeší? Takže jim přijde "normální" že já tam přijedu a on předtím měl něco s jinou... Ach jo, od včera na to musim pořád myslet.
Rose, závidím ti tvůj přístup!
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19605

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:22    Post subject: Reply with quote

Bobi - ten pocit znám taky, kamarádka mi taky klidně vpálí, že si myslí, že žádný chlap není věrný - tedy ani že mi přítel nebude pořád věrný. Jenže ona to neříká takovým zapšklým tonem proti chlapům a to víc mě to děsí. Ona pracuje s chlapama a prý když je občas slyší a ví co dělají, tak prostě nemůžu věřit.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:26    Post subject: Reply with quote

no ja si myslim ze chlapi to fakt neresi s kym kde nekdo s jejich party spi nebo nespi.....ale to proste zavisi na tom jak se na neveru ten chlap diva, nejsou vsichni takovi
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:28    Post subject: Reply with quote

No já právě taky pracuju s chlapama, takže taky vím svý. Nejen to co říkají, ale co předvádějí na večírcích Rolling Eyes (většina z nich je krátce ženatá a má maličké dítě). Ale jsou to ITáci a o těch si myslím svoje obecně. A tahle kolegyně je taky tak trochu zapšklá proti chlapům. Žádnýho nemá už rok, prý radši bude sama, že nikoho u sebe nesnese.
Když já si snad nemyslim, že mi bude celý život věrný. Tomu nevěřim u žádnýho chlapa, když to všechno vidím. Ale věřím tomu, že tam věrný byl. I když samozřejmě tam k tomu měl největší příležitost, NIKDY bych se to nedozvěděla... Ach jo. Včera mě tím tak nasrala Evil or Very Mad
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19605

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:28    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no ja si myslim ze chlapi to fakt neresi s kym kde nekdo s jejich party spi nebo nespi.....ale to proste zavisi na tom jak se na neveru ten chlap diva, nejsou vsichni takovi


Nejsou - to si rozhodně nemyslím.

A souhlasím s tím, že chlapům je jedno, kdo z jejich kamarádů s kým spí Sad jestli jednou přivede svoji slečnu a podruhé jinou atd. - vidím to na kamarádech od přítele (i když ty za svatoušky fakt napovažuju).
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no ja si myslim ze chlapi to fakt neresi s kym kde nekdo s jejich party spi nebo nespi.....ale to proste zavisi na tom jak se na neveru ten chlap diva, nejsou vsichni takovi


no kez by to byla pravda
rikam si, ze muj takovej taky neni
jenze ono kdyz pak vidis, co i ti, do kterych bys to NIKDY nerekla a je to proti jejich presveceni, jsou schopni udelat... Confused
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:30    Post subject: Reply with quote

Uff, no ja mela co se tyce nevery cely tyden nejake depky. Oba pracujeme v jedne firme, kde je cca 1000 lidi ve veku 20-30 let. Proste sami mladi a neklidni. Laughing Je to jak v Beverly Hills 902 10, vsichni tu mezi sebou mrouskaj a hned na zacatku mi kazdy rikal, ze vetsina lidi ma vztah a stejne si tady v praci najde bokovku.

Divam se na ten serial Pasaz (nebo tak nejak) a strasne se u toho nervuji, jak ten doktor podvadi svoji nadhernou zenu s takovou trubkou. A stresuje me to, ze nevere partnera clovek nezabrani. Nestaci byt krasna, mila, mit hezky vztah...proste jednoho partnera prasti neco pres hlavu a zamiluje se do nekoho jineho. Nejde to ovlivnit. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19605

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:32    Post subject: Reply with quote

Cloo - z toho mám taky strach, že se zamiluje do jiné a neuděláš s tím nic - vůbec nic.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:33    Post subject: Reply with quote

Aha, tak to já asi žiju mezi samýma svatouškama... neznám nikoho, kdo by svoji přítelkyni podváděl Paranoidnik
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

Lenore, já taky ne. Kromě chlapů v práci.

O to, že se zamiluje do někoho jinýho ani strach nemám. To už pak prostě je něco jinýho. Ale ta nevěra, taková ta příležitostná, že se vyspí s nějakou jen tak, prostě kvůli sexu. Tak to mě hrozně žere. Že se do někoho zamiluje...to se může stát přece i mně.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:43    Post subject: Reply with quote

Tak zase bát se, že se přítel zamiluje do jiné... to mi přijde takový zbytečný. Stejně tak se může bát, že mi zítra spadne balkón na hlavu. To už jsou prostě věci, který nemá smysl řešit, chce-li si člověk zachovat duševní zdraví.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:45    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Tak zase bát se, že se přítel zamiluje do jiné... to mi přijde takový zbytečný. Stejně tak se může bát, že mi zítra spadne balkón na hlavu. To už jsou prostě věci, který nemá smysl řešit, chce-li si člověk zachovat duševní zdraví.


No přesně tak.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:46    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Aha, tak to já asi žiju mezi samýma svatouškama... neznám nikoho, kdo by svoji přítelkyni podváděl Paranoidnik
okolo mna prave kazdy kazdeho podvazda... moja segra chodi so zenatym, podvazda teda svoju zenu, s ktorou ma dieta ,moja spolubyvajuca podvadza chlapa koteho si ide brat, ten s ktorym ho podvadza ma tiez priatelku, kamoskin brat po mne vysiel surovo, hoci ma 7 rokov vztah... Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Fri 25.5.2007 9:54; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 25.5.2007 9:47    Post subject: Reply with quote

cloo wrote:
A stresuje me to, ze nevere partnera clovek nezabrani. Nestaci byt krasna, mila, mit hezky vztah...proste jednoho partnera prasti neco pres hlavu a zamiluje se do nekoho jineho. Nejde to ovlivnit. Confused

Jo, přítel mi jednou řekl, že k nevěře není potřeba si najít nějakou hezčí, lepší. Prý stačí, že ta dotyčná je jiná než ta, co má doma Rolling Eyes
Velice, velice uklidňující.

Bobi, já taky příteli věřím, že nikoho nemá, ačkoliv mi všichni říkají, že se na něj nemám ohlížet, že bůhví, co dělá, když nejsme spolu.
Myslím si, že kdyby měl jinou, nechoval by se tak, jak se chová, navíc on zastává názor, že v tomhle směru by partneři neměli mít tajnosti. Že podvedený má právo o nevěře vědět a rozhodnout se, jak s tou informací naloží. Já si myslím přesný opak Embarassed Zatloukat, zatloukat, zatloukat.
Ale taky tak nějak počítám s tím, že se to jednou stane, že jeden nebo druhý (nebo oba Laughing ) zahneme. A pokud půjde jenom o chvilkové selhání, asi nebudu chtít ten vztah ukončit.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Next
Page 3 of 17

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms