sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zamilovanost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 29.10.2007 16:41    Post subject: Reply with quote

ja bych treba nemohla byt ve vztahu, ve kterem by mi chybela jiskra nebo vasen.

se spoustou kluku mi bylo fajn, byli skvely, zodpovedni...bylo mi s nimi moc dobre a dokazala bych si s nimi predstavit zivot, ale NECO tomu chybelo a to neslo nicim nahradit. postupem casu jsem je zacla vnimat spis jako hodne dobre kamarady. a dal uz to proste neslo a taky to byl muj jediny rozchodovy argument
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Mon 29.10.2007 16:43    Post subject: Re: Zamilovanost Reply with quote

ed
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Sat 17.11.2007 21:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Mon 29.10.2007 17:03    Post subject: Reply with quote

Tangerine wrote:
TarTar - jak později (pro představu)?

Se mnou se teď z tohohle důvodu rozešel přítel, se kterým to byl naprosto dokonalý vztah, ale on nebyl zamilovaný... tak sonduju, jestli třeba nemůžu udělat něco, aby se to změnilo nebo jestli by byla šance, že by si to uvědomil později (utopie Rolling Eyes )


no přítel mi tak nějak začal vyznávat lásku až po roce, nebo spíš říká že to tak začíná cítit (že mě miluje) Laughing
no tak já 2x kategoricky odmítla rozchod s tim, že nechci vztah chci bejt sám neni důvod k rozchodu Laughing prostě se mě nemohl zbavit no..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.10.2007 17:06    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
se spoustou kluku mi bylo fajn, byli skvely, zodpovedni...bylo mi s nimi moc dobre a dokazala bych si s nimi predstavit zivot, ale NECO tomu chybelo a to neslo nicim nahradit. postupem casu jsem je zacla vnimat spis jako hodne dobre kamarady. a dal uz to proste neslo a taky to byl muj jediny rozchodovy argument


Kostra to vystihla asi nejlíp tomu, co mi řekl on. Že doufal, že to přijde postupem času, ale ono nic a že myslí, že by to ani nepřišlo...

Jiná ženská ani nic jinýho v tom nebylo, fakt to byl nádhernej vztah po všech stránkách a já si myslela, že to cítí stejně jako já. A ejhle - zničehonic rozchod.

Tornado - znali jsme se předtím pár let, ale jen tak povrchně, jiskra přeskočila až na jednom výletě na konci prázdnin a od té doby jsme spolu začali trávit hodně času a asi po měsíci to přerostlo ve vztah.

mexxie - a ten tvůj bývalý - co se stalo, že jste se k sobě nakonec vrátili?

A děkuju za podporu i veškeré reakce Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11968

PostPosted: Mon 29.10.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

U me je zamilovanost duvod k zacatku chozeni s nejakym clovekem. a ja beru zamilovanost jako takoveto mravenceni, kdyz si na toho druheho vzpomenete.. Na to, ze se vam pri myslence na nej podlomi nohy.. Ze zacatku je to sexualni pritazlivost..

A pak mam lasku a to je postupem casu, ne hned.. Kluk, ktery mi "Miluju te" rekne po mene jak dvou mesicich mi prijde divnej a moc mu to neverim..
A ano, zazila jsem ten rozchod, kdy mi bylo fajn, ten kluk byl uzasne hodnej, udelal by cokoliv bych rekla.. ale z me strany ta jiskra nepreskocila, nic sem necitila, mela jsem ho rada, ale nebyla to zamilovanost..
kdyz jsem si predstavila, ze bych ho mela libat, nedelalo to se mnou nic, nevonel mi..proste tak...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Mon 29.10.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

No já se většinou do kluka zamiluju taky až třeba po dvou měsících. A to mi pak zase vydrží, když se do někoho zamiluju hned, tak mě to brzo přejde. A taky mám období, kdy si i po třech letech přijdu fakt zamilovaná. Třeba když mě něčím potěší, nebo spolu něco hezkýho prožijeme, tak mi připadá že to je skoro jak na začátku Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9474

PostPosted: Mon 29.10.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

Můj nejdelší a nejkrásnější vtah byl takový, že jsem se zamilovala až postupem času.

Všechny ty kde hned ta jiskra přeskočila postupně ochabovaly. I nynější Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 29.10.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

já mám teda taky zkušenost takovou, že kde ta "jiskra" nepřeskočila hned, tak to byly hezký vztahy, naopak kde to byla "láska na první pohled", tak to nemělo moc dlouhé trvání, bylo to spíš takový náhlý vzplanutí ...
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 29.10.2007 18:09    Post subject: Re: Zamilovanost Reply with quote

Zamilovali jste se do svého partnera hned?to sa ani nedá sympatie sú aj okúzlenie výzorom ale proste zamilovanosť pricháza postupne Nebo zamilovanost přicházela až postupem času, co jste se víc poznávali a pokud ano, tak po jaké době zhruba? hmm neviem ale asi po 2-3mesiacoch? to naberá na obrátkach myslím Rozešli jste se někdy s někým, s kým vám bylo sice skvěle a měli jste ho moc rádi, ale nebyli jste "zamilovaní"? ano ak sa to dá tak povedať
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.10.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

ja to mam jako tornado, kdyz se nezamiluju na prvni pohled, tak to pro me neni to prave..
Ted s tim mam docela problem, jeste kvuli byvalemu a tak.. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.10.2007 18:42    Post subject: Reply with quote

alishka wrote:
kdyz jsem si predstavila, ze bych ho mela libat, nedelalo to se mnou nic, nevonel mi..proste tak...


tak tohle je zase o přitažlivosti...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 30.10.2007 6:21    Post subject: Reply with quote

Tangerine, promluvili jsme si. Byla jsem z toho špatná, nechápala jsem, co se děje, protože mi to řekl ze dne na den a já si myslela, že nám to celkem klape. Takže jsme si popovídali o tom, co mu vadí a co vadí mně, zjistili jsme, že se pořád chceme a dali se znova dohromady. A pak to bylo fakt o 100% lepší.


Moje zkušenost je taková, že společné zážitky a fyzická přitažlivost je to, co vztah dokáže i po několika letech udržovat živým. Je jasné, že třeba po třech letech nebudu cítit denodenně motýlky v břiše, ale je potřeba, abych když se na něj čas od času podívám, cítila, že mě ten kluk pořád bere. Jinak je to o kamarádství a o to v tomhle věku zatím ještě až tak nestojím Embarassed
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Tue 30.10.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:

Moje zkušenost je taková, že společné zážitky a fyzická přitažlivost je to, co vztah dokáže i po několika letech udržovat živým. Je jasné, že třeba po třech letech nebudu cítit denodenně motýlky v břiše, ale je potřeba, abych když se na něj čas od času podívám, cítila, že mě ten kluk pořád bere. Jinak je to o kamarádství a o to v tomhle věku zatím ještě až tak nestojím Embarassed


S tímhle souhlasím do puntíku. Stalo se mi, že jsem chodila s kluky, kteří byli fajn, rozuměli jsme si, ale nebyla tam taková ta počáteční "jiskra". Bylo to vyrovnané partnerství, ale spíš přátelství než láska. A mně to začalo po čase dost vadit, i když jsem si myslela, že to není tak důležitý. Je.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 30.10.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

Do současného přítele jsem se zamilovala postupem času. Dokonce jsem se s ním ze začátku párkrát chtěla rozejít, ptž mi připadalo, že on je do mě zamilovaný strašně moc a připadalo mi to nefér, že já bych ho spíš brala jako skvělýho kamaráda. Ale naštěstí to přišlo a teď ho opravdu miluju, ale je tu ale... Confused Pořád ještě k němu necítím takovou fyzickou přitažlivost jakou bych asi měla. V posteli je to s ním fajn, nikde žádný problém, ale stejně...raději se s ním tulím a mazlinkám než miluju...dlouho jsme neměli sex, protože má nějaký kožní problémy a mně to ani nějak extra nechybělo...jako chybělo, to jo, ale ne, že bych z toho byla šílená a nadržená. Ani nějakou nadrženost necítím, když jsem s ním. Přitom jinak všechno klape a hlavně je to chlap se kterým se dá počítat do života, vím, že děti by měl strašně rád, o domácnost by se uměl starat, uvařil a všechno, ale já asi pořád budu v hloubi duše na tzv. hajzlíky. Třeba můj předchozí vztah byl strašně silnej, vášnivej, skoro pokaždý když jsme se viděli tak jsme šukali jako králíci a milovala jsem ho tak, že jsem se z toho skoro zbláznila. Jenže právě to byl typ hajzlíka, vůbec rodinný typ, kamarádi a motorky na prvním místě, myslím, že mě i podváděl...možná proto, že to tak hnusně skončilo se snažím teď krotit a nezbláznit se zas do někoho, ale kdybych to cítila tak bych to prostě cítila, ne? Prostě mám pocit jako by mezi mnou a současným ta jiskra ještě nepřeskočila (tedy z mé strany) a to jsme spolu třičtvrtě roku a teď když jsme tak dlouho neměli ani sex mi to opravdu připadá jako bysme byli přátelé. Každopádně opouštět ho nechci, to v žádném případě!!!! Miluju všechny chvíle kdy jsme spolu jen je to prostě jiné než u těch bývalých.
Sakra, nějak jsem se rozjela, promiňte Embarassed ale myslím, že to sem patří. Ex.....
Back to top
 
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Wed 31.10.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Takové "to" čemu ty říkáš zamilovanost (šílení po tom druhém, neustálé myšlenky na něj) je úplně něco jiného, než opravdová láska... zamilovanost přichází okamžitě (zvláště pokud je člověk dlouho sám a potká někoho, kdo vypadá, že by eventuelně mohl být ten onen pan pravý, v takovou chvíli dokáže člověk přehlížet spoustu podstatných věcí)...

před čtyřmi lety jsme s honzou začali spolu být prostě "jen tak". Ani já, ani on jsme nebyli zamilovaný, byli jsme prostě sami a nechtěli jsme být sami.

A i přesto, že měl spoustu chyb a trápil mě, což jsem si nepřipouštěla, jsem se do něj jednoho dne (ví bůh kdy) zamilovala (i když dodneška nevím, jestli to nepřerostlo jen v určitou závislost), ale on vždycky tvrdil, že je mu se mnou hrozně fajn, ale nikdy neřekl, že mě miluje (až asi na tři výjimky, kdy v euforii okamžiku asi něco takového pociťoval).......

Jsem se vykecala, ale chci tím říct, že.. ano, láska může přijít, ale vždycky už ten vztah bude naplněný určitým "ale", které by dřív nebo později přišlo na scénu, v horším případě by se to "ale" ozvalo s nějakou novou láskou, možná pro tebe Ondřej udělal to nejlepší, co mohl.

Jsi perfektní človíček a dovedu si představit, jaké měl Ondřej dilema, než ti tohle řekl, ale někdy prostě kluci chtějí něco jiného, než co jsme my... pro ně bohužel. Možná jsme obě prostě ještě příliš dětské na to, aby nás někdo doopravdy miloval, možná prostě bude ještě chvíli trvat, než se v jejich očích změníme v Ženy.

Možná ti to přijde mimo mísu, ale myslím, že v tom bude náš dost podstatný problém... Jsme skvělé kamarádky, ale tím to asi hasne.
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 2 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms