sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Odloučení
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 17.1.2007 19:53    Post subject: Reply with quote

no on je cizinec Confused .....spis je otazka kdy konecne budeme v zahranici my spolu, ale snad to bude brzo, protoze je to nekdy fakt desny Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28453

PostPosted: Wed 17.1.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

ja si to nejak nedovedu predstavit,byt bez pritele tak dlouho,treba pul roku...pritom me to za rok ceka taky Confused a pak nekdy v budoucnu jeste jednou....ajajaj Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 17.1.2007 20:08    Post subject: Reply with quote

Já jsem nejdýl byla bez přítele měsíc a nebylo to tak hrozný, jak jsem čekala. Sice se mi stýskalo, ale hlavně teda mi chyběl sex Embarassed Laughing
Spíš mi to vadilo tak nějak z principu, než že by mi tolik chyběl, docela jsem si zvykla.
Ale tak já jsem ráda sama, jinak spolu bydlíme (takže to bylo pro mě i "odpočinutí" Mr. Green) a jsme spolu dlouho, takže nějaká žhavá zamilovanost to taky není.
Pamatuju si, když před pár lety odjel tak na 14 dní, tak jsem skoro umírala..

Ale nějakou delší dobu, jako rok (asi ani půl roku) si moc nedokážu představit. Asi bych to nezvládla Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 17.1.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

no my se vetsinou vidime kazdej mesic plus minus, ale i tak je to masox.....jinak nevidet se pul roku to nechapu jak to nekdo muze vydrzet Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28453

PostPosted: Wed 17.1.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

no tak ja jak chci jet na erasma do portugalska,tak teda pojedu jenom na jeden semestr,s tim,ze pritel tam za mnou minimalne jednou prijede...to se musi nejak zvladnout,verim tomu
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 17.1.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

no jeste ze existuje dneska uz ten internet a webcamery.....ale stejne je to takovy sterilni Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Thu 18.1.2007 6:46    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Lala on Wed 25.4.2007 19:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:
no tak ja jak chci jet na erasma do portugalska,tak teda pojedu jenom na jeden semestr,s tim,ze pritel tam za mnou minimalne jednou prijede...to se musi nejak zvladnout,verim tomu


Určitě se to zvládnout dá. Bude dost fajn, jestli máte možnost se mezitím vidět, to hodně pomáhá (člověk se má na co upnout).

My se viděli jednou za 6 týdnů. Teď se uvidíme jednou za 8 týdnů. Je to hrozný, ale už to brzo skončí, takže to mě drží nad vodou. Víc jak půl roku už je za náma, tak už to do toho května nějak zvládneme. Těžký to ale je. Třeba Lala píše, že si 2x týdně volají, to by pro mě bylo málo a zbláznila bych se (a on myslím taky). Každý to má jinak.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28453

PostPosted: Thu 18.1.2007 9:01    Post subject: Reply with quote

jo,taky tomu verm,ze to zvladnem...ja bych se klidne vidala castejc,ale letenky jsou do portugalska tak strasne drahy,ze to vic nez na jednu navstevu nevidim Rolling Eyes
dikybohu za skype,webcameru apod....jediny problem je,ze pritel oboji-webcu i skype nema rad Confused ho budu muset do ty doby presvedcit,jak je to uzasna vec Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Thu 18.1.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

Jo, když byl přítel v Nizozemsku, tak jsme si každý den volali tak hodinu přes Skype, takže to šlo docela v pohodě. Ale prostě mi chyběl ten fyzický kontakt Confused
A webkameru taky nesnáším. On mě pořád nutil, ať si ji zapnu... ale člověk tam vypadá jak totální hovado Laughing

Já jsem takovej srab, že jsem kvůli němu nikam nejela na Erasma a teď už ani nemůžu kvůli kocourovi... takže jsem prostě dokonalá domácí puťka Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28453

PostPosted: Thu 18.1.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

no tak to my jsme si rovnou rekli,ze oba chcem erasma vyuzit,protoze je to obrovska sance,tak proc to nechat padnout....
ale spis me trapi to,ze az pojede on,tak on by nejradsi do izraele nebo do statu Brecik a to je sakra daleko
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Thu 18.1.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

greenwood, tak když pojedete oba, bylo by to nejlepší udělat tak, abyste jeli oba zároveň Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28453

PostPosted: Thu 18.1.2007 9:41    Post subject: Reply with quote

jenze to nejde...protoze na portugalstine nam bylo receno,abychom odjeli co nejdriv-tzn. uz ve druhaku,pac pak jsou postupky a my bychom to nestihli,no a po postupkach uz je nam to pry k nicemu Laughing
no a kdezto u ondry je to tak,ze muze vyjet nejdriv tak ve tretaku,ale vzhledem k tomu,ze chce do toho izraele,tak pojede az na magistru ve ctvrtaku...takze tak...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:36    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:
jo,taky tomu verm,ze to zvladnem...ja bych se klidne vidala castejc,ale letenky jsou do portugalska tak strasne drahy,ze to vic nez na jednu navstevu nevidim Rolling Eyes
dikybohu za skype,webcameru apod....jediny problem je,ze pritel oboji-webcu i skype nema rad Confused ho budu muset do ty doby presvedcit,jak je to uzasna vec Twisted Evil


Můj nesnášel icq a teď ho miluje. Jednou nám vypadlo, tak jsme byli na obyč chat a on pořád vzdychal, jak je icq úžasné. On do té doby tyhle věci ani moc neznal, nepoužíval to. My Skype nemáme, ale přítel má levné volání z pevné na pevnou (to bývá ve většině států EU). O cenách letenek mi ani nemluv Sad
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Thu 18.1.2007 11:39    Post subject: Reply with quote

Bobi a proč nemáte Skype? Vždyť se dá zadarmo stáhnout a nainstalovat. A pak to není levné volání, ale volání zdarma a to už zní líp Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Next
Page 2 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms