sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
drzgroš, márnivec, gentleman...?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
PIGGGY
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 584

PostPosted: Sat 7.7.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

bublinka... mne teda prijde divne abych si sama platilo treba colu v baru, vzdycky to zaplati on nebo ja ale vzdy dohromady a to jsme spolu "pouze" 4 mesice. Ale musim priznat ze kino jsme si patili samy. Ale musim uznat, ze by mi platil obleceni, to bych se citila divne Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 7.7.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

piggy ked sme v bare, vacsinou sme vacsia partia a kazdy si platime svoje trebars on ma pivo, ja vodku so sprite tak dam "do banku" peniaze za to...
ked ide po nieco k baru, obcas mi kupi sam, obcas mu proste sama od seba dam peniaze.. Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 9.7.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Ani neviem, kam by som zaradila toho môjho.. Myslik

Zarábame obaja, on asi 3-krát toľko ako ja, ale má aj tomu zodpovedajúce výdaje. Platí hypotéku na byt, k tomu nejaké poistky a ďalšie veci (benzín, potraviny, milión iných drobných vecí). Potraviny kupujeme tak, že sa v platení striedame - raz platí on, raz ja, kedy ako. Väčšinou však platí on. Keď si ideme niekam sadnúť (káva, pizza, večera), tiež platíme kedy ako - raz on, raz ja, ale nikdy to neriešime na štýl "polovicu platím ja, polovicu ty". To nie. Buď ja alebo on. V poslednom čase mu častejšie kupujem oblečenie, lebo sám si ho nekúpi (lebo vraj má "plnú skriňu" - hm, len neviem čoho Rolling Eyes ), tak mu to aj platím, ale nevadí mi to. On mi tiež občas niečo kúpi.. Väčšinou to riešime tak, že kúpim niečo ja jemu a potom aj on mne. Ale nie je to pravidlo. Takže keď to zhrniem, platíme vždy podľa situácie.. Cool

V minulosti toho priateľ veľa nenašetril, teraz sa už snaží (hlavne kvôli bytu). Vo všeobecnosti má zvyk, že ak sa dostane k nejakým "navyše" peniažkom, tak ich rád rozfláka... Kúpi si drahé značkové veci, často aj zbytočnosti, ktoré potom nepoužíva. To ma trochu hnevá. Tiež ma trochu hnevalo, že skoro z každej služobky zvykol nosiť domov rôzne darčeky. Ako pre rodinu a mňa - to pochopím. Ale keď doniesol darček pre suseda a susedku a kamaráta a desiatich iných kamarátov (a aj EX!! Mad ), tak to ma už mierne vytočilo. On je totižto taký dobrosrdečný, že každému dopraje Rolling Eyes . A potom sa čuduje, že nemá peniažky...

Ale dúfam, že teraz sa už umúdril a začne konečne trochu viac šetriť...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 9.7.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

Smile
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love


Last edited by Mishaaa on Fri 20.3.2009 18:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:13    Post subject: Reply with quote

přítel za mně také platí-kina, restaurace, vstupy atd... ale já zase nakupuji a nechci od něj dárky...ale sem tam mi i něco koupí a já jemu kupuji taky pořád něco
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 8.2.2008 21:47    Post subject: Reply with quote

tak muj je stejnej jako já, no možná ještě horší.

Jsme skrblíci Laughing tuhle jsme si o tom povídali.

Říkala jsem mu, jak to mám, a on že to je úplně přesný.
Jako ten hodnej strýček skrblík, kterej se prostě hrozně raduje z penízků, a nejradši by se v nich jen tak koupal a pořád si je počítal, a jemu líto je utratit, když už je získal. Embarassed Laughing

on narozdíl ode mě dokáže spoustu věcí sehnat výhodně - má na to čuch! slevy, reklamace, výhodný koupě, okoukne obchody, najde cokoliv Laughing

já narozdíl od něj se ráda rozšoupnu, a když si chci něco koupit, tak to koupím a neřeším, jestli se totéž dá jinde sehnat levněji..nebo se mi ani nepodaří sehnat někde něco extra výhodně. Prostě líbí se mi - tak koupím


když jdeme někam spolu, nikdy neplatíme zvlášť. vždy buď jeden nebo druhý a střídáme se podle toho kdo má zrovna víc u sebe.

edit: nedalo mi to Embarassed Laughing já ho zbožňuju, strýčka!

_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sat 9.2.2008 15:20; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:22    Post subject: Reply with quote

Tak můj přítel vlastně utrácí docela dost, ale dá se říct, že se mu to pak vrátí (to nebudu dál rozvádět Laughing)
Ale naštvalo mě, že si koupil motorku, kterou vůbec nepotřebuje Laughing jo fajn, byla levná, ušetří na benzínu, ale stejně Confused mohl si koupit auto, který bysme potom v budoucnu měli. Motorka moc pro rodinu není a pochybuju, že ji pak prodá Mad
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 8.2.2008 22:40    Post subject: Reply with quote

preco tie krutiace hlavy? Laughing

Tak my to mame tak.. sme studenti, brigady su obcasne.. zivia nas rodicia Laughing ale mozem povedat ze on nie je marnivy.. ale ani lakomy.. ked ma tak dopraje, sebe aj mne, pozve ma na veceru, obed, ideme von a musim priznat ze najcastejsie miname obaja peniaze pre toho druheho na jedlo Laughing a on mi kupuje aj kvety Smile . Marnivy nie je, dokaze setrit.. taky zlaty stred no, myslim, ze s tymto problemy mat nebude (dufam). Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Sat 9.2.2008 12:16    Post subject: Reply with quote

tak za me pritel platil:
-skoro vzdy jidlo,piti atd kdyz sme nekde byli (pokud jeste mel penize)
-kino a podobne vstupy vzdy
-jinak strasne moc penez je ochotny investovat do pc a pak do auta...do obleceni atd vubec,kupuje mu mamka
-a posledni dobu si zvykl hrat pokra s kamosama...takze aj tam dost casto hodne penez zahuci
-hlavne ze v pulce mesice uz nema penize..a to bydli u rodicu a nic si neplati Rolling Eyes
-jinak na darkoch pro mna nesetril nejak extra..ale sak taky jich nikdy moc nekupil (treba naku kravinu enom tak pro radost nebo tak)-ale ani po nem nic nehcu,este by me to vycetl pak Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggie
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 695
Location: Kladno, Praha.

PostPosted: Sat 9.2.2008 12:35    Post subject: Reply with quote

Oba studujeme, on na VŠ a já na SŠ, on má dobrou brigádu a často se stává, že mi něco platí. Když jdeme ráno na kafe skoro vždy ho zaplatí a někdy na oplátku já. Párkrát už mě pozval na večeři a já jeho taky. Určitě mi toho platí víc, ale snažím se to dorovnat.
_________________
Čím více poznávám lidi, tím více mám raději psy.
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sat 9.2.2008 14:13    Post subject: Reply with quote

K názvu tématu: Já jsem rozhodně pro gentlemany, i když chápu, že v dnešní době je to už skoro nemožný přežitek, aby všechno platil muž. Ale je to hezké, když se podaří aspoň náznak zachovat. Např. mám ráda, když platí on, i když třeba ze společných peněz, je to sice jen takova společenská hra, ale i tak se mi to libi Embarassed
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 9.2.2008 14:15    Post subject: Reply with quote

mne neplati skoro nic... Confused
ked ideme von sami dvaja, platime si vzdy kazdy svoje. Ked robime spolocny nakup, platime ho na polku.
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sat 9.2.2008 18:57    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
ked ideme von sami dvaja, platime si vzdy kazdy svoje.


Je to vaše věc, ale je to hrozné.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 9.2.2008 19:45    Post subject: Reply with quote

Tak můj bejvalej za mě nikde neplatil a musim říct, že už mě to pak začalo hodně moc štvát a byl to důvod hádek. Vůbec to nebylo tim, že bych z něj chtěla dostat nějaký peníze, já mam svoje, ale bylo mi to prostě líto, že mi nikdy nechtěl udělat radost, nikdy mi nic nedal jen tak Confused
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sat 9.2.2008 19:55    Post subject: Reply with quote

s bývalým přítelem jsme jeli napůl...nepamatuju si,že by za mě někdy něco platil..možná-párkrát.Vždycky to bylo tak,že třeba něco platil on a pak já.Nastřídačku.Asi jsem si na to moc zvykla,protože se teď nenechávám vůbec zvát.Připadám si blbě,když za mě někdo platí Embarassed Asi je to tím zvykem..nebo nevim.Přitom bych se nechala pozvat ráda..ale moc by to ve mně hlodalo.Přitom o nic nejde.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 2 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms