sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ubyva sebevedomych holek bez problemu?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Tue 6.2.2007 17:08    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 6.2.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
No, ja mluvila o nekom v nasem veku. taky jsem nemela dobre detstvi a asi to ve me zustane, ale co vim jiste, ze nebudu nikdy skuhrat a vsechnu vinu za cokoli hazet na to, jake mam rodice.


Přesně tak.
Některé věci člověk ovlivnit nemůže. Ale k těm, které se ovlivnit dají, by se měl postavit čelem.
Přece nemůžu všechno omlouvat zkaženým dětstvím Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:53    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 17:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35530

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:54    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 17:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6831

PostPosted: Tue 6.2.2007 20:59    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
naši (babičky, rodiče) si vždycky mysleli, že je to upřímná kritika a že kritiku od blízkých lidí si vezmu víc k srdci.

tak to mi něco připomíná Smile
máma se taky pořád obhajuje tím, že je jediná upřímná ke mně Laughing (když se náhodou pokouším jí něco vyvrátit).

maxmiliana wrote:
margax wrote:
Nevím no, přijdu si jako objekt, do kterýho se lidi prostě potřebujou strefovat pořád a že jsem na to vhodný adept, páč, se mě to dycky dotkne.
Protoze si to nechas libit. Kdyb ostatni vedeli, ze se te to nedotkne, mozna by ty poznamky ustaly Wink
Margax ja cele detstvi taky poslouchala podobny kecy, porad dokola, od vsech. Ale fakt me nebavi se tim trapit, prenest se pres to je jednodusi.

hezky napsaný, bohužel i pravdivý a škoda, že ne každý má takovou vnitřní sílu jako ty, max Sad
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Tue 6.2.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by corona on Sat 6.10.2007 18:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 8.2.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Ale je nesmysl vinit rodinu za svuj..zpackany zivot. Protoze za svuj zivot je kazdy zodpovedny sam. Hodne lidi ma nebo melo nejake mindraky, jde jen o to, jak se k nim postavit.


Souhlasim.
Nicmene je to strasne tezky. Na me sice nemela az takovej vliv rodina (myslim v negativnim slova smyslu), ale spis vrstevnici. I kdyz si treba moc dobre pamatuju, jak jedna zenska rikala mame, jak ji jsem podobna a ona se strasne urputne branila, ze to neni pravda, grrr Evil or Very Mad . Nastesti u me problehl takovej malej prerod z osklivyho kacatka a rodice se nas spis snazi podporovat. Ani vrstevnici si uz nic nedovoluji. Presto cejtim, ze si ty demony nosim s sebou. I kdyz jsem relativne sebevedoma, v zatezovych situacich selhavam stejne jako kdysi...I tak si myslim, ze je mozny se s tim nakonec vyporadat a vyhrat...ale je to beh na dlouhou trat.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 8.2.2007 19:51    Post subject: Reply with quote

Mě rodiče negativně ovlivnili v tom, že do mě při mých častých protivných náladách hučeli (vlastně to trvá dodnes), že se mnou nikdy nikdo nevydrží. A teď jsem si uvědomila, že si to vlastně i sama myslím Rolling Eyes Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Fri 9.2.2007 20:29    Post subject: Reply with quote

violetka wrote:
evianek - neřekla bych že většina, ale je jich v dnešní době podle mě hodně. Zbytečně hodně. Je to škoda, protože třeba při mém pobytu na psychiatrii (ano, i já mám problémy) jsem poznala například holky s anorexií, které začaly hubnout z nedostatku sebedůvěry a přitom to byly strašně krásné, inteligentní a osobité holky, kterým by jiní mohli i závidět. Je to možná daný taky trochu tím, že většina lidí si v současnosti spíš hraje na svým písečku a obecně si méně všímají druhých, takže třeba ani nemají čas je pochválit, ocenit apod. No a když si někdo vlastní nedostatek vybíjí tím, že uráží druhé, že někoho zneužije nebo týrá apod, je celkem logické, že to někdo nevydrží. Neříkám, že všichni. Ani neříkám, že je to jediná příčina toho, proč tolik holek a žen má problémy se sebevědomím a sebepřijetím. Možná je to celý špatně, ale já to tak aspoň vidím.


Naopak myslím že máš pravdu (sama podle sebe)
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 12.2.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

Janica wrote:
ono záleží taky na vůli, jestli se chceš přizbůsobovat těmhle sepsaným požádavkům nebo ne , a já rozhodně ne Laughing


chcela som to docitat do konca, nez zareagujem, ale tu nemozem

tento postoj je myslim tiez velmi IN - ja sa rozhodne neprisposobim haha (aj ked chapem, co tym chces povedat, ale neuvedomujes si s veternymi mlynmi sa bojovat neda ) sorry, ale ako chces obist to, ze si zena ako chces obist to, ze sa s teba nestane ta "stara svestka" a ako chces obist to, ze ak raz budes chces mat diet, chces nechces, svoju nezavislost stratis? ...
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 12.2.2007 22:51    Post subject: Reply with quote

Inak Evianek neviem kolko mas rokov, ale ja som tiez urcite zazila tu inu dobu, o ktorej hovoris a ano bolo to ine, riesili sme ine veci, ale to je uplne normalne, ako chces, aby terajsie mlade baby riesili to, co my? Ved su obklopene uplne inym svetom, ktori sa naviac vyvija x-krAT rychlejsie, nez ten "nas". Rodicia resia uplne ine problemy, tak aj deti musia, to je zivot.

Velmi dobre si pamatam podobne mudre 'tety' za mojich cias, ktore nas povazovali za skazene, ked sme isli v sedemnastich na diskoteku, pretoze oni v tom veku chodili maxnimalne na caj o piatej.

To tvoje "dohovaranie" je prepac fakt vykrik do tmy.

Dobre rano pise sa rok 2007
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Mon 12.2.2007 22:59    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Jana on Tue 20.2.2007 15:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Mon 12.2.2007 23:04    Post subject: Reply with quote

Janica wrote:
zuzla- zatím takhle přemýšlet budu, protože sem ještě moc mladá na to abych se podřizovala podobným věcem, a až to na mě příjde, myslím to chtít se usadit pak teprv mi to bude jedno a začnu řešit úplně jiné problémy, zatím si užívám a stačí mi to tak Embarassed


ale o tom rec nebola, precitaj si este raz, na co si reagovala

nikto nepisal o podriadovanie sa niecomu ale o realite
Back to top
View user's profile Send private message  
Alseri
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 527
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 13.2.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

zuzla, ja súhlasím s Janicou. Všetko je o prístupe a o tom, ako si to pripustíš. Že budeš stará slivka ? Každá baba bude raz stará slivka, hlavne keď si tak bude pripadať. Potom už je len otázka či sa dokážeš vysporiadať s veternými mlynmi a neísť na plastiku. Ak seba berieš v pohode a ostatných s rezervou, môžeš nájsť zlatú strednú cestu a vyhneš sa ,,podriaďovaniu".
A strata nezávislosti pri dieťati ? Podľa mňa je to všetko o vzťahoch, komunikácii (ako to berie partner a ty), teda ak príde materstvo vo veku kedy ešte nemáš istotu na konte. Pokiaľ myslíš ,,závislosť" v zmysle ,,dieťa závislé na matke" opäť je to o tom, ako si to utriediš v hlave. Ak to dieťa berieš ako žena vysporiadaná so životom a pripravená na materstvo, tak aj tú ,,závislosť" prejdeš bez nejakého veľkého uvedomenia. Everything is in your mind.
_________________
Planet Earth is blue and there´s nothing I can do.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 13.2.2007 18:49    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.


Last edited by Court on Tue 13.2.2007 19:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
Page 9 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms