sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dlouhodobé/vážné vztahy
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 25.3.2011 17:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18445

PostPosted: Sat 26.3.2011 7:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 26.3.2011 11:30    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18445

PostPosted: Sat 26.3.2011 12:38    Post subject: Reply with quote

měla jsem štěstí, ale musím podotknout, že za tu práci nejsem placená - to je specifická záležitost, proč nejsem, nepatří to do tohoto tématu - takže na miliony liber si opravdu nepřijdu, aby si někdo nemyslel
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 29.5.2011 5:57    Post subject: Reply with quote

Ráda bych slyšela váš názor. S přítelem sem přes rok a půl. Rok spolu bydlíme. Od té doby co s ním sem nechodím moc s kamarády ven. Posledních pár měsíců zjišťuji, že je to kvůliněmu. Řekne mi, že se mu to nelíbí, že se mu tam nechce, ale že nechce být doma sám. Vadí mi že už moc nikam nechodím a vadí mi že ikdyž jde se mnou. Když už jednou za uherák jdu s kámoškou na víno tak nepotřebuju ho mít sebou. Řekla sem ze je konec už několikrát vždycky m přemluvil ze si mohu dělat co chci jen se stačí domluvit a že žádný problém vlastně není. Dva dny zpět sem mu řekla že mě nic nežene k tomu abych se snažila(on se už taky nesnaží) že prostě už nemám podnět. (on se nesnažína oplatku že já se nsnažím). Do toho sem měla státnice tak sem se učila a k tomu práce a on že na něj kašlu (přitom sem se učila u něj, s nim a bydlíme spolu). Takže sme byli u toho že se nemám proč snažit a on že když odjede tak na pořád a já ať jede.... Jenže ted mi píše a jako by nic. Volá mi a co dělám co budu dělat atd. Je teď na víkend pryč ale nevím jak to dopadne až se vrátí.... O rozchodu přemýšlím 3 měsíce, lidé (včetně rodiny) kolem mě ho moc nemusí za jeho chování a vystupování ale já mam pocit ze mě jen tak nenechá odejít. Chvílema bych s ním chtěla být protože nechci být sama, ale asi se poslední měsíce jen trápím.... co si o tom myslíte? potrebuju radu
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 29.5.2011 8:41    Post subject: Reply with quote

snoopy, skoro do bodky mi to pripomina vztah mojho kamarata s kamoskou. oni spolu boli 2.5roka, akurat tiez ako spolu zacali byvat, prisiel stereotyp, ona bola ta, ktorej vsetko vadilo, ked niekam siel, tak jej to radsej uz ani nehovoril (potom bola ofc nasrata), vidali sa malo a proste slo to do kytek.. no a stale si obaja s mensimi vynimkami mysleli, ze to je vsetko v poriadku (hoci obaja tvrdili, ze vedia, ze spolu nebudu a ze sa raz rozidu Rolling Eyes ).

no a po jednej oslave sa rozisli a mne bol dovod uplne jasny a bola som sokovana, ked som sa dozvedela, ze dovodom bolo to, ze on sa bozkaval s jednou ich kamoskou.
pre mna bol ten dovod uplne jednoznacny Shocked

Arrow Co som chcela povedat? Po dvoch dnoch ako sa ona od neho odstahovala, sa dali znova dokopy a ziju ako predtym, s tymi istymi problemami, mesiac to bolo fajn a zas na seba nadavaju, som zvedava, kolko im to vydrzi Rolling Eyes

podla mna to nema zmysel, ked nie si nicim viazana, na co to umelo udrziavat? ocividne budes spokojnejsia bez neho.
a byt sama nie je take hrozne


Last edited by sun Topic on Mon 30.5.2011 10:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26285

PostPosted: Mon 30.5.2011 5:28    Post subject: Reply with quote

On potřebuje ženskou, která je taky domácí pecka a vyhovuje jí to. Pokud ty taková nejsi a ani se mu nehodláš přizpůsobit (kdo s opačnou povahou by to taky dělal, že), tak věř tomu, že se to těžko změní. Léty se hrany obrousej, spousta rozdílnejch povah se spolu naučila žít, ale stojí ti to za to, abys přišla o část života, kterou potřebuješ - přátele, zábavu? Jseš ochotná mu to obětovat?


Last edited by Hyenečka on Mon 30.5.2011 11:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Mon 30.5.2011 10:09    Post subject: Reply with quote

Holky já nevím jestli ste něco psaly ke mně ale já nemůžu vidět váš příspěvek (???)
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 30.5.2011 10:14    Post subject: Reply with quote

uz som to odolympovala Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26285

PostPosted: Mon 30.5.2011 11:49    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
uz som to odolympovala Smile


Taky
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Tue 31.5.2011 6:25    Post subject: Reply with quote

Oh děkuji holky, že ste mi umožnili dostat se na další level. Dlouho sem tu nebyla a koukala sem že můžu číst jen 1/3 příspěvků Very Happy

Včera sem byla přesvědčená že se rozejdem... ráno sem vstala šťastná plná energie

Dnes (po včerejšku co me překecával atd) sem vstala a sem smutná a otrávená od začátku a to je ještě pryč!
ˇ

Předevčírem sem mu 2x psala konec, včera sem mu to 2x řekla ale on pořád že jestli se dokážu k němu chovat hezky, že on ke mně také a bude to zae dobré jako před pár měsíci... Před pár měsíci semsi ještě neuvědomovala, že mě omezuje atd... Brala sem hodně sil na to abych se s ním rozešla a když sem to udělala tak on to nebral a jen mě přemlouval a tu moji malou nejistotu tim rozdmýchal...

Nejvíc mě že ne to že už ani nejde aby se mnou chodil někam s kamarády nebo s rodinou. Už ho nemají rádi. Kamarádi za to že mě rok a půl neviděli kvůli němu a naši kvůli tomu jak se občas chová, oni to vidí...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Wed 1.6.2011 18:44    Post subject: Reply with quote

okolí většinou dobře pozná jak se k sobě hodíte a zdá se mi, že ten člověk Tě má spíš jako majetek než jako partnera, se kterým chce zvládnout cestu životem..
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Thu 2.6.2011 8:02    Post subject: Reply with quote

Nejhorší je že já seberu sílu říct mu že je konec, ale on mě tak zblbne a okecá, že is pak nejsem jistá.... Včera mi říkal jestli o něj opravdu chci přijít a že poslední 3 dny to bylo v pohodě, že sem mu řekla co mi vadí a on t dělat bude atd.... a jestli opravdu chci být sama a já pak nevím Sad tak si říkám, že to zase zkuším.... to je jasné že ráda s někým usínám sem ráda když mě obejme a tak... ale na druhou stranu sou prázdniny a jemu bude vadit když pojedu s kamarádkama na víkend na chatu nebo do říma nebo tak.. a na to sem mladá... nechci říkat že je to poslední šance protože těch posledních bylo už nekolik... změnila sem trošku pohled na svět. když se naštve tak at je...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Thu 2.6.2011 11:54    Post subject: Reply with quote

myslim, že bys ho měla nechat. Však on Tě bude chovat někdo, kdo si Tě bude víc vážit.. Ale k tomu musíš dojít sama.
Hlavně si nemysli, že se změní. Rozhodně ne, když s nim zůstaneš - proč by to dělal, když Tě nakonec stejně ukecá.. Bude pár dní neodolatelnej a pak zase to samý.
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 2.6.2011 11:58    Post subject: Reply with quote

snooopy vykasli sa na to, ja som sa takto citila tiez, 10x sme sa rozsili a dali dokopy a prd z toho.. Rolling Eyes

fakt ver mi, bude ti lepsie, a najdes si lepsieho.
ale skor ako sa s nim rozides, musis s tym byt vnutorne zmierena a spokojna, inak je tam vysoka pravdepodobnost, ze sa knemu zase vratis (a potom to nebude mat ziadny zmysel)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
Page 13 of 16

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms