sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neupravené dívky a ženy...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

Nemyslím, že kdyby nebyli muži, byl by svět plný šťastných a tlustých žen (chápu, že to bylo řečeno s nadsázkou). Já bych třeba nechtěla bejt tlustá ani za zlatý prase. Vím, že bych se tak necítila dobře, nelíbila bych se sama sobě...nemluvě o tom, že když je člověk hodně tlustej, vážou se k tomu zdravotní komplikace. Asi bych pak nebyla ani dobrá ve sportu; určitě bych se nepohybovala s takovou lehkostí. Takže nejen muži jsou motivem. Přiznávám tedy, že i kvůli příteli se upravuju, ptž mě baví poslouchat, jak jsem krásná a tak Embarassed Ne že ne. Ale zase si nemyslím, že bych na to kašlala, kdyby nebyli muži.

A tak to má podle mě víc žen.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:27    Post subject: Reply with quote

Jenže to mi neřekl můj chlap, holky. Já jsem opravdu ztloustla a pořád mi to předhazovala maminka Cool A ano, některé věci dělám taky kvůli sobě, zrovna to hubnutí, ano.
A stejně jako mně je jedno, že se některá holka doma špičkově upravuje (dobrá, ať to dělá kvůli sobě, ale přece jen mnoho věcí po nás požadují i chlapi) tak vám může být jedno, že jsem chlupatá špindíra, ne? (Aspoň mám pocit, že teď si to myslíte, když se každý den nemaluju a neholím).
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a.- vžyď ano, mně se zdá, že je to tu každému jedno. Nikdo tě přece nenutí, aby ses holila, není to povinnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

Taky si nemyslím, že se upravuju kvůli chlapům. Když jdu do společnosti žen (nebo když mi třeba mají přijít kamarádky;)) tak si na úpravě nechám záležet úplně stejně, jako když jdu někam za chlapama. A snažím se vypadat dobře, i když jsem sama doma, protože se tak cítím líp. Kdybych bydlela s přítelem, tak určitě nechodím v ušpiněném tričku a vytahaných teplákách. Prostě proto, že tak nechodím ani sama doma. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:33    Post subject: Reply with quote

Do společnosti se upravuju taky, ale doma to tolik neřeším a nevadí mi to. A jak už jsem psala, můj chlap chodí doma ve slipech ve kterých jsou díry...a to já mám chodit doma jak modelka, když ani on domácí oblečení neřeší? Ale my to neřešíme ani jeden.
Jo a jasně, zas mi předhazujte to ztloustnutí, hlavně, že jsem o tom nepsala nevím jak dlouho. Já narozdíl od vás tlustá jsem (prej) proto to řeším Laughing
Že já jsem zas něco napsala, ještě se jako perličku dozvím od nějaké katule se kterou se vůbec neznám, že jsem blbá, když mám jiný názor...nj, naštěstí mizím a budete mít od mých keců a od mého věčného stěžování na postavu ( Laughing ) pokoj Wink


Last edited by waxeipahdeth on Sat 22.9.2007 10:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

Ono to ale není o tom chodit doma jako modelka. I tepláky a tričko mohou být slušivé. Taky si na doma dokážu představit pohodlné sportovní oblečení, ale to neznamená, že mi to nebude slušet.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

Já taky mluvím o pohodlí, to jsem ráda, že si rozumíme. O slušivosti-neslušivosti jsem neřekla nic.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

Hmm, to máš vlastně pravdu Smile
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Exilio, měla jsem pocit, že jsi se přestala brát tak vážně, ale koukám, že ne ... člověk ti nemůžu říct vůbec nic, aniž by ses neurazila.

Jinak já bych nechtěla, aby můj chlap chodil doma v roztrhaných trenkách, to bych mu asi něco řekla. Já doma taky chodím v teplákách, ale v takových, ve kterých bych klidně vyšla ven mezi lidi a nestyděla bych se.
Jasně, že domácí oblek má být asi především o pohodlý, ale když s někým žiju, tak chci, aby se mě nemusel ten člověk štít (nadsázka) a opravdu mi nepřijde zrovna estetický, aby mi doma někdo běhal ve spodním prádle (s dírama), ale asi mám na to jiný pohled no. To je to samý jako když jsem byla jednou u kamaráda, přišel mi otevřít v teplákách s vyboulenejma kolenama, na tričku měl kečup a palec mu koukal z ponožky ... tak si rázem pomyslím, že je to pěkný čuně.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 22.9.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

To mě se jednou stalo, že jsem se stavila za bývalým přítelem domů...natěšená na sex a tak Smile On mi přišel otevřít ve vyloženě hnusných brčálově zelených teplácích potřísněných jakousi barvou, v přiléhavém tričku a ještě s odbarvenými vlasy, brrr. V tu chvíli mě jakákoli chuť na něj přešla.

Na upravenosti podle mě záleží (a zdaleka nemluvím o žádných extrémech, o "přešlechtěnosti"). Chci, aby mě partner přitahoval a tomu pochopitelně napomáhá, když je upravenej. A naopak. Nic by se ale nemělo zavádět do extrémů a vztah by měl taky něco "snést". Jsou chvíle, kdy mi bude zle a nebudu vypadat zrovna dobře a taky očekávám, že to ten druhý v pohodě unese.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 22.9.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

ja mam treba skoro vsecky trika na doma spinavy od barvy na vlasy, nejde to vyprat a novy se mi kupovat nechcou, nemam ani moc veci na noseni na ven, tak si radsi koupim ty, nez na doma, stejne me nikdo nevidi a nasim a pritelovi je to nastesti jedno
treba smradlavy veci bych nenosila ani na doma to ne, fuj, ale nejaky flek me nerozhazi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 22.9.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

já mám teda ten názor, že se upravujem a šminkujem atd spíš kvuli ostatním ženám..kvuli příteli se spíš odmalovávám Laughing
s postavou zápasim kvuli sobě a holim se taky kvuli osobnímu pocitu..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 22.9.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

Suny Arrow No, to víš, když jste na mě s annyskem začaly vytahovat moje řešení postavy, což už dávno nedělám...Ale od vás dvou se to dalo čekat Wink
Neboj, svoje roztrhané trenýrky má jen na doma, hodně lidí nás dva vidělo na sraze a měli jsme na sebe něco roztrhanýho a škaredýho? Troufám si říct, že ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sat 22.9.2007 13:20    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
To je to samý jako když jsem byla jednou u kamaráda, přišel mi otevřít v teplákách s vyboulenejma kolenama, na tričku měl kečup a palec mu koukal z ponožky ... tak si rázem pomyslím, že je to pěkný čuně.

Ty se znáš s Listerem? Mr. Green
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sat 22.9.2007 18:39    Post subject: Reply with quote

Podle mě to Exi moc řešíš Smile
Taky si myslím, že do toho, jak člověk chodí upravený, ostatním nic není a nemají právo to kritizovat (pokud se nejedná o ten extrém, že páchne na veřejnosti). Jinak je mi vážně jedno a neřeším, jestli ta která holka má úžasný make-up a dokonalý účes nebo se jí leskne nos a má rozcuchanou ofinu (tak ostatně teď často chodím i já, jak jsem psala, šlechtění mě už zoufale nebaví). Sice se mi nelíbí, když někdo chodí i doma v opatlaném (jsem zastáncem prostého, ale čistého oblečení při každé příležitosti), ale ať si dělá každý co chce, když mi tím neškodí. Přítel třeba doma chodí v propálených sto let starých šortkách, na které mám alergii...ale když jdeme ven, geluje se 10 minut, zkouší různé kombinace oblečení, dokonce se ode mě nechá fotit na mobil, aby viděl, jestli mu to sluší Rolling Eyes Laughing Takže co mi zbylo, než se nad to povznést Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
Page 16 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms