sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak se zbavit žárlení?
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 28.8.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 28.8.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

Žárlivej je skoro každej,někdo víc,někdo míň...Já i přítel jsme tak nějak v normálu,takže to je v pohodě...Jak to,že to u tebe vypuklo až časem?? To by spíš člověk čekal,že to časem pomine,ne?? Nechybí vašemu vztahu důvěra,otevřenost nebo tak něco?? Nebo ty máš nějakej důvod žárlit (kterej ti třeba tvuj kluk dal,klidně i víc v minulosti..)??
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Tue 28.8.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

je to pravda. musis se ovladat, protoze takhle ponizujes jen sama sebe a vubec ne ta devcata. minimalne v jeho ocich.proste si musis zvyknout a pripustit ten fakt, ze nejsi jedina holka na svete ani jedina holka, ktera se mu libi. to je hrozne pokrytecky nazor. ja sama jsem s tim mela problemy a vlastne porad i mam. ale jsem dukaz toho, ze kdyz se chce, tak se to da ukocirovat
Back to top
View user's profile Send private message  
Hana
Guest





PostPosted: Tue 28.8.2007 18:58    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Žárlivej je skoro každej,někdo víc,někdo míň...Já i přítel jsme tak nějak v normálu,takže to je v pohodě...Jak to,že to u tebe vypuklo až časem?? To by spíš člověk čekal,že to časem pomine,ne?? Nechybí vašemu vztahu důvěra,otevřenost nebo tak něco?? Nebo ty máš nějakej důvod žárlit (kterej ti třeba tvuj kluk dal,klidně i víc v minulosti..)??


Jednou mi k tomu vlastně zavdal příčinu, když si psal s jednou holkou, i když jsem ho poprosila, jestli by to nedělal...
Back to top
 
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 28.8.2007 20:57    Post subject: Reply with quote

Hana wrote:
Jednou mi k tomu vlastně zavdal příčinu, když si psal s jednou holkou, i když jsem ho poprosila, jestli by to nedělal...

a máš pocit,že je to kvůli tomu?? to většinou člověk cítí,jestli je to z nějakýho důvodu...jestli v tobě nechalo následek zrovna tohle,určitě to víš
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 29.8.2007 7:01    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 12:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 29.8.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Zarleni se asi nikdy nezbavis, ale da se naucit ovladat. Neni to tak tezky, kdyz budes cvicit Razz
Jako na to zadna rada neni, nez byt zticha. Mozna jen si uvedomit, ze proste holky byly a budou, vzdycky se najde nejaka hezci a lepsi...ale on chce byt s tebou, tak ho od sebe neodhanej.

múdre slová len keby si to človek dokázal uvedomiť keď má žiarlivostný záchvat Confused
ja keď žiarlim tak je to ako záchvat Sad
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 16.9.2007 8:07    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Zarleni se asi nikdy nezbavis, ale da se naucit ovladat. Neni to tak tezky, kdyz budes cvicit Razz
Jako na to zadna rada neni, nez byt zticha. Mozna jen si uvedomit, ze proste holky byly a budou, vzdycky se najde nejaka hezci a lepsi...ale on chce byt s tebou, tak ho od sebe neodhanej.


tak tohle je uplně vyčerpávající.
akorát bych doplnila že žárlením bez důvodů akorát ubíjíš sebe a taky i váš vztah...
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:15    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
maxmiliana wrote:
Asi ti nezbyde nic jineho, nez se priste kousnout do jazyka a zacit se ovladat.


Děkuji za "úžasnou" radu... Rolling Eyes


A jakou radu by si jako chtěla???Hmmm?Jako nějaký recept? Na to holka není žádný recept,buď žárlíš a dokážeš se ovládnout,anebo žárlíš a jsi hysterka.To si musíš rozmyslet co stoho budeš.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 17.9.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

jo přesně. buď žárlíš a jsi hysterka jako já a pak chodíš k psychiatrům a jíš antidepresiva jako chleba, nebo se ovládneš a budeš v pohodě.Ono to jde...jde to se prostě ovládnout a v duchu si promítat jen to pro-že je to opravdu jenom kámoška, že by ti to neudělal atd...pomáhá to.Musíš si prostě vsugeorovat že se fakt nic neděje.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Sat 3.11.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

posledni dobu cim dal vic zarlim a podeziram ho...ale sakra dyt sem to nikdy nedelala a hnusilo se me to Shocked Mad tak proc? Confused nejhorsi je ze kdyz se snazim delat ze nic,tak su tak neuveritelne protivna ze to stejne pozna Confused
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggie
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 695
Location: Kladno, Praha.

PostPosted: Thu 7.2.2008 20:55    Post subject: Reply with quote

Hm musim říct, že jsem na tom úplně stejně, vypuklo to u mě náhle. Nikdy jsem to nezažila a najednou šup. Zjistila jsem, že žárlím podle toho, jak se cítím. Když si myslím, že dnes mi to třeba sluší (to je málokdy), tak nežárlim nebo jen v malé míře, ale když si nemyslim, že vypadam dobře, tak žálim šíleně. Zítra si chci koupit tu knihu, Jak se zbavit žárlivosti. Už to nemůžu dál takhle vydržet.
_________________
Čím více poznávám lidi, tím více mám raději psy.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 7.2.2008 21:22    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 16:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggie
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 695
Location: Kladno, Praha.

PostPosted: Thu 7.2.2008 21:24    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
nevim, jestli je knizka tohohle typu dobra investice. ja teda rozhodne takovym brakum neverim. ono tech rad v tomhle tematu je sice jenom par, ale myslim, ze je zmineno to jedine a hlavni...

Já vim no, jenže mně už to drásá nervy. Chci vyzkoušet všechno. Nějak mi nejde se zapřít a mlčet.
_________________
Čím více poznávám lidi, tím více mám raději psy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Fri 8.2.2008 8:50    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
jo přesně. buď žárlíš a jsi hysterka jako já a pak chodíš k psychiatrům a jíš antidepresiva jako chleba, nebo se ovládneš a budeš v pohodě.Ono to jde...jde to se prostě ovládnout a v duchu si promítat jen to pro-že je to opravdu jenom kámoška, že by ti to neudělal atd...pomáhá to.Musíš si prostě vsugeorovat že se fakt nic neděje.

no ja som na svoju naj. kamarátku skoro ani nežiarlila a ona mi to chcela urobiť Confused najviac ma sklamalo, že ten podraz by mi urobil blízky človek a ja pritom žiarlila na cudzie
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Next
Page 2 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms