sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přítel (zejména co do vztahu k oblečení, kosmetice apod.)
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:15    Post subject: Reply with quote

le chat: no,tak mame to podobne...ale pokud mas stejneho ignoranta jak ja,tak s tim nic nenadelas,jedine sa na nho vykaslat Confused
a stim hledenim a hodnocenim to znam,ale beda jak bych to udelala ja...udelala sem to jednuc a byl na me nasrany cely vecer..ale nepomohlo to,on to dela dal..a kdyz mu neco reknu,tak me zbeka ze je to muj problem ze si furt neco domyslam a ze su zakomplexovana...asi tak..ale neuvedomuje si ze me to sebevedomi srazi i on..

takze asi tak
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:15    Post subject: Reply with quote

Mně spíš z toho přijde, že chce, abysis to myslela ty a "musela" s ním zůstat, když by tě nikdo jiný nechtěl Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:25    Post subject: Reply with quote

muj to delal taky, a taky me to stvalo, pak jsem mu to asi milionkrat zopakovala ze nechci slyzet ze ta je dobra ta ma dobre prsa atd, ze chci slyset ze ja jsem hezka, a trochu s tim prestal, ale trvalo to 2 roky Laughing
a obleceni on by se mnou rad i vybiral, ale me se nic nelibi a jeho to stve, ze nad vsim ohrnuju nos Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:30    Post subject: Reply with quote

le chat wrote:
Mně přijde, že on si mě prostě naváží, že si i dokonce myslí, že by mě nikdo jinej nechtěl. I když je spousta chlapů, kterým se líbím. Ale to kdybych mu řekla, tak se akorát nasere. Confused

Ale to mu klidně řekni, jenom ať se nasere Wink

Buď ráda, že ti do oblečení nekecá. Vím, že tě to mrzí, když ti neporadí a nepochválí, a na jiných to pak třeba obdivuje, ale zase kluk, který by si tě nejradši oblíknul k obrazu svému a v každém obchodě ti předhazuje oblečení, které by ti slušelo (a ty třeba víš, že ne, že by ses v tom necítila), to je druhý extrém.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:34    Post subject: Reply with quote

Holky, moc Vám děkuju za názory. A S Mishou jsme na tom asi úplně stejně, to mě mrzí, že takovejch ignorantů je víc Confused . Já prostě fakt nevím, co mám dělat. Dřív to tolik nedělal, protože věděl, že mě naštve, jenže jsme se v půlce listopadu rozešli a pak jsme se zase dali dohromady. V říjnu taky změnil práci a od tý doby je jinej. Prej mu nevadí, když si někam vyrazím i s klukama, dřív by kvůli tomu dělal neskutečný scény. Prostě mi přijde, že už mu na mě tolik nezáleží a s tím souvisí i to, že ho můj vzhled prakticky nezajímá Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:35    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 13:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:36    Post subject: Reply with quote

A proč jste se původně rozešli a proč jste se zase "sešli" (když máš pocit, že mu na tobě moc nezáleží)?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:40    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
A proč jste se původně rozešli a proč jste se zase "sešli" (když máš pocit, že mu na tobě moc nezáleží)?


No původně jsme se rozešli proto, že mi vadilo, když si všímal víc jiných holek než mě. Jak nastoupil do tý nový práce, tak našel i nový kamarády a když se s nima bavil o přítelkyních, tak prej viděl, že u jiných chlapů je to úplně jiný, že ten jejich vztah je nějak lepší, že ty jejich ženský tak nežárlej a tak. Jenže to se mu to řekne, když to nejsou přítelkyně, ale manželky a vidí se každý den! My spolu nežijeme a vidíme se docela málo kvůli jeho práci. Mně by to ani nevadilo, kdyby mi ale věnoval ten čas, co má a opravdu si mě všímal. Dali jsme se asi po měsíci zase dohromady, protože mi psal, že mě pořád miluje, že udělal chybu atd. A já jsem se k němu taky chtěla vrátit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:45    Post subject: Reply with quote

Aha, no tak to je těžký. Jestli nějak moc žárlíš, tak chápu, že se mu to nelíbí, ale jestli on kouká po všech holkách kromě tebe, tak taky chápu, že žárlíš.
Přijde mi divný, že by přehodnotil svůj vztah jenom na základě toho, jak to mají kolegové z práce, když tě teda miluje, jak tvrdí Paranoidnik
No radši to nebudu rozebírat, protože do toho vůbec nevidím, ale nepřijde mi, že by si tě nějak moc vážil.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30773

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:49    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:51    Post subject: Reply with quote

Loth, asi máš pravdu, že bude problém někde jinde. Asi celkově v jeho postoji ke mně. Jenže on je jindy naprosto úžasnej a vůbec se takhle nechová, jenže jindy je to fakt děsný...třeba jednou uviděl v Tescu nějakou holku, která brigádničí u nich ve firmě, ani mě nepředstavil a hnedka za ní šel a začal se s ní bavit. A já jsem tam stála jak debil.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:54    Post subject: Reply with quote

ad chvaleni a obleceni: Max mi mluvi z duse. U nas chvaleni probiha tak, ze se obliknu, ukazu se chlapovi a zeptam se ho, jestli nahodou nejsem nejkrasnejsi ze vsech Laughing a on na to rekne ze jsem Twisted Evil
Nakup obleceni spolecne s chlapem? utopie, to jsem bud odkazana sama na sebe nebo na to mam jeste Max Twisted Evil chlapi na tohle IMHO nejsou, vetsina jich nerekne - hele tohle by se mi na tobe libilo, zkus si to/porid si to.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:56    Post subject: Reply with quote

No jít nakupovat oblečení s chlapem by mě fakt nenapadlo Laughing

Ale myslím, že tady ten problém je něco úplně jiného Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Wed 9.1.2008 15:56    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 14.2.2008 13:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Next
Page 2 of 21

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms