sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Naštvat přítekyni/přítele
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Mon 12.11.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

zombik prej.. Laughing Laughing no já nemůžu..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 12.11.2007 23:02    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9795

PostPosted: Mon 12.11.2007 23:04    Post subject: Reply with quote

Já bych asi nevydržel s holkou před kterou bych si musel pořád dávat pozor na pusu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 12.11.2007 23:08    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Nni pod posteli zombik?
Rolling Eyes Laughing


Roflnik
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Malej_ošklivej
kytky 0, meta: 25


Joined: 12 Nov 2007
Posts: 17

PostPosted: Mon 12.11.2007 23:34    Post subject: Reply with quote

Tak nemístnou srandu snad ne, blbý vtipy jsou teda mojí specialitou, ale ty omezuju a vlastně už nevyprávím. Maximálně řeknu tak dva za rok, to už mě vyškolilo. Cool

No ono je to různě, tobě stačí zombík pod postelí, jindy nádobí po jeho vaření. Situace jsou různé stejně jako u tebe. Spíš jde o to, že někdy opravdu řeším skoro vyřešené (třeba už po miliónté o tom začínám rozhovor). Nebo se snažím vyřešit něco, co neví ani jeden z nás jak vyřešit. Třeba se to týká hodně osobních věcí a to už dál rozebírat nebudu.

S tím ovládáním máte pravdu. A ovládat se asi budu muset celej život, bez ní by to bylo pro mě na světě moc prázdný.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nevelkej ale krásnej
Guest





PostPosted: Tue 13.11.2007 0:03    Post subject: Krutý Reply with quote

Malej_osklivej, je mi tě docela líto. Se svou nejdražší tady právě čteme tvoje příspěvky a shodujeme se třeba na tom, že chlap si může říkat, co chce a na holce je, jestli se kvůli tomu urazí nebo ne... Jinými slovy - to nikdy nemůžeš předvídat.

Jednou jsi se postavil do role podřízeného, který si furt musí dávat pozor na pusu a čím víc jí ustupuješ, tím větší nároky má. Za chvíli přestaneš mluvit úplně a bude ti vyčítat i to. Takhle to prostě nejde. Měl by sis stát za tím, co říkáš a se svou drahou polovičkou spíš řešit, jestli říkáš fakt hovadinu, nebo jestli ona se zbytečně vzteká. Ve většině případů bude správně druhá možnost, ale to se ti stejně prosadit nepodaří.

Podle mě sis to zkazil už dávno právě tím postojem, že musíš ustupovat, jinak tě nechá. Pravda je taková, že právě kvůli tomu tě nechá. Rozhodně nechci, aby to vyznělo, že se ženě nikdy v ničem nesmí ustupovat, ale je nesmysl ustupovat proto, že je to žena. To fakt není důvod.

Z toho, co píšeš, je vidět, že na jednu stranu víš, co děláš špatně (tak přestaň) a na druhou stranu se ta tvá milá rozlítí kvůli kdečemu.

Chlapi by se neměli bát toho, že naštvou holku tím, že chtějí něco dobře. Ony se zas tak moc nezabývají tím, co chceme my, ale my se podřizujeme všemu - i tomu, co neřeknou. To rozhodně není v rovnováze.
Back to top
 
Nevelkej ale krásnej
Guest





PostPosted: Tue 13.11.2007 0:04    Post subject: Kšá! Reply with quote

Miláčku, nečti to!!!!! Laughing
Back to top
 
Malej_ošklivej
kytky 0, meta: 25


Joined: 12 Nov 2007
Posts: 17

PostPosted: Tue 13.11.2007 0:34    Post subject: Re: Krutý Reply with quote

Nevelkej ale krásnej wrote:
Malej_osklivej, je mi tě docela líto. Se svou nejdražší tady právě čteme tvoje příspěvky a shodujeme se třeba na tom, že chlap si může říkat, co chce a na holce je, jestli se kvůli tomu urazí nebo ne... Jinými slovy - to nikdy nemůžeš předvídat.

Jednou jsi se postavil do role podřízeného, který si furt musí dávat pozor na pusu a čím víc jí ustupuješ, tím větší nároky má. Za chvíli přestaneš mluvit úplně a bude ti vyčítat i to. Takhle to prostě nejde. Měl by sis stát za tím, co říkáš a se svou drahou polovičkou spíš řešit, jestli říkáš fakt hovadinu, nebo jestli ona se zbytečně vzteká. Ve většině případů bude správně druhá možnost, ale to se ti stejně prosadit nepodaří.

Podle mě sis to zkazil už dávno právě tím postojem, že musíš ustupovat, jinak tě nechá. Pravda je taková, že právě kvůli tomu tě nechá. Rozhodně nechci, aby to vyznělo, že se ženě nikdy v ničem nesmí ustupovat, ale je nesmysl ustupovat proto, že je to žena. To fakt není důvod.

Z toho, co píšeš, je vidět, že na jednu stranu víš, co děláš špatně (tak přestaň) a na druhou stranu se ta tvá milá rozlítí kvůli kdečemu.

Chlapi by se neměli bát toho, že naštvou holku tím, že chtějí něco dobře. Ony se zas tak moc nezabývají tím, co chceme my, ale my se podřizujeme všemu - i tomu, co neřeknou. To rozhodně není v rovnováze.


No děkuju za analýzu. Ale nemyslím si, že se rozlítí kvůli kdečemu, jak píšeš. Nemám takový problém, že bych pořád jen couval nebo že by na mě byla naštvaná kvůli každý pitomosti. Jen jsou situace, kdybych se radši neviděl. Možná z toho jak to tady popisuju to není tak jasný, ale kdybych citoval, tak mě tu pozná.
Určitě máš pravdu v tom co si tu napsal a s posledním odstavcem plně souhlasím. Je to dáno od přírody. Ale zase si myslím, že to taky není tak jednoznačný. Vždycky se někdo musí podřídit, něco jako kompromis je docela vzácnost a vlastně to je podřízení se obou partnerů. V jednom vztahu ustupuje žena (podle mě naprostá většina = považováno společností za normální) a jindy muž (podle mě menšina = chlap je dle společnosti srab a podpantoflák). Ve vztahu prostě podle mě stejně vždycky někdo dominuje, někdy to vidět je a někdy ne, nikdy se dva přesně nedohodnou.

Můj problém je možná ten, že se chci vždycky zachovat správně a nevyvolávat konflikty. Ta druhá věc asi převládá a když už se něco děje, tak chci aby to hned utichlo. Asi je to tím, že mám rád klid a každá nejistota mě docela ubíjí.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9795

PostPosted: Tue 13.11.2007 0:37    Post subject: Reply with quote

A co se stane když tě pozná?
Back to top
View user's profile Send private message  
Malej_ošklivej
kytky 0, meta: 25


Joined: 12 Nov 2007
Posts: 17

PostPosted: Tue 13.11.2007 0:53    Post subject: Reply with quote

che wrote:
A co se stane když tě pozná?


Asi bude docela sranda Question Confused Možná se naštve, že to řeším tady. V každém případě se uvidí.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11968

PostPosted: Tue 13.11.2007 5:39    Post subject: Reply with quote

tak proc to resis tady, kdyz te pozna? a to ty nechces? pac my ti asi moc nepomuzem, kdyz nenapises neco konkretne...
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 13.11.2007 7:30    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Tue 13.11.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

TarTar wrote:
zombik prej.. Laughing Laughing no já nemůžu..


Laughing Laughing Laughing to je dobrý, z toho bych v ten moment pukla smíchy Laughing

Jinak já jsem asi podobný případ jako zakladatel. Xkrát se mi stalo s bývalým, že jsem v nějaký moment neúmyslně vygenerovala něco, čím jsem ten moment úplně zazdila a on se tvářil...asi jako slečna od zakladatele. Pěkně mě to štvalo, nepřišlo mi, že bych říkala něco hodně nepatřičného. Někdy to bral úplně v klidu, ale v nějakých momentech se tvářil asi takhle Rolling Eyes
Jak píše Božský Chempion, taky bych nevydržela s někým před kým bych si musela dávala pozor na to co říkám.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Tue 13.11.2007 13:35    Post subject: Reply with quote

myslim, že v prudérnosti přítelkyně malýho ošlivýho bude někde jinde..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Tue 13.11.2007 19:53    Post subject: Reply with quote

A tvoje přítelkyně tady nic neřeší? Jinak nevím, proč by jí mělo vadit, že to děláš ty... pokud ti tedy nezakázala sem chodit Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms