sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
myslíte že u něj mám šanci?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:12    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
Já ti do toho nechci moc kecat, protože tě neznám, ale abys nedopadla stejně jako s tím bývalým Confused Nešlo by najít si volnýho kluka? Ale vím, že to se snáz řekne než udělá, zvlášť když tě přitahuje, do háje Sad


achjo, právě že ne...prostě všichni kluci v mém okolí jsou zadaní. z 10 znam snad jednoho volného a ten nestojí za řeč...většina volných kluků v okolí jsou bohužel hrozní tragédi Sad

a Mane:já s ním právě zatím spát nechci.

ale chtěla bych aby se do mně zamiloval i bez toho sexu.nemáte nějakou radu?Very Happy
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:16    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Grapefruita wrote:
Já ti do toho nechci moc kecat, protože tě neznám, ale abys nedopadla stejně jako s tím bývalým Confused Nešlo by najít si volnýho kluka? Ale vím, že to se snáz řekne než udělá, zvlášť když tě přitahuje, do háje Sad


achjo, právě že ne...prostě všichni kluci v mém okolí jsou zadaní. z 10 znam snad jednoho volného a ten nestojí za řeč...většina volných kluků v okolí jsou bohužel hrozní tragédi Sad

a Mane:já s ním právě zatím spát nechci.

ale chtěla bych aby se do mně zamiloval i bez toho sexu.nemáte nějakou radu?Very Happy


vždyt s ním nemusíš spát, o už záleží jen na tobě respektive na vás
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:19    Post subject: Reply with quote

Crying or Very sad achjo, já z něj mám deprese.bojím se. pořád si říkám že bych to měla utnout dokud je čas. ale ten kluk mi totálně učaroval
Back to top
 
Grapefruita nepřihlášená
Guest





PostPosted: Wed 26.3.2008 12:20    Post subject: Reply with quote

Já si právě myslím, že bez sexu se možná zamiluje i snáz, jestli s ním budeš brzo spát, bude mít pocit, že tě dostal moc lacino a pak už nebude mít důvod se o tebe snažit...

Nejlepší by bylo se s ním líbat, scházet, všechno, ale v nejlepším to vždycky utnout a ukázat mu, že máš taky svůj život. Netlačit na pilu, s ničím na něj nenaléhat, ale tak nějak mimoverbálně mu dát jasně najevo, že s ním teď nic mít nebudeš. Tak ho třeba poblázníš, že se bude muset rozhodnout Smile a nebude o tebe chtít přijít.

Ale já bohužel nejsem on a u chlapů je pravděpodobný, že se zachovaj stejně jinak, než bysme čekali. A Man of the world je chlap, tak tomu asi rozumí líp než já Confused
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:20    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Crying or Very sad achjo, já z něj mám deprese.bojím se. pořád si říkám že bych to měla utnout dokud je čas. ale ten kluk mi totálně učaroval


já jsem se v něčem podobném plácal asi 4 měsíce, sice mě to střídavě ničilo a zase vynouzelo,ale zpětně to stejně hodnotím jako něco co bylo super a stálo to za to
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:24    Post subject: Reply with quote

Grapefruita nepřihlášená wrote:
Já si právě myslím, že bez sexu se možná zamiluje i snáz, jestli s ním budeš brzo spát, bude mít pocit, že tě dostal moc lacino a pak už nebude mít důvod se o tebe snažit...

Nejlepší by bylo se s ním líbat, scházet, všechno, ale v nejlepším to vždycky utnout a ukázat mu, že máš taky svůj život. Netlačit na pilu, s ničím na něj nenaléhat, ale tak nějak mimoverbálně mu dát jasně najevo, že s ním teď nic mít nebudeš. Tak ho třeba poblázníš, že se bude muset rozhodnout Smile a nebude o tebe chtít přijít.

Ale já bohužel nejsem on a u chlapů je pravděpodobný, že se zachovaj stejně jinak, než bysme čekali. A Man of the world je chlap, tak tomu asi rozumí líp než já Confused


já si nemyslím že se bez sexu zamiluje snáz, přináší to takovou větší blízkost, intimitu...i když já jsem v tomhle asi citlivka. Laughing
Nemylsím si že by měl chlap někdy nějaký pocit z toho že dostal něco moc lacino a nemusel se o to snažit. JAsně zse by tě neměl brát jako sex na jednu noc,ale to už ted asi nedělá...
Já rozhodně reprezentovat mužské pokolení nechci a myslím že ani nemůžu Laughing
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:25    Post subject: Reply with quote

Grape přesně takhle jak píšeš, to dělám. mám stejnou strategii Smile
líbám se s ním, mazlím, ale vždy to v nejlepším utnu Very Happy a on mi sám říkal že trpí Smile

až se s ním o tom budu bavit, tak mu řeknu že dřív než mezi náma bude jasno, s ním spát nebudu...

teď mi sám od sebe napsal Love ...achjo já jsem fakt asi zoufalkyně Very Happy
Back to top
 
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:27    Post subject: Reply with quote

Já bych to dělala, jak bych to zrovna cítila Embarassed Kdybych s ním chtěla spát, tak bych s ním spala, kdybych se na to necítila, taky ok. Vést nějaké strategie je takové ošemetné... Každý člověk je jiný a bůhví, co by zrovna na tohohle kluka platilo.
Navíc by mi to bylo blbé i vůči té jeho holce. Ukázat mu, že by mu se mnou mohlo být líp, ok. Spát s ním, když on nemá potřebu řešit přítelkyni, proč ne, když ti nevadí, že je zadaný. Ale spřádat nějaké intriky a strategie... Ti mi za prvé přijde poněkud pod úroveň, jako by byl nějaký blbeček, který se neumí sám rozhodnout, za druhé v těchle věcech věřím na to, že se to člověku jednou vrátí. Čím člověk zachází, tím taky schází Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:29    Post subject: Reply with quote

ježiš to Mexxie tak neni Rolling Eyes

já prostě jsem si řekla že s ním nebudu spát dokud se nevyřeší on a jeho holka...
Back to top
 
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:30    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
ježiš to Mexxie tak neni Rolling Eyes

já prostě jsem si řekla že s ním nebudu spát dokud se nevyřeší on a jeho holka...

a taky se ráda mazlím a když už to jde do extrémů, tak to utnu Smile protože s ním NEMŮŽU ještě spát.
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:34    Post subject: Reply with quote

s tím spaním to nechápu,

a ty by jsi s ním chtěla spát?
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:35    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
s tím spaním to nechápu,

a ty by jsi s ním chtěla spát?


po fyzické stránce samozřejmně, ale nechci to uspěchat
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:40    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Man of the world wrote:
s tím spaním to nechápu,

a ty by jsi s ním chtěla spát?


po fyzické stránce samozřejmně, ale nechci to uspěchat


v tomhle souhlasím s mexxie, prostě když s ním budeš chtít spát tak s ním spia když ne tak ne,ale dělat to proto abys mu dala najevo že dokud bude mít přítelkyni tak nic nebude nemá cenu. tím nic nevyřešíš.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 26.3.2008 12:42    Post subject: Reply with quote

Já nevidím rozdíl mezi sexem a nějakým muckáním, pokud jedno nebo druhé používáš k tomu, abys ho dostala, kam chceš.

Ono by se taky mohlo stát, že nejsi jediná, se kterou se takhle omuckává, a ve chvíli, kdy se objeví jiný vhodný a třeba snáze dostupný objekt, spláčeš nad výdělkem. Ženské si často myslí, že tímhle způsobem udržujou nadvládu nad situací ony a pak se diví, když zjistí, že nejsou ty manipulující, ale manipulované.
On holku má, sex mu teda asi nechybí... Kdyby ses s ním chtěla vyspat, nejspíš by neprostestoval, ale co když mu nejde o nic víc než o to dobrodrůžo? Ať už bude zakončené jakkoliv.

Fakt bych to nehrotila, jako sranda dobré a co se z toho vyvine uvidíš.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 26.3.2008 12:44    Post subject: Reply with quote

takže to teď nemám moc řešit...ale kdy to mam začít řešit?
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 2 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms