sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 2
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 614, 615, 616  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Wed 16.5.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

tak koukej věřit i té první části!
jseš a jseš!a ještě víc než já,páč průběhovej čas faakt neumím. Laughing
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 16.5.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

super, jestli chceš vysvětlim! Razz Laughing
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Wed 16.5.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

díky za nabídku,my ho ještě neprobírali,snad ho poberu,když mám být chytrá. Very Happy
jdu chrnět,pěkný sny o tom budoucím ehm,štastlivci. Wink
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 16.5.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

janeira wrote:
hrozně moc si přeju zažít takovou tu počáteční fázi vztahu,tu krásnou bezstarostnou zamilovanost,to okouzlení.ty chvíle,kdy se fakt chodí na ty rande,fakt se na to chystat,všechno to prožívat,to jak se na mě podíval a kontrolovat jestli mi napsal.
pomalu se tyhle moje touhy shodujous těma co jsem měla v 15,ale ono se toho od těch 15 moc nezměnilo. Rolling Eyes jasně,několik lásek,pár chození,nějaký ty úlety či jak to nazvat.ale pořád ne to co bych si představovala.
občas když vidím jaký holky si dokážou udržet dlouhodobý vztahy (s odpuštěním fakt ty co mají v hlavě vymeteno) je pak samozřejmě otázka s jakýma klukama jsou,ale jsou,mají někoho kdo je má rád. Dogeyes

píšu blbiny,mě je prostě jen smutno,je mi líto všeho co jsem zkazila,co jsem ztratila a i toho že ted chci to co fakt nemá cenu.
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


janeiro, nevím, jestli ti to pomůže, ale vyrozuměla jsem z tvýho psaní, že je ti 17, ne? Já v tý době neměla za sebou NIC, žádný lásky, žádný chození ani úlety Smile Začala jsem až v 19-ti a rozhodně to nebyl hned dlouhodobej vztah...tak snad ti to trošku pomůže, toho pravého určitě najdeš a já bych se nikam nehnala, kámoška je s přítelem od 17-ti až doteď (do 24 a patrně to bude pokračovat Razz ), ale párkrát ho podvedla a flirtovala s jinýma, tak nevím, k čemu jí to je Rolling Eyes
Vím, že je ti po rozchodu smutno, já myslela, že umřu Confused Na to fakt není žádný lék kromě času, ale ten je zato nejlepší doktor Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibis
kytky 2, meta: 850
kytky 2, meta: 850


Joined: 04 Feb 2007
Posts: 828

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:05    Post subject: Reply with quote

holky, jak mam dostat z hlavy bývalyho ??? kdyz ho nevidim, tak sem tak nejak uz v pohode, ale jak ho vidim, tak sem z nej zas v haji Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Thu 17.5.2007 9:34    Post subject: Reply with quote

Bibis Arrow A potkáváš ho často? Třeba ve škole nebo v práci nebo tak někde? Nevím, jak dlouho je to od vašeho rozchodu, ale myslím, že to chce dát tomu čas, vyhýbat se kontaktu s ním, pokud je to možný. Ono to časem přejde samo. Chce to taky přestat idealizovat si ho. A třeba pak přijde někdo nový a zapomeneš hned Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 17.5.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

violetka : no skoro pul roku Sad no ted sme se prave moc nevideli a bylo to ok, ale vzdycky na nejaky akci - sme vsichni kamaradi a schazime a jeste o prazdninach se budem schazet jeste mnohem vic..., a jese k tomu se nakalim a pak mi ta pusa tak jede a druhej toho lituju a ja sem mu uplne u prdele a jen se schazuju achjoo...ten novej jen tak neprijde...uz takhle sem na tohohle cekala dost dlouho...
Back to top
 
Guest






PostPosted: Thu 17.5.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
violetka : no skoro pul roku Sad no ted sme se prave moc nevideli a bylo to ok, ale vzdycky na nejaky akci - sme vsichni kamaradi a schazime a jeste o prazdninach se budem schazet jeste mnohem vic..., a jese k tomu se nakalim a pak mi ta pusa tak jede a druhej den toho lituju.Navíc ja sem mu už uplne u prdele a jen se schazuju achjoo...ten novej jen tak neprijde...uz takhle sem na tohohle cekala dost dlouho...
Back to top
 
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

grape-ano,je mi 17, za měsíc teda 18. Smile
já nemám depky z toho že bych nic nestihla,nezažila a tak. (to i ano)
jde mi o to,že je tady osoba kterou bych moc chtěla,ale klapat nám to nikdy nebude,musím se s tímsmířit. (už jsem to tu řešila mockrát,nechci už o tom moc přemýšlet)
jinak čerstvě po rozchodu nejsem,už je to přes rok.a ze ten rok se stalo hodně moc věcí.

ale dneska,poté co jsem viděla a byla s T-řekla jsem si že do toho půjdu.měla jsem šílenou chut s ním být,políbit ho.
jen se bojím,jestli jsem to už neprošvihla,jestli už není pozdě. Dogeyes
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

Jany, preju at to sT. vyjde Smile. Doufam, ze to opravdu chces, ze to neni jenom naplast. Wink Confused

Jnak me dneska z toho celkem chyta depka taky... Rolling Eyes
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

la fraise-z čeho? Sad

já taky,ale dneska mám fakt pocit,že chci.a hlavně už nechci žít tak jak žiju ted,mít radost z toho že se na mě L usměje.

zkusíme to,resp zkusím mu říct,jestli to zkusíme.. Very Happy docela jsem tu ted nedávno ublížila,tak se bojím.
navíc ted bude mít svaták a pak maturuje,nevím jestli nemám počkat,jenže mám chut mu zejtra skočit okolo krku. Embarassed
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:26    Post subject: Reply with quote

Mam depku z toho, ze sem jak kul v plote. Radsi bych resila problemy ve vztahu.

Jj, tak to je fajne, to ti preju... Very Happy Ja zadnou obet jeste nemam Paranoidnik Laughing
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:27    Post subject: Reply with quote

víš,podle mě si tohle myslíš právě proto,že seš ted sama.až budeš ve vztahu,budeš zase vzdychat po tý nezávislosti a bůhvíčem,co máš ted ale nevidíš to.
můžu psát klidně v první osobě,mám to naprosto stejně. Very Happy
ale víš co se říká-přijde to ,když to nejmín čekáš a nejmín hledáš!
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

[quote="la fraise"]Mam depku z toho, ze sem jak kul v plote. Radsi bych resila problemy ve vztahu.[quote]

az se to jenou stane, budes litovat, ze jsi to kdy vyrkla


Last edited by strawberry on Thu 17.5.2007 17:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

To je pravda, tak treba nekdy nekoho potkam--- Very Happy sem mela minulej tyden ulet, ale ani cisla sme si nevymenili...
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 614, 615, 616  Next
Page 3 of 616

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms