sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Panoptikum odcházející Hope
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:49    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
no a? toje podle me kazdyho vec, kolik toho sni.

Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
Neni na tom nic zajimavyho. Spis mi vuci Nikky prijde blby to tady psat. Napsala jsem ji, ze mi prijde jednodussi. (pro Kess a Byzzy)

Ale tak kdyz to Nikky nevadi.
*zvedava*
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Co je na tom? To, že se tady každá druhá honí za krásnou (?) postavou a díky tomu jí jakože nejí, holky to výborně vystihly, půlku jabka na 50 kousků, líp bych to nenapsala Laughing Je to trapný, ničit si tělo i duši jen proto, abych neměla žádnej špek a aby mi čouhaly žebra (ne díky, jednou mi to stačilo). Stejně je to hnusný.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Já mám Hope ráda a diskuzi o jídle jsem nečetla, tady tu bitku jsem projela jen tak v raychlosti. Ale přijde mi to teď od ní jako póza. Ostatní mají to co píše brát s nadsázkou a nechce tím nikoho urazit, ale proč si tedy bere tak osobně, co lidé píšou o ní? Pokud si dělá legraci z anorektiček, tak by snad mohla zkousnout krtitiku na svou osobu. Ale jak říkám, mam jí ráda a ráda čtu to, co ona píše.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:52    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Hope tady tim poukazuje na to, jak je tady spousta lidí povrchních, suchejch a nedokáže se zasmát sama sobě.

To bych úplně tak neřekla, možná až po tom, ale v onom tématě o jídle šlo podle mě spíš o narážky na styl vyjadřování některých slečen-nevím, jak vy, ale já jsem si všimla mooockrát, že někdo dal několik stydících se smajlíků k čokoládové tyčince nebo pod jídelníčkem typu:celozrnný rohlík, jogurt a jablko za den poznámka:To jsem se zas přežrala. A nemyslím si, že přeháním. Holt tomu fakt nerozumím.
hope Arrow Díky za to, cos o mě napsala včera, jsem ráda, že už tě neunavuju : ) A jde to ze mě, nemám potřebu se přetvařovat jen proto, aby mě lidi dál nepovažovali za tragéda (i když mnozí stejně budou i kdybych měla před svatbou a vyhrála ve sportce : )
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

Ona by skousla kritiku na sebe bez problémů. Toho se nebojim. Ale je jí tady z některejch blbě a já to chápu.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

Matyldo, ja jsem si taky takhle sve telo nicila. Ale vubec to nebylo proto, abych nemela zadnej spek nebo aby mi trcely zebra. To by byl az nekde ten nejposlednejsi duvod... To jen tak na okraj....


Last edited by terrynka on Mon 5.2.2007 13:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

Shuki Arrow mě to neva, tak jsem jednoduchá no...a co? Laughing

A jé zase ot na x stránek Rolling Eyes Hope a její příběh....že vy si vždycky něco najdete
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Co je na tom? To, že se tady každá druhá honí za krásnou (?) postavou a díky tomu jí jakože nejí, holky to výborně vystihly, půlku jabka na 50 kousků, líp bych to nenapsala Laughing Je to trapný, ničit si tělo i duši jen proto, abych neměla žádnej špek a aby mi čouhaly žebra (ne díky, jednou mi to stačilo). Stejně je to hnusný.

Nevim, jestli jsi to nekde nepsala, ale z tohohle jsem pochopila, ze jsi minimalne lehci formu PPP mela taky? V tom pripade bys o to vic mela chapat posedlost nekterych po dokonalem tele. Kdo nechce byt krasny, ze? PPP je v psychice. To, ze se do lidi s psychickou poruchou budes navazet a delat si z nich srandu, jim moc nepomuze.
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 5.2.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

Jo taky E.x.i.l.i.a na mě začíná působit čím dál tím víc....ještě bysme si možná v reálu neměli co říct Laughing ale je to na dobrý cestě. A moc jí přeju její lásku, krásně se to čte
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 5.2.2007 14:00    Post subject: Panoptikum odcházející Hope Reply with quote

dobře pár posledních vět..myslela jsem, že to neudělám ale nedá mi to..přeberte si to každá jak chcete..

to co mě dohnalo k tomuhle nápadu(odejít) není kritika, kritizujete mě tu dva roky nebo jak dlouho..
vytáčí mě že si to tu některý slečny pletou s uzavřenou VIP společností..
vadí mi tu vzájemný napadání chytání za slovo a lezení do prdele těm který jsou považovaný za oblíbený..
byzzy, tebe si vážim, je to moje věc..nechci nikoho dojímat.. a vážim si těch který tu jsou za sebe a nebojej se vyjádřit sebe.. myslim že oni vědí..
řekla bych že když byl starej board bylo to lepší, klidnejší a příjemnější až na spam..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 5.2.2007 14:01    Post subject: Reply with quote

Tak zaprvé, já anorexii měla, ale ne, že bych se honila za pseudokrásou, ale měla jsem nervy ze školy a staženej žaludek, nemohla jsem jíst, ne nechtěla! Proto jsem zhubla a poslali mě na léčení na psychárnu, kde jsem případů s klasickou ppp viděla až moc a mam z toho husinu ještě ted. Já si svýho zdraví cenim natolik, že radši budu mít pár kilo navíc, než abych byla zhuntovaná, vychrtlá = hnusná, nemocná a uzlíček nervů a nemyslela na nic jinýho než na jídlo. Čas, kterej některý z vás trávěj na rotopedech a sepisováním si co nejnekaloričtějšího jídelníčku, já trávim plodnějc a ráda se pořádně a bez výčitek nažeru. Mam prdel, no a co. Pro přítele jsem krásná a to je hlavní.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 5.2.2007 14:07    Post subject: Reply with quote

Mat, ja na Tebe neutocila. Jen jsem reagovala na tohle, aby nedoslo k omylu. Wink

Matylda wrote:
To, že se tady každá druhá honí za krásnou (?) postavou a díky tomu jí jakože nejí. Je to trapný, ničit si tělo i duši jen proto, abych neměla žádnej špek a aby mi čouhaly žebra.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 5.2.2007 14:09    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Tue 27.5.2008 11:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 5.2.2007 14:09    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
Mat, ja na Tebe neutocila. Jen jsem reagovala na tohle, aby nedoslo k omylu. Wink

Matylda wrote:
To, že se tady každá druhá honí za krásnou (?) postavou a díky tomu jí jakože nejí. Je to trapný, ničit si tělo i duši jen proto, abych neměla žádnej špek a aby mi čouhaly žebra.


Já to neberu jako útok. Diskutujem, ne? Wink Ono to ale tak chodí. Holky, který jsou tim fakt posedlý, jsou fakt nemocný a i když jim ty žebra čouhaj a je na ně dost nehezkej pohled, pokračujou v honbě za dokonalostí v jejich verzi. Tohle je hlavní příčina ppp. Psychický důvody, kdy člověk jíst opravdu nemůže, jsou něco jinýho. Ale s tim bych se v tématu o tom, co kdo sněd, nechlubila..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
Page 2 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms