sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ideál krásy atd...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:03    Post subject: Reply with quote

tak nejaky se najdou, co se za idealem zenou, ale vetsina si myslim ze se nezene a i kdyz nema zenska presne parametry co si predstavujou tak jim to tak nevadi
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:06    Post subject: Reply with quote

Neahoo: a proč nemůžu? Řekni mi, co mám udělat proto, aby se tohle nedělo a já to udělam ... ale obávám se, že nic nevymyslíš.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:06    Post subject: Reply with quote

Já bych hlavně řekla, že žádný obecný ideál krásy neexistuje. Teď myslím v realitě, ne v časopisech. A v těch snad nikdo nežije Mr. Green

Existují snad jen nějaký všeobecný estetický standardy jako určitá souměrnost a ne-extrémnost.
Ale jinak sto lidí, sto chutí. Prostě někomu se líbit budu a někomu ne a pochybuju, že na to má vliv dnešní obálka Playboye.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:07    Post subject: Reply with quote

Suny, to se nedivim, ze nechapes, jak holky nechteji jist a mysli si, ze jsou tluste, kdyz ty sama jsi stihla..Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:08    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Dyt ja nerikam, ze je to vina casopisu.. Ale souhlasim s Neahoo, proste dneska jsou ty "vzory" vsude a kdyz je na tohle nekdo citlivejsi, tak se nedivim, ze tomu ty holky podlehnou.


Myslím, že hlavní je vštípit holkám, že jsou kvalitní pro to, jaké jsou, ne proto jak vypadají.
Pokud někdo hledá vzor v modelce v časopise, tak se asi někde stala chyba. Mám na tohle podobný názor jako Court, modelky jsou pro mě jenom věšáky na šaty. Pokud holky mají vzor v něčem reálném, ať už je to maminka, vedoucí oddílu nebo mistryně světa v aerobicu, tak by se nemělo stát, že se nezdravě upne na nějaký vyretušovaný ideál krásy Confused

Samozřejmě, každý o svém těle občas pochybuje atd. Ale jestliže osmileté holky mají depky z toho, že jsou tlusté... Shocked To musely někde odkoukat. A vsadím se, že to nebylo z časopisů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9418

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

Ja tyhle kampani docela fandim, je to asi tak trochu vykrik do tmy, ale aspon neco.

Suny Arrow Nebrecela jsi nad casopisem a jidlo milujes mozna proto, ze jsi od prirody stihla, nikdy ses nesetkala s pohrdavymi pohledy ostatnich, pro ktere je tlusty clovek menecenny. A proc si to mysli? Protoze dnes se stastny clovek = stihly clovek. Bohuzel to doslo az tak daleko, ze pojem stihlost je zamenovan za vychrtlost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

anny: ale to neznamená, že nemám kamarádky, co by neměly problém s váhou, ale ani jedna si kvůli tomu neničí svoje zdraví, pronesou sem tam něco, že maj prdel nebo tak něco, ale normálně jedí, sportují a když jim někdo řekne něco na jejich postavu, tak se tomu vysmějí a ne že přestanou jíst.
I když neahoo tvrdí, že to nemůžu vědět, já se s tím opravdu nesetkala, nikdo koho znám tímhle netrpí.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

Neahoo: já tě chápu, ale řekni mi, JAK to chceš změnit, hm? I kdyby z trafik vymizely časopisy, v tv byla jedna kampaň a druhou, tak se to nezmění. Proto to prostě neřeším. Až se to bude týkat někoho, koho znám, pak to řešit budu, ale budu pomáhat jen tomu jednomu člověku, a ne celýmu světu, na to jsme všichni krátký.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 17:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:14    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9418

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

suny Arrow Vim to z vlastni zkusenosti, kdyz jsem byla mensi, tak dvanact trinact let, kazda negativni poznamka mne vnitrne strasne nicila, ale samozrejme ze pred ostatnimi jsem taky delala hrdinku a vysmala jsem se tomu. To ale neznamena, ze me to netrapilo a nechtela jsem byt jina. Temer kazda holka v tomhle veku se chce libit a i dvanactileta holka vi, ze krasna je holka je hubena holka, vidi to vsude okolo sebe a holt si vlastni nazor vetsinou nevytvori. Takze si myslim, ze ty reklamy Dove nejsou uplne k nicemu - konecne nejaka reklama, kde vidim uplne normalni holky.

Theresa Arrow Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:19    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
anny: ale to neznamená, že nemám kamarádky, co by neměly problém s váhou, ale ani jedna si kvůli tomu neničí svoje zdraví, pronesou sem tam něco, že maj prdel nebo tak něco, ale normálně jedí, sportují a když jim někdo řekne něco na jejich postavu, tak se tomu vysmějí a ne že přestanou jíst.
I když neahoo tvrdí, že to nemůžu vědět, já se s tím opravdu nesetkala, nikdo koho znám tímhle netrpí.


Jo, takhle jsem navenek treba taky vypadala a pak jsem doma brecela, jak jsem hnusna a tlusta..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:19    Post subject: Reply with quote

No, krásná holka = hubená holka je ale jenom jeden názor, který si holky samy uměle přiživují.
Stačí se podívat do Most beautiful female a podobných témat, kde někdo dá fotku a druhá už píše - no ale začínají se jí dělat špeky na bocích Confused A podobně.

Od kluka jsem něco podobnýho ještě neslyšela (pokud vynechám puberťáky, kteří chtějí prudit).
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:21    Post subject: Reply with quote

Ja si myslim, ze mnohem vic nez casopisy, ovlivnuji holky poznamky okoli. Nerekla bych, ze casopisy hraji az takovou roli. Nepamatuju si, ze bych kdy skuhrala nad obalkou casopisu, proc nevypadam jako ta pani, za to si pamatuju, jak me v obodbi, kdy jsem moc hezka nebyla, tyraly poznamky deti. Ale s tim asi nic nenadelame.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28829

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:21    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms