sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zenskost
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:31    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 14.8.2007 18:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

Sun Topic, vobec sa netrap Smile To skor spoluziacka je divna za take reci Laughing By si neverila ako velmi dokazu chalani casom taketo veci ocenit, strasne moc, vazne Smile Napriklad moj bol cely rad, ked si so mnou mohol zahrat po sieti Age of Mythology alebo Bombermana Laughing Podla mna su tvoje zaujmy uplne ok, zenu predsa nerobia zenou nalakovane nechty alebo najnovsie trendy, ani sukne, podpatky a tak podobne. Je to fakt o vyzarovani, ako hovori Mery. A nie je nic pritazlivejsie nez slecna, ktora hra divoku hru na pc, no navonok posobi krehko, ked zmokne na vychadzke, tak sa smeje, a ked z toho potom chyti nadchu, je taka "zranitelna", alebo na chate oceni toho svojho, ze narubal drevo a zakuril, ale ked treba - narube a zakuri aj sama a nebude pistat ze si zlomila nechtik Wink Proste - take it easy Smile Ak sa chces raz za cas obliect do sukne a podpatkov, urob to. Ak nie, neries to. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Dellores on Mon 16.11.2009 21:10; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:53    Post subject: Reply with quote

Souhlasim s Mery, ženskou neděla oblečeni ani makeup, ale vystupovani... Mám par kamaradek se kterýma jezdime pravidelně na docela odlehla mista, kde se neni ani pořadne jak umyt a tak jsme kolikrat cely tyden bez sprchy jako prasata a přesto vypadaji stale sexy a žensky. A to nejsou rozhodně žadne fifleny, ale chytre, aktivni a pohodove holky, ktere prostě maji tu ženskost v sobě a kluky přitahuji, včetně mě (asi s každou jsem někdy flirtoval, nebo nějak blbnul), vyjimka je tak trochu Natalka Embarassed , sice to nerad rikam, ale s ni mam opravdu pocit jako bych byl s kamaradem... mam ji moc rad a je to moje nejlepsi kamaradka, ale proste ji moc jako ženskou neberu Embarassed A ani s ni nedělam takove ty blbosti, jako s ostatnima holkama... jako by mi u ni něco chybělo a i kdyby se namalovala a koupila minisukni, tak by se na tom nejspise stale nic nezmenilo Embarassed ... řekl bych že je to asi tim jak vystupuje a jak se chova... proste jsem u ni nikdy nevidel takovy ten laškovny usmev, nebo tak neco... kdyby se mě zeptala, tak přesto že ji znam přes 8 let, tak bych ji asi nedokazal poradit co by měla změnit, protože sam nevim v čem je zakopany pes... nejspise je to tim jejim raznym a tvrdym vystupovanim, nebo ma proste jen malo estrogenu... čert vi...

Prostě ja musim u holky tu ženskost citit. Asi bych nedokazal žit s nějakou, se kterou se citim jako s kamaradem Embarassed Jako kamaradku bych ji samozřejmě chtěl, ale jako partnerku ne Embarassed Každopadně v tematech hovoru, obleceni, makeupu a koniccich bych opravdu chybu nehledal... i kdyby jsi strilela z kulometu, mlatila se pesti v ringu, nebo hrala hry 24 hodin denne, tak to neznamena ze stále nemužes pusobit zensky Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.4.2007 20:17    Post subject: Reply with quote

Sun Arrow o mě se říká, že jsem na pul chlap, nemaluju se , nakupuju v nejvyšší nouzi, oblíkám se jako chlap, a prej i myslim jako chlap.. neumim poslouchat kamarádky když se mi svěřují s trápením.. nemám na to trpělivost, hlavně jim hned radím co maj dělat, aniž bych je vyslechla do konce(abych si zkrátila to utrpení)
Přítel mi řekl, že by radši chodil s nějakou tupou blondýnou, co se šminkuje, bez make upu nejde ani s košem, a její největší hobby je moda a nakupování.. prej by to bylo mnohem jednodušší..
No myslej si to i mý kamarádi, ale maj mě rádi.. nějak s tim nemám problém..a vubec myslim si, že ženská jsem dost..na střední mi říkali chodící sex-appeal (to jen abych se pochlubila), ale to už je dávno..Myslim jako ženský, taky řešim píčoviny, jako všechny..užírám se problémem ve vztahu, který vlastně ani neni..on něco řekne, a já přemýšlím proč to řekl a jak to myslel..
Třeba jsem na pul chlap, každej je nějakej..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 13.4.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Vše co píšeš směřuje k jedinému - lidské individuum VS. představy společnosti a výchova.
Myslíš že to tak máš jako jediná? Rozhodně ne. Taky nesnáším některé řeči co se vedou o ženách a přímo některé i na ženách nesnáším. Vadí mi že se říká o ženách jak nemají orientační smysl nebo jak maj potíže s technikou atd. Jenže je fakt že některý to tak maj až hanba Laughing
Prostě si pobrala trochu víc mužského, ale ne doopravdy, jen to tak překládá společnost ve které žiješ.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 13.4.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

Dakujem, vazne mi to dost pomohlo.. aspon ze ma niekto chape a nie som sama Embarassed

Boli tu nazory ci to chcem/nechcem menit? Nie, nechcem, citim sa takto dobre.
Ci to priatelovi vadi? Myslim ze nie. Obcas mam z neho sice pocit, ze zo mna chce mat dake dievcatko.. ale co ja viem, v podstate mu asi vyhovujem, inak by so mnou nebol.

Akurat dnes sme sli trolejbusom na Kolibu (z jednej konecnej na druhu) a celu cestu sme sa bavili o questoch vo WoW, o nejakych dalsich veciach z WoWka a o zbraniach ktore pouziva na airsofte a ludia na nas len kukali (no teda hlavne na mna Embarassed ) Laughing Laughing . Som sa uprimne zasmiala Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 13.4.2007 21:56    Post subject: Reply with quote

sun Topic... není to nic divného, jak pro koho, rozhodně to někomu může připadat zvláštní. My celý víkendy co sme byli spolu trávili tím že sme se střídali v paření a tak my to tolik divné nepříde protože je mi to docela blízké až na ty zbraně do kterých tolik nevidím.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29982

PostPosted: Fri 13.4.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

Mně spousta kluků dřív říkala, že "se nepočítám jako holka". Docela mě to štvalo, ale na druhou stranu lepší, než kdyby mě brali jako nějakou fiflenu.
Teď už se to snad zlepšilo (nevím, jestli je to věkem nebo čím), myslím, že celkem žensky působím, i přestože nemám typické ženské (Rolling Eyes) zájmy. Přinejmenším mě zachraňují dlouhé vlasy Laughing
Ale je mi to celkem šumák, občas z boardu začnu trochu panikařit, když vidím, že jsem úplně mimo, co se týče módy a kosmetiky... ale to přece nejsou žádné podstatné věci a už vůbec nic to nevypovídá o člověku. Takže jsem v klidu, chlap, kterému by to vadilo, by stejně nebyl nic pro mě.

A to asi platí i pro ostatní. Fakt mi tohle vůbec nepřijde jako problém.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 14.4.2007 6:15    Post subject: Reply with quote

To som rada. Mozno nie som taky ten klasicky prototyp baby, ale tiez to ako problem nevidim, len ma to trosku zarazilo v poslednom case, ze mi to skoro kazdy hovori. Rolling Eyes
Ja sa paradoxne najviac zensky citim v dzinsach, teniskach a priatelovej mikine, ked sa k nemu tulim Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 14.4.2007 6:21    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by sun Topic on Sat 14.4.2007 6:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 14.4.2007 6:22    Post subject: Reply with quote

Ono ja som hlavne potrebovala pocut aj nazory ostatnych, ako to vy vnimate. Pozriet sa na to z pohladu niekoho ineho, nielen ludi, s ktorymi som denno-denne. No vazne, mozno privelmi riesim. Ale skor ma zaujima, ako sa rozbehne tema a ako to vidite vy, takze som dost rada.

Vcera mi priatel rozpraval, ze jediny krat daval nejakej babe kvet (ruzu) a proste ako to spravil.. ze ju ostrihol, aby bola asi na velkost 15cm aj s kvetom a stonkou a potom pred tym dievcatom ju len vytiahol z rukava a podal jej ju Very Happy Proste strasne pekne Love
A co spravila ona?
Ohrnula nad tym nos Rolling Eyes zatvarila sa vyrazom "ty si kkt" a kvetinu odhodila za seba. Rolling Eyes (toto ja nevnimam ako zenske spravanie, teda zenske moze byt, ale je to ignorantske a arogantne).
Odvtedy si povedal, ze nikomu ziadne kvety nikdy uz nedonesie.
Takze mozem cakat zbytocne Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 14.4.2007 6:57    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 14.4.2007 7:43    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
. A kluci se se mnou baví normálně jako kdybych byla kluk. Takže rozebíraj i holky atd. (co se jim líbí a nelíbí, srdeční záležitosti, o sexu, i jak vypadaj a všechno)...kluci jsou hrozný drbny! Taky většinou když se jim některá líbila, tak chtěli vědět můj názor (přišlo mi to jako abych ji schválila nebo tak Laughing )
Je to sranda to někdy poslouchat Laughing.

to je teda fakt, ja mam dvoch velmi dobrych kamaratov a co sa od nich niekedy dozviem /trebars o sexe a podobne/ a ake drby sa dozviem... Twisted Evil v podstate s nimi vychadzam lepsie ako s babami, teda okrem mojej dobrej kamosky ktora je tiez trochu chlap.- proste chlapi ti povedia veci na rovinu,nedavaju si servitku pred hubu, vedia s tebou hadat ale aj priznat si chybu a to baby- kamosky vedia menej. takze preto svojou muzskou castou iklinujem byt s chlapmi, ist s nimi na cesnakovu polievku alebo nakladany hermelin a pivo ...a normalne si pokecat
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Sat 14.4.2007 8:44; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 14.4.2007 7:57    Post subject: Reply with quote

Takze mam vychadzat z toho, ze taka aka som som dobra?
No jasne, dalsi dokonaly clovek na zemi Very Happy


Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms