sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
studující a pracující přítelové..
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Thu 1.11.2007 17:26    Post subject: Reply with quote

Ja jsem na nej pysna dost, studuje obor, kterymu skoro nikdo nerozumi. Hodne pracuje a to se mi casto nelibi, ceka treba az usnu a jde k pocitaci Confused Jinak si o praci mame urcite co rict, pracujem ve stejne firme, takze je to nase docela casty tema. Jediny na co pysna u nas obou nejsem je moje i jeho snaha skloubit praci a skolu Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Thu 1.11.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

já jsem u přítele pyšná hlavně na to, že dokáže skloubit práci a školu, čehož já schopná nejsem (asi jsem lemra). Obory máme sice jiné, i když něco společného mají, takže se tom bavíme často. Co mi vadí, že přítel tu školu tak fláká, vypadá to, že bude studovat donekonečna Crying or Very sad Zatímco já už budu hotová, on se bude stále plácat někde ve čtvrťáku, bojim se, aby to nebyla pro náš vztah smrtelná rána, protože já budu mít práce asi až nad hlavu, zatímco on si bude dál žít studentským životem. A co za pár let, až já budu chtít děti a on teprve vyleze ze školy?
Kdo je ambicióznější? To nevim, ačkoli se to může zdát jako rozpor s tím, co jsem napsala prve, myslim, že ambicióznější je on. Já ambiciózní nejsem, jenom přehnaně zodpovědná Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Thu 1.11.2007 21:29    Post subject: Reply with quote

no ono si zkus dělat školu a chodit do práce...ono když na školu neni čas, tak to nejde tak jednoduše.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 1.11.2007 21:33    Post subject: Reply with quote

přitel nepracuje a na školu kašle stejně. A mě to štve. já sice neměla při škole stálou práci, ale během celé výšky jsem chodila na brigády. Ambicioznějši jsem určitě já. Přítel by nejradši jenom celý dny seděl u počítače a nedělal nic jinýho. já potřebuju k životu vidět za sebou nejakou práci něco dokázat.

Taky z toho asi plynou všechny problémy, který máme.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Thu 8.11.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

tady to vypadá, že ženy bývají pracovitější, rozumnější, ambicioznější a já se přitom setkávám stále s opakem
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Thu 8.11.2007 16:46    Post subject: Reply with quote

moj priatel ma strednu skolu nejaku elektrikarsku a rozhodne nebol dobry student, ma maturitu ale dostal ju zvlastnym sposobom Confused ked bol mladsi, popoziciaval si z banky a teraz ide skoro cela jeho vyplata na to....rozhodne by som ho nechcela spoznat ked mal takych 17-19. Ale teraz mi pride rozumny, je velmi pracovity, kolkokrat za mnou nepride, lebo musi spravit to alebo hento. On ma taky nazor, ze najprv treba splnit si povinnosti a az potom ja a ine zabavy Laughing Sa mi paci, ze si plni povinnosti no ale ved aj ja mam svoje povinnosti Twisted Evil Bicovnik *vtip* Robi ako elektrikar v cementarni (divne no Cool ), niekedy sa tam nudi, ale castokrat je tam aj dlhsie, lebo maju robotu. Takze ako kedy. Raz mi hovoril, ze vzdy chcel byt elektrikarom a ze ho to bavi. Tak sa mi paci, ze si splnil sen Very Happy Plat je sice nahovno, ale nechcem sa mu moc babrat do financi, predsalen je to jeho zivot. Ale je naozaj sikovny, videla som ho, ked mi opravoval konzolu na playstation.
Nebol vzdy elektrikarom, predtym robil v tovarni na sacky do kosov Roflnik (nejak sa zacat musi Laughing ) a potom robil pokryvaca striech(ja by som tam nikdy nevyliezla). Ten moj nema ani vysoku, ledva dostudoval strednu ale blby mi naozaj nepride. Je manualne zrucny, sikovny a pracovity. A to je fajn.....a aby som nezabudla, je aj hasic (ale chodi iba na sutaze, ale su vcelku dobry, skoro vzdy su v prvej 3-ke) a potom hra aj futbal, ale to iba tak rekreacne. Proste stale ma cosi na robote Laughing
narozdiel odomna...s ucenim moc problem nema, moc sa teda neucim ale vzdy schytam nejake dobre znamky. O zvladnutie maturit sa moc nebojim. Co sa tyka sikovnosti, to moc teda sikovna nie som, v Grecku som sa zlepsila, na zaciatku to bola ale fakt slabota. Ale stale podla mna nie som v tom dobra. Po strednej nechcem ist na vysku, lebo uz ma nebavi sa stale ucit, chcem mat pracu, niekedy ti da viac ako skola...a aspon peniazky budu. Vo svojom volnom case nerobim vlastne nic...sedim za pc a to je vsetko. Coraz viac ma to skrie, lebo vidim, aky je Tomas zaneprazdneny a ja nerobim nic.

Pysna nanho som, unho som zistila, ze skola neznamena vsetko
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

Josie skola sice nie je vsetko, ale podla mna v dnesnej dobe, ked uz vysku vystuduje kazdy ....... , nemat titul, no neviem.....
Jasne ze prax je kolkokrat vacsi prinos, ale podla mna na veduce pozicie ho mat treba, ak teda clovek nema znamosti...
Ja som este vs neskoncila, skola ma teda moc nebavi ani ucenie ako take ale beriem to ako nutnost.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16152
Location: up in the sky

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:29    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Bibi on Tue 1.1.2008 20:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:32    Post subject: Reply with quote

já myslim, že kluk si pěkný prachy vydělá bez titulu , ale obávám se, že holka ne..
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:33    Post subject: Reply with quote

U mně má naopak josie plus, že to bere takhle : ) Nelíbí se mi dnešní názory, že člověk bez titulu je víceméně nic. Spousta lidí má spokojený život a dostatek financí i bez toho Cool Můj přítel má taky SŠ, teď prodává v elektru a na plat si nestěžuje, dokonce mu nedávno přidali a v podstatě povýšil, i když mě jisté věci ohledně toho štvou (musí jezdit pryč) tak jsem na něj pyšná i tak a neřeším, že nemá titul.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:36    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Jo, Shrew na to kápla, taky myslím Confused Proto studuju, on sice dobrou práci našel i bez VŠ, ale obávám se, že já jako ženská bych takové štěstí neměla, zvlášť na maloměstě.

Bibi Shocked Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
já myslim, že kluk si pěkný prachy vydělá bez titulu , ale obávám se, že holka ne..


tohle je zase názor Laughing můžeš mi uvést nějaký konkrétní příklad?
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Jo, Shrew na to kápla, taky myslím Confused Proto studuju, on sice dobrou práci našel i bez VŠ, ale obávám se, že já jako ženská bych takové štěstí neměla, zvlášť na maloměstě.

Bibi Shocked Laughing


a je to opravdu o štěstí nebo spíš o schopnostech?kdybys uměla to co on, tak bys nezískala tu samou práci?
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16152
Location: up in the sky

PostPosted: Thu 8.11.2007 20:50    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Bibi on Tue 1.1.2008 20:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Next
Page 2 of 22

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms